ARAMA SONUÇLARI

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Üsküdar Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Üsküdar

  Rossmann

  Ref: MSG-34-36 - 612741

  İşin Tanımı Üsküdar'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Halka Tanıtım

  Acil Satış Danışmanı- Paladıum AVM Halka Tanıtım

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Satış Danışmanı- Paladıum AVM

  Halka Tanıtım

  Ref: HSR - 612563

  İşin Tanımı PALADIUM AVM Boyner mağazasında , çalışılarak ürün satışı gerçekleştirilecektir. Sosyal Haklar: Maaş + Prim + SSK + Yol + Yemek Ücreti şeklindedir. Çalışma Saatleri: 12:00-20:00 vardiyasızdır. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Zücaciye Sektöründe Lider Bir Firma için; Tercihen satış deneyimli Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen 20-35 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Mağaza Satış Danışmanı ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Bursa, Erzurum, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 24MSD201014 - 612325

  İşin Tanımı - Giyim sektöründe lider olan markanın ürünlerinin, ulusal zincir mağazalarında satışının yapılması. -Belirlenen mağazada sabit olarak çalışarak satış hedeflerinin gerçekleşmesi ve stok durumunun raporlanması - Satışı yapılacak ürünlerin ve ürün teşhirlerinin görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -20-45 yaşları arasında, -Mağazacılık konusunda deneyimli, -Satış yeteneğine güvenen, -İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, -Dış görünümüne özen gösteren, -Güler yüzlü, BayBayan Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Kasacı ve Satış Temsilcisi Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasacı ve Satış Temsilcisi

  Zümrüt Kuyumculuk

  Ref: - 611274

  İşin Tanımı ÜMRANİYEDEKİ KUYUMCU MAĞAZAMIZA BAYAN KASA VE SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDENLER AVRUPA YAKASINDAN YAPILAN BAŞVURULAR DİKKATE ALINAMAYACAKTIR

  Aranan Nitelikler ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN 25-35 YAŞLARINDA DİKSİYONU DÜZGÜN REFERANSLI BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Metrocity AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Metrocity AVM

  Rossmann

  Ref: MSG-34-35 - 611012

  İşin Tanımı Metrocity AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Fenerium

  Satış Danışmanı Fenerium

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Fenerium

  Ref: FENERIUM TIR - 610450

  İşin Tanımı Türkiyenin dört bir yanında, ulaşamadığımız nokta kalmaması adına taraftarlarımıza hizmet veren Fenerium Tırları (Mobil Mağaza) için, seyahat engeli olmayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçe'li olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat ve konaklama engeli olmayan, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren, 25 yaşını aşmamış, Bay satış danışmanları Adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • Halka Tanıtım

  Acil Satış Danışmanı-İçerenköy Carrefour Halka Tanıtım

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Satış Danışmanı-İçerenköy Carrefour

  Halka Tanıtım

  Ref: HSR - 610193

  İşin Tanımı İÇERENKÖY Carrefour 'a satış danışmanı aranmaktadır. Sosyal Haklar: Maaş + Prim + SSK + Yol + Yemek Ücreti şeklindedir. Çalışma Saatleri: 11:00-19:00 vardiyasızdır. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Zücaciye Sektöründe Lider Bir Firma için; Tercihen satış deneyimli Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen 20-30 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Bayan personel aranmaktadır.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: MSG-34-33 - 609808

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Kasiyer-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: MK-34-06 - 609806

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak müşteri odaklı Kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 2 yıllık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Tercihen satış konusunda deneyimli, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip, Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • BİLSTORE

  Mağaza Satış Danışmanı (Özdilekpark AVM) BİLSTORE

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı (Özdilekpark AVM)

  BİLSTORE

  Ref: OZDLK1 - 604789

  İşin Tanımı İstanbul ÖzdilekPark Avm'de açılacak olan Bil'shirt mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güler yüzlü ve hızlı, 18-25 yaş arası

 • D'S Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Pendik Neomarin AVM D'S Damat

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İstanbul Pendik Neomarin AVM

  D'S Damat

  Ref: SD-450 - 600475

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Pendik Neomarin AVM'de bulunan mağazalarımız için"Satış Danışmanı”arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az üniversite mezunu Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Modayı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • D'S Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Sancaktepe D'S Damat

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İstanbul Sancaktepe

  D'S Damat

  Ref: SD-446 - 599213

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Sancaktepe'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • Ariş Pırlanta

  Mücevher Satış Uzmanı Ariş Pırlanta

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mücevher Satış Uzmanı

  Ariş Pırlanta

  Ref: MSU01 - 588964

  İşin Tanımı Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan bu heyecan hikayesi, 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başlıyor, yüzyıllık deneyimle ve güvenle günümüze ulaşıyor ve modern mücevher sanatının benzersiz örneklerini sunarak hayranlarıyla buluşuyor. ARİŞ, yüzyıllar boyunca sonsuzluğun, gücün, bereketin ve derin duyguların dili olan pırlantayı, yıllar içinde kazandığı usta elişçiliği ile eşsiz zarafet sembollerine dönüştürüyor. Bugün, pırlantalı mücevherin uzman markası olan ARİŞ, birçok yenilikçi girişimleriyle de sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır: Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan ARİŞ, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur. Pırlanta sanatkarı ARİŞ, mücevher sektöründe yenilikçiliği, ürün kalitesi, satış sonrası hizmetleriyle ve "Gerçek kalite, doğru fiyat” anlayışıyla kazandığı müşteri memnuniyetini, sürekli uyguladığı yeniliklerle daha da geliştirmeye devam etmektedir. Yenilik öncüsü Ariş Pırlanta şimdi YKM ve Boyner Mağazalarında pırlantalı ürünlerle, pırlanta tutkunları ile buluşuyor. Mücevher sektöründe kariyer ve gelecek sahibi olmak isteyen, Boyner ve YKM mağazalarımızda görev alacak "Mücevher Satış Uzmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende,satış ve mücevher mağazacılığı alanında kariyer edinmek isteyen Eğitim,gelişim ve öğrenmeye açık İletişim becerileri güçlü , müşteri odaklı ve dinamik Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna yeteneği kuvvetli 25- 35 yaş arası En az Lise mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Satış Danışmanları - Topshop (Akasya AVM) Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları - Topshop (Akasya AVM)

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: SD-1804 - 581316

  İşin Tanımı Genç ve dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Shaya,Altunizade Capitol Avm' de bulunan TOPSHOP mağazası için Satış Danışmanları arıyor.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Modayı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Modayı satışla birleştirmekten keyif alan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Satış Danışmanları - Topshop (Akasya AVM) Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları - Topshop (Akasya AVM)

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: SD-0603 - 564533

  İşin Tanımı Genç ve dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Shaya,Akasya Avm' de bulunan TOPSHOP mağazası için Satış Danışmanları arıyor.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Modayı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Modayı satışla birleştirmekten keyif alan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Çarşı

  Ümraniye Çarşı / Satış Danışmanları Çarşı

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ümraniye Çarşı / Satış Danışmanları

  Çarşı

  Ref: UMRCAR - 560331

  İşin Tanımı Ümraniye Çarşı mağazamız için · En az lise mezunu, · Modayı yakından takip eden, · Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, · Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Çarşı

  Kartal (M1 AVM) / Satış Danışmanları Çarşı

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kartal (M1 AVM) / Satış Danışmanları

  Çarşı

  Ref: crssd - 501290

  İşin Tanımı Kartal, M1 AVM'de ki mağazamız için · En az lise mezunu, · Modayı yakından takip eden, · Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, · Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Satış Danışmanları - The Body Shop (Asya) Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları - The Body Shop (Asya)

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: TBS2-0413 - 495942

  İşin Tanımı ULUSLARARASI MARKALARLA GÜLERYÜZLÜ KARİYER GÜZELLİĞİN DOĞALLIKTAN GELDİĞİNE İNANIYORSANIZ İşimiz, insanların mükemmel görünmelerini, kendilerini sağlıklı, doğal ve güzel hissetmelerini sağlamak… 1976 yılında İngiltere’de doğan, doğal içerikli makyaj, cilt ve saç bakım ürünleri sunan THE BODY SHOP’un İstanbul Asya Yakası'nda bulunan mağazalarında görevlendirmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Doğallığı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Kozmetik ve Kişisel Bakım alanında satış yapmaktan keyif alan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Clarks

  Satış Danışmanı Clarks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Clarks

  Ref: SD(06) - 611481

  İşin Tanımı Dünyada günlük ayakkabı üretim ve satışında lider marka Clarks, bay, bayan ve çocuk kategorilerinde satış hizmeti sunacak takım arkadaşları arıyor. Müşterilere satın alma konusunda rehberlik etmek ve satış sonrası hizmetler konusunda bilgilendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Reyon düzeni ve görsel standartları korumak, Üst düzeyde satış hizmeti gerçekleştirerek müşteri sadakatinin yaratılmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ataşehir Novada AVM- Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ataşehir Novada AVM- Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Novada Ataşehir - 609593

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul Anadolu yakası ATAŞEHİR NOVADA AVM'de görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka