ARAMA SONUÇLARI

 • Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Teknik Personel/sekreter Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Personel/sekreter

  Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Ref: - 618852

  İşin Tanımı 'İZMİR'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK SİGORTA ELEMENTER ,BES , SAĞLIK KONULARINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ . EKRAN VE ÜRÜN BİLGİSİNE HAKİM.SEGEM VEYA BES LİSANSI BULUNAN TEKNİK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU ELEMENTER SİGORTA KONULARINDA DENEYİMLİ GELEN GİDEN EVRAKIN TAKİP, DOSYALAMA VE ARŞİVLENMESİ KONULARINDA TECRÜBELİ İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ DİNAMİK DİKSİYONU DÜZGÜN İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ( ÖZELLİKLE ŞİRKETİMİZE TANİMLİ EKRANLARI ÖĞRENEBİLECEK KADAR BİLGİSAYAR TECRÜBESİNE SAHİP ) ÖN MUHASEBE BİLEN ŞİRKET TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK MİSAFİR KARŞILAMA PROTOKOL KURALLARINI BİLEN

 • Paloma Pasha Resort

  Animatör Paloma Pasha Resort

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Animatör

  Paloma Pasha Resort

  Ref: - 618847

  İşin Tanımı Paloma Otelleri zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort Otelimize , ANİMATÖR Bay - Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise animasyon bölümü veya Meslek Yüksek okulu Mezunu , Daha önce Turizm Sektöründe beş yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Animasyon ve Eğlence sektöründe bilgi sahibi , Almanca veya İngilizce dilini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen, ( İkinci yabancı dil tercih sebebidir. ) İletişim yeteneği kuvvetli , Kişisel bakımına özen gösteren, Heyecanlı , Eğlenceli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş , Bay - Bayan Animatör Takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelenlere konaklama imkanı mevcuttur.

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa) Koton

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa)

  Koton

  Ref: KTN-IP-SD - 618843

  İşin Tanımı İzmir PARK AVM (EŞREF PAŞA) içerisinde açılacak "KOTON" mağazası için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Özgörkey Otomotiv

  Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı Özgörkey Otomotiv

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı

  Özgörkey Otomotiv

  Ref: - 618829

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum ilkokul mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 21-40 yaş arası erkek.

 • Core Marketing Group

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması) Core Marketing Group

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması)

  Core Marketing Group

  Ref: CRM2 - 618823

  İşin Tanımı Çat kapı projemizde, sektöründe lider firmalarımızda görevlendirilmek üzere bay-bayan satış destek personelleri aranmaktadır.Proje 2,5 ay sürecek olup çalışma yapacak olan personellerin, proje bitiminde farklı bir Door to Door projesine katılmaları mümkündür. Çalışma hakkında eğitim verilecektir.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu Haftanın 6 günü günü 09.00/19.00 saatleri arasında tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door to door(çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan 1300 TL maaş ile Çalışacak olan adaylar aranmaktadır

 • Funny Day

  Satış Temsilcisi Funny Day

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Funny Day

  Ref: - 618813

  İşin Tanımı İzmir, Balçova ilçesi TESCO KİPA A.V.M. içerisinde olan Funnyday çocuk eğlence alanımıza tam zamanlı uzun süre çalışmak isteyen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tercihen yakın çevrede ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Satış yapmaktan keyif alan, Tercihen çocuk gelişim mezunu

 • Adil Işık Group

  İzmir Optimum Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Optimum Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: IZMLMB2014 - 618806

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İzmir Optimum Avm'de açılacak LMB mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Era İnsan Kaynakları

  Project Engineer Era İnsan Kaynakları

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Project Engineer

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: 12342 - 618797

  İşin Tanımı We’re looking for a ‘Project Engineer’ for our multinational company.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Mechanical Engineering/ Industrial Engineering/ Chemical Engineering/ Material Engineering Experience in design new product projects, Preferably experience in 6 Sigma, TPM, 5S, Preferably experience in FMEA, MSA, SPC, PPAP, Very good English verbal and written communication skills, No military service obligation for male candidates, Living in Izmir / Manisa.

 • Era İnsan Kaynakları

  Health & Safety Engineer Era İnsan Kaynakları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Health & Safety Engineer

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: - 618699

  İşin Tanımı We’re looking for a ‘Health & Safety Engineer’ for our client which is a production company.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, preferably Mechanical Engineering, Minimum 1 year of experience in occupational health & safety, A,B level Health & Safety Expert Certificate, Good English verbal and written communication skills, No military service obligation for male candidates, Living in Izmir.

 • Nobel Güvenlik

  Teknik Servis Personeli Nobel Güvenlik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Personeli

  Nobel Güvenlik

  Ref: - 600533

  İşin Tanımı 2012 yılı Mayıs ayında iki kişi ile gözlerini dünyaya açan Nobel Güvenlik ailesi bugün sistemler kurmaya, kendini geliştirmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bu sebeple de; • CCTV kamera sistemi montajı yapabilecek, • Alarm sistemi montajı yapabilecek, ‘’ TEKNİK SERVİS PERSONELİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Teknik Lise / M.Y.O. / Üniversite Teknik Bölümlerinden yada Bilgisayar Teknolojileri Bölümlerinden Mezun, 18 yaş ve üzeri, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Fikirleri ile şirketimize değer katabilecek, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, Prezantabl, Güler yüzlü, CCTV kamera sistemi ve Alarm sistemi montajı yapabilecek, Tercihen Alanında 2 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, B Sınıfı Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, İzmir’ de ikamet eden.

 • Nobel Güvenlik

  Saha Satış Danışmanı Nobel Güvenlik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Danışmanı

  Nobel Güvenlik

  Ref: - 599640

  İşin Tanımı 2012 yılı Mayıs ayında iki kişi ile gözlerini dünyaya açan Nobel Güvenlik ailesi bugün sistemler kurmaya, kendini geliştirmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bu sebeple de; Şirketin belirlediği bölgesel ve kişisel hedefler doğrultusunda aylık/yıllık hedeflerin satış planlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, Tüm satış pazarlama faaliyetlerini raporlayacak ve üst yönetime sunacak, Yeni müşteri ve Pazar araştırması gerçekleştirecek, ‘’ SAHA SATIŞ DANIŞMANI ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Tercihen Teknik Lise / M.Y.O. / Üniversite Teknik Bölümlerinden Mezun, 18 yaş ve Üzeri, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Fikirleri ile şirketimize değer katabilecek, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, Prezantabl, Güler yüzlü, Mevcut veya oluşturacağı portföyünü yönetebilen, Tercihen Satış Alanında 2 yıl deneyimli, B Sınıfı Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, İzmir’ de ikamet eden.

 • BYR

  Randevu/veri Giriş Personeli BYR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Randevu/veri Giriş Personeli

  BYR

  Ref: - 618767

  İşin Tanımı Elektronik görüntüleme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve; Ürünler hakkında müşterilere e-mail veya telefon ile bilgi verilmesi, Saha ekiplerimize randevu yönlendirmesi yapılması, Saha ekiplerimizden gelen sözleşme ve evrakların sisteme girilmesi, Günlük raporlamaların tutulması, görevlerinde bulunabilecek '' RANDEVU/VERİ GİRİŞ PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Telefonda randevu alma konusunda deneyimli, tercihen çağrı merkezlerinde görev almış İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın Bilgisayar ve ofis programlarına hakim

 • BYR

  Satış Danışmanı BYR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  BYR

  Ref: - 618763

  İşin Tanımı Elektronik görüntüleme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve; Firma ziyaretleri yaparak müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi çalışmalarının yürütülmesi, Ürünler hakkında müşterilere e-mail veya telefon ile bilgi verilmesi, Bölgesinde ki potansiyel müşterilerin tespiti,ziyareti ve ürün yelpazesinin tanıtılarak satışa dönüşecek sunum ve çözüm ortaklığı teklif çalışmalarının yürütülmesi, Mevcut müşteriler ile ilişkileri geliştirmek ve yeni müşterilerin firmaya kazandırılması çalışmalarının yapılması, Günlük ziyaret programı ve sonuçlarının not edilip,raporlanması, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ DANIŞMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Saha satışı konusunda deneyiml, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik,motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen.

 • Adil Işık Group

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir Adil Işık Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir

  Adil Işık Group

  Ref: IZMRKASA14 - 618741

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İzmir'deki mağazaları için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Era İnsan Kaynakları

  Planning Specialist Era İnsan Kaynakları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planning Specialist

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: 1345352 - 618695

  İşin Tanımı We’re looking for a " Production Planning Specialist” for our multinational production company.

  Aranan Nitelikler Bachelor's Degree in Business Administation, Industrial Engineering or other relevant departments. 1–3 years of experiences in Planning departments , Fluent writing and speaking in English, Military service completed for male candidates, Living in Izmir.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Üretim Operatörü Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: URT001-14 - 618645

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 30 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Buca, Menemen, Aliağa veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Vena Tekstil

  Kalite Kontrol Sorumlusu (Tekstil) Vena Tekstil

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Sorumlusu (Tekstil)

  Vena Tekstil

  Ref: - 618600

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KALİTE KONTROL SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe Kalite Güvence konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, Üretim aşamasındaki ve bitmiş ürünlerin tüm kontrollerini ve raporlamalarını yapabilecek, Üretim teknik bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Vena Tekstil

  Denim Yıkama Sorumlusu Vena Tekstil

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Denim Yıkama Sorumlusu

  Vena Tekstil

  Ref: - 618599

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve; Dokuma ve Örme kumaş ürünlerin yıkama fonksiyonlarını yönetmek ve yönlendirmek, Yıkamada yaşanacak sorunları çözmek, Yıkama ile ilgili yenilikleri takip etmek ve bu doğrultuda araştırmalar yapmak, Müşterilerimiz için hazırlanan koleksiyonları istenilen yıkama efekt ve tuşesini vermek , Üretimde yıkamaya gelecek olan ürünlerin planlamasını yapmak, yıkamadan çıkan ürünleri firmaya veya fason ütü paket bölümlerine sevkiyatını sağlamak ve bütün bu işlemleri nebim üretim programına işlemek, görevlerini gerçekleştirebilecek '' DENİM YIKAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Dokuma ve örme konfeksiyon yıkama konusunda en az 5 yıl deneyimli olmak, Koleksiyon modelhanesine yıkama yön verebilmek, Dinamik, Planlı, Hızlı, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Nebim, MS Office uygulamalarını etkin kullanmak.

 • Faik Sönmez

  Bölge Müdürü Faik Sönmez

  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Samsun, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Müdürü

  Faik Sönmez

  Ref: FS-BOLGMD-02 - 618564

  İşin Tanımı Ankara ve çevre illerde görevlendirilmek üzere; Bölge Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Bölgedeki Mağaza satış hedeflerinin gerçekleşmesi ve karlılığı artırmaya yönelik çalışmaları yürütmek; Bölge içinde yeni lokasyon tespiti ve fizibilite çalışmalarını yapmak, bölgesel reklam faaliyeti ihtiyacını belirlemek, Merkezle mağazalar arasındaki koordinasyonu sağlamak, müşteri hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, sorumlusu olduğu ekibin geliştirilmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler ·En az lise mezunu, · Perakende tekstil sektöründe en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, · Minimum 3 yıl Bölge Yöneticiliği deneyimi olan, · Analitik düşünme ve Problem çözme becerisine sahip, · Ekip planlama ve yönetme yetkinliğine sahip, · Müşteri ve hedef odaklı çalışma anlayışına sahip ve ikna kabiliyeti yüksek · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, · Tercihen İngilizce bilen, · İyi derecede Office programlarını kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, .Ankara ve çevre illerde ikamet eden,

 • Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Satış Danışmanı

  Yalı Spor Malzemeleri

  Ref: İZMSD-04 - 618549

  İşin Tanımı Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un İzmir mağazalarında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalıspor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka