ARAMA SONUÇLARI

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ev Dişi Kullanim Satiş Uzmani (İzmir-Muğla) Hayat Kimya San. A.Ş.

  İzmir, Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ev Dişi Kullanim Satiş Uzmani (İzmir-Muğla)

  Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ref: HK-MGL0210 - 610170

  İşin Tanımı Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, EDK ve Medikal Kanal Satış Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen "Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı – İzmir / Muğla” arıyoruz. Sorumluluğundaki bölgede en iyi, en doğru bayilere ulaşılarak ilgili sürecin baştan sona yürütülmesi, Bayiden önemli Ev Dışı Kullanım noktalarına transfer satış yapılması, İhalelere katılma ve ihale sürecini takip etme, Belirlenen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Satış sonrası tahsilatların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat v.b. ilgili bölümlerinden mezun, Ev Dışı Tüketim Ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, MS Office Programları'nı etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve fiilen araç kullanan, Bölgesini, bayilerini ve bayii ekiplerini yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gerekli durumlarda seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Ateş Halat Hırdavat

  Yurt Dişi Satiş Sorumlulari Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yurt Dişi Satiş Sorumlulari

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: YDS02 - 610161

  İşin Tanımı TİRE DE KURULU ÜRETİM-İTHALAT-İHRACAT YAPAN ŞİRKETİMİZİN DIŞ TİCARET DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLECEK,MEVCUT YURT DIŞI MÜŞTERİLERİMİZ İLE GEREKLİ BAĞLANTILARI SÜRDÜRECEK,YENİ PAZARLAR BULUP,TİCARET İMKANLARI SAĞLAYABİLECEK YURT DIŞI SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -- İZMİR YADA İZMİR'E YAKIN İLLERDEN BİRİNDE İKAMET EDEN, -- RUSÇA YI MÜKEMMEL KONUŞUP YAZABİLEN, -- YURT DIŞINA ÇIKIŞ ENGELİ OLMAYAN, -- SIK SIK YURT DIŞINA SEYAHAT EDEBİLECEK, -- EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, -- HIRSLI,İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, -- SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, -- ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN,BAY -- YURT DIŞI SATIŞ SORUMLULARI ALINACAKTIR. NOT: YUKARIDAKİ ÖZELLİKLERE UYMAYAN ADAYLARIN MÜRACAAT ETMEMELERİNİ RİCA EDERİZ.

 • Beyond Hotel

  Resepsiyonist Beyond Hotel

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Beyond Hotel

  Ref: - 610138

  İşin Tanımı Kişiye özel hizmet ve koşulsuz misafir memnuniyeti hedefleyen otelimizde alanında kariyer hedefleyen, aşağıda belirtilmiş niteliklere uygun adaylar ile tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya yüksek okul mezunu. En az 2 yıl benzer pozisyonda çalışmış. İyi derecede İngilizce bilen tercihen ikinci bir lisan bilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Kozmetra Ltd. Şti.

  Satiş Ve Pazarlama Uzman Ve Elemanlari Kozmetra Ltd. Şti.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Pazarlama Uzman Ve Elemanlari

  Kozmetra Ltd. Şti.

  Ref: - 610133

  İşin Tanımı İzmir' de faaliyet gösteren firmamızda çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ VE PAZARLAMA UZMAN VE ELEMANLARI '' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise ,tercihen üniversite mezunu 20-45 yaş arasında Satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen Eczane uzmanlığı ve satışını yapabilecek. Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, İnovatif satış ve eğitime açık Tercihen sigara kullanmayan Giyimine, özen gösteren,diksiyonu düzgün,güler yüzlü,pozitif,insan ilişkileri kuvvetli ,kibar ve nazik Sahada aktif satış yapacak. Erkek personel için askerliğini yapmış olmalıdır.

 • Pamukkale Grup

  Kabin Memuru ( Host ) Pamukkale Grup

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kabin Memuru ( Host )

  Pamukkale Grup

  Ref: KM01 - 610119

  İşin Tanımı Pamukkale Turizm Otobüslerinde görev yapmak üzere; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Uşak, Afyon, Antalya, Zonguldak, Kırklareli, Lüleburgaz şehirlerinde ikamet eden, Kabin Memuru (HOST) olarak görev alabilecek ve yolcularımızı konforlu, rahat bir yolculuk yapması hususunda gerekli servisleri sunabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az orta öğretim mezunu, 18-40 yaşları arasında, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İletişim becerisi kuvvetli, Güler yüzlü pozitif ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Bay.

 • Relax Mode

  Aksesuar Satin Alma Uzmani / Sorumlusu Relax Mode

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksesuar Satin Alma Uzmani / Sorumlusu

  Relax Mode

  Ref: - 610107

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip SATIN ALMA UZMANI & SORUMLUSU aranmaktadır. Tüm satın alma taleplerini şirket hedef ve stratejilerine uygun şekilde planlamak ve satın alma sürecini yönetmek, Aksesuar, ambalaj ve kutu firmalarının tespit edilmesi, fiyat maliyet analizlerinin yapılması, Yeni, güncel ve trend ürünlerin/aksesuarların tespit edilmesi, alternatif tedarik kaynaklarını araştırılıp bulunması, Ürün fiyat araştırmalarını gerçekleştirip, raporlarmasının yapılması, İstenilen kalitede ürünlerin/aksesuarların en uygun şartlarda temin edilmesi, Tedarikçi-Şirket ilişkilerinin başarı ile yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Kaynak kullanımı ve yönetimi konusunda özenli, dikkatli, Satın alma bütçesi hazırlama ve yönetimi alanında tecrübeli, İkna, pazarlık ve araştırma yeteneğine sahip, Satın alma biriminde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Raporlama yeteneğine sahip Ekip çalışmasıyla uyumlu, Yenilikleri yakından takip eden, SATIN ALMA UZMANI / SORUMLUSU alınacaktır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Almanca Bilen Çağri Merkezi Temsilcisi Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Almanca Bilen Çağri Merkezi Temsilcisi

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10087 - 610106

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Martı Grup bünyesindeki çağrı merkezimizde görevlendirmek üzere, Almanca bilen Çağrı Merkezi Görevlileri aramaktayız

  Aranan Nitelikler İsviçre merkezli sigorta şirketinin Türkiye' den yönetilen operasyonunda, yalnızca randevu alma konusunda görev alacak; · Çok iyi düzeyde Almanca bilen, · İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, diksiyonu düzgün · Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan · İzmir’ de ikamet eden / edebilecek olan bay/bayan adaylar

 • Enter İnsan Kaynakları

  Banka Direkt Satiş Yetkilisi Enter İnsan Kaynakları

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Direkt Satiş Yetkilisi

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-13 - 610102

  İşin Tanımı İSTANBUL-ANKARA-ADANA-ANTALYA-BURSA- ESKİŞEHİR-GAZİANTEP-İZMİR -KAYSERİ illerinde İşe alım danışmanlığı yapmakta olduğumuz bankaların Kadroslarında görev alarak Bankaların kredi kartı, bireysel kredi ve POS cihazı Satış - pazarlamasını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön Lisans en az Lise mezunu, 20 – 29 yaş aralığında, Tercihen aktif satış deneyimi olan, Ağırlıklı olarak sahada çalışıp müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen, Banka Direk Satış Yetkilileri Aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Araç Takip Sorumlusu Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Araç Takip Sorumlusu

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 610079

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Araç filomuzun takibini sağlayıp, günlük rapor verebilecek Büro Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş arası, MS Office programlarına hakim, Arvento kullanabilen En az lise mezunu Askerlikle ilişiği olmayan Erkek

 • Pure Nature

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı Pure Nature

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı

  Pure Nature

  Ref: - 610026

  İşin Tanımı - Üst yönetime düzenli rapor yapmak - Reklam ajansları ile olan ilişkileri düzenlemek ve takip etmek - Marka stratejilerinin hayata geçirilmesini sağlamak ve süreç takibi yamak - Sosyal medya ve digital pazarlama aktivitelerini gerçekleştirmek Ürün odaklı pazarlama iletişimi alanında çalışmak isteyen Pazarlama ve Marka Uzmanı takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pure Nature, en son teknolojiyle üretilen, güzelliğe hizmet eden, kozmetik giyim ürünleridir. Pure Nature markası bünyesinde gerçekleşecek pazarlama/marka aktivitelerini gerçekleştirmek üzere; Üniversitelerin, İletişim, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, İşletme, Görsel İletişim Tasarım veya Yönetim ve Organizasyon bölümlerinden mezun, Marka ve Pazarlama iletişimi alanında deneyimli Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek MS Office uygulamalarına hakim Günceli takip eden ve gelişime hızlı adapte olabilen Aktif, enerjik ve yüksek tempolu çalışmayı seven Sonuç odaklı, analitik değerlendirme yeteneğine sahip İş takibi ve sistemli çalışma prensiplerine sahip Tercihen reklam ajansı tecrübesi bulunan Tercihen Photoshop ve İllustrator programlarını kullabilen Tercihen İngilizce bilen.

 • Tribal

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye Tribal

  Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, K.Maraş, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye

  Tribal

  Ref: Bİ-0914-99 - 610011

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Bireysel İnternet Şubesi Satış Yetkilisi" aranmaktadır. Müşterilerin bireysel internet bankacılığı ve mobil bankacılık hakkında bilgilendirilmesi ve tanıtımı, bu pozisyonun ana sorumluğudur.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen, Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Sabırlı, güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek, Maaş + Prim sitemi ile çalışabilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Belirtilen illerde ikamet eden, adaylar aranmaktadır.

 • Ateş Halat Hırdavat

  Muhasebe Şefi Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: MUH 03 - 609995

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU HALAT ÜRETİMİ,İTHALAT-İHRACAT,TOPTAN HIRDAVAT İŞİ YAPAN ŞİRKETİMİZİN GENEL MUHASEBE KADROLARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, MUHASEBE ŞEFLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE'DE İKAMET EDEN,YADA EDEBİLECEK OLAN, - ŞİRKET MUHASEBESİNİ BİLEN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - KARİYERİNE MUHASEBECİ OLARAK DEVAM EDECEK VE BU KONUDA YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, - MUHASEBE TEK DÜZEN HESAP PLANINI BİLEN, - ŞİRKET FİNANS KONULARINA VAKIF, - HER TÜRLÜ BEYANNAMEYİ DÜZENLEYEBİLECEK, - YILSONU RAPORLARINI ÇIKARABİLECEK, - YAPTIĞI İŞİ ZORUNLULUKTAN DEĞİL,ZEVK ALARAK YAPAN, - YOĞUN MESAİ SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - EN AZ LİSE MEZUNU, - BAY-BAYAN MUHASEBE ŞEFİ ARANMAKTADIR. NOT: ADAPTASYON SÜRESİ TAMAMLANANA KADAR LOJMAN TEMİN EDİLMEKTEDİR. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • İstanbul Yönetim Okulu

  Marka Temsilcisi İstanbul Yönetim Okulu

  İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Sakarya, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Temsilcisi

  İstanbul Yönetim Okulu

  Ref: - 609954

  İşin Tanımı İstanbul Yönetim Okulu, Kampüs Marka Temsilcilerini arıyor! İstanbul Yönetim Okulu Marka Temsilcileri, eğitim etkinliklerimize yönelik, öğrenimlerine devam ettikleri kampüslerdeki tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütecektir. Proje bazlı çalışmalarımıza katılacak, aşağıdaki şehirlerde öğrenimine devam eden, prim odaklı ek gelir kazanmayı hedefleyen Kampüs Marka Temsilcileri arıyoruz! Kampüs Marka Temsilcisi aradığımız iller; İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya İstanbul Yönetim Okulu; İstanbul merkezli bir yönetim okuludur. Eğitim programlarını başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde gerçekleştirmektedir. Hedefi, eğitim katılımcılarının yönetim konularında, sektör profesyonellerinden uygulanabilir bilgiye ulaşabilmeleridir. Okulumuz sadece eğitim değil, katılımcılarına ilgi duydukları sektörde çalışanlardan oluşan network de sunar. www.istanbulyonetimokulu.com

  Aranan Nitelikler • Kariyer hedefi olan üniversite öğrencisi, • Proje bazlı olarak çalışabilecek, • İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü.

 • Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Muhasebe Sorumlulari Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlulari

  Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Ref: MUHSOR - 609953

  İşin Tanımı MUHASEBE SORUMLULARI İhracata yönelik Kuru ve Dondurulmuş Meyve/Gıda üretimi yapan sektöründe saygın bir yeri olan grubumuzun İzmir Merkezinde görevlendirilmek üzere, İşletmelerin Genel Muhasebe, Üretim ve Maliyetlendirme İşlemlerinden sorumlu olacak, Personel İşlemleri konusunda tecrübeli, sorumlulukları ile ilgili evrak akışı ve raporlamaları yapacak, tercihen "SMMM Belgesi” sahibi "MUHASEBE SORUMLULARI” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Tercihen "SMMM Belgesi” olan, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Üretim –Maliyet Muhasebesi tecrübesi olan, İrsaliye, E-faturalama ve C/H konularına hakim, Personel İşlemleri konusunda bilgili Tercihen NETSİS Muhasebe Programı tecrübesi olan 25-35 yaşları arasında, B sınıfı Ehliyetli Bay veya Bayan Elemanlar aranmaktadır.

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2 Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR ON DÖNEM- - 609884

  İşin Tanımı Ulusal Zincir Mağazalarda rut dahilindeki her mağaza için; Karşıyaka - Bornova Bölgesinde Çalışacak Reyon düzenleme Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır. Belirtilen ilçelerde ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KSİBF - 609708

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Bornova Forum Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Kahve Diyarı

  Barista (Şef)- Gaziemir Kipa Kahve Diyarı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista (Şef)- Gaziemir Kipa

  Kahve Diyarı

  Ref: - 609605

  İşin Tanımı Gaziemir Kipa Kahve Diyarı şubemiz için '' BARİSTA (ŞEF) '' olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Personeli de yönetebilecek vasıfta olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Bostanlı - 609585

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Bostanlı Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Karşıyaka - 609584

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Karşıyaka'da açılmış bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( İzmir Park Avm - İzmir ) English Home

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( İzmir Park Avm - İzmir )

  English Home

  Ref: EHM-İZMİR - 609554

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka