ARAMA SONUÇLARI

 • Emin Direksiyon

  Halkla İlişkiler-Ön Büro Elemanı Emin Direksiyon

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler-Ön Büro Elemanı

  Emin Direksiyon

  Ref: 001 - 618779

  İşin Tanımı Karşıyaka Bölgesine yakın ikamet eden, tercihen eğitim kurumlarında müşteri ilişkilerinde deneyimli,ofis programlarına hakim bay/baayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • BYR

  Randevu/veri Giriş Personeli BYR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Randevu/veri Giriş Personeli

  BYR

  Ref: - 618767

  İşin Tanımı Elektronik görüntüleme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve; Ürünler hakkında müşterilere e-mail veya telefon ile bilgi verilmesi, Saha ekiplerimize randevu yönlendirmesi yapılması, Saha ekiplerimizden gelen sözleşme ve evrakların sisteme girilmesi, Günlük raporlamaların tutulması, görevlerinde bulunabilecek '' RANDEVU/VERİ GİRİŞ PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Telefonda randevu alma konusunda deneyimli, tercihen çağrı merkezlerinde görev almış İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın Bilgisayar ve ofis programlarına hakim

 • BYR

  Satış Danışmanı BYR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  BYR

  Ref: - 618763

  İşin Tanımı Elektronik görüntüleme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve; Firma ziyaretleri yaparak müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi çalışmalarının yürütülmesi, Ürünler hakkında müşterilere e-mail veya telefon ile bilgi verilmesi, Bölgesinde ki potansiyel müşterilerin tespiti,ziyareti ve ürün yelpazesinin tanıtılarak satışa dönüşecek sunum ve çözüm ortaklığı teklif çalışmalarının yürütülmesi, Mevcut müşteriler ile ilişkileri geliştirmek ve yeni müşterilerin firmaya kazandırılması çalışmalarının yapılması, Günlük ziyaret programı ve sonuçlarının not edilip,raporlanması, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ DANIŞMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Saha satışı konusunda deneyiml, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik,motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen.

 • Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  Satış Mühendisi / Bölge Sorumlusu Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi / Bölge Sorumlusu

  Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  Ref: 2014-02 SATMUH - 618751

  İşin Tanımı BURKUT SU TEKNİĞİ, 30 YILLIK GEÇMİŞİ İLE SU ARITMA SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN BİRİDİR. PORTFÖYÜMÜZDE YER ALAN SU ARITMA CİHAZ VE SİSTEMLERİNİN TANITIMI VE SATIŞINDA GÖREV ALMAK ÜZERE YENİ TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ. GÖREV TANIMI; İMAL VE İTHAL ETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN SANAYİ KURULUŞLARINA TANITIMI, TEKLİFLERİNİN HAZIRLANMASI, ÜRÜN SATIŞI, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİN SÜRDÜRÜLMESİ, TÜRKİYE GENELİNDE GELEN TALEPLERE CEVAP VERİLMESİ. YENİ TAKIM ARKADAŞIMIZ İZMİR MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREV YAPACAK OLUP YOĞUN OLARAK TRAKYA, ADANA, GAZİANTEP,ESKİŞEHİR VB. DIŞ BÖLGELERDE YER ALAN MÜŞTERİLERE HİZMET VERECEKTİR. POZİSYON SEYAHAT GEREKTİRMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, TEKNİK KONULARA YATKIN, DAHA ÖNCE SANAYİ KURULUŞLARINA MALZEME SATMIŞ. SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN. B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, ARAÇ KULLANMAYI BİLEN. MS. OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ ŞEKİLDE KULLANABİLEN. TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ YA DA DİĞER MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. TERCİHEN DAHA ÖNCE SU ARITMA YA DA SU ŞARTLANDIRMA SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ. ZEKİ, ÇALIŞKAN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SATIŞA YATKIN, GELİŞİME AÇIK, İNGİLİZCE BİLEN. İZMİR' DE İKAMET EDEN. TERCİHEN SİGARA İÇMEYEN. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • Zigavus

  Asistan/sekreter Zigavus

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan/sekreter

  Zigavus

  Ref: - 618748

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde ve İzmir ofisimizde (Ofis İçerisinde) çalışabilecek ve şirketimize değer katabilecek '' ASİSTAN '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, İyi derecede Excel bilen Office programlarına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İzmir de ikamet eden, BAYAN.

 • Adil Işık Group

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir Adil Işık Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir

  Adil Işık Group

  Ref: IZMRKASA14 - 618741

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İzmir'deki mağazaları için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Armina yazılım

  Webmaster - Yazılım Geliştirme Uzmanı Armina yazılım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Webmaster - Yazılım Geliştirme Uzmanı

  Armina yazılım

  Ref: - 618734

  İşin Tanımı Bizimle çalışarak ekibimize değer katacak, web teknolojileri üzerinde tecrübeli; Web tabanlı kurumsal yazılım çözümleri üretim ve geliştirilmesinde rol alacak, Dinamik web siteleri, içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret uygulamaları oluşturacak, Veri tabanı tasarımı yapacak, üretecek ve yönetecek, Tamamlanan projeleri sunucu üzerinde yayınlayarak son kullanıcı testlerini yapacak, Grafiker ile paralel çalışarak arayüz tasarımlarının uygulamalarını yapacak, Proje yöneticisin verdiği görevleri eksiksiz ve zamanında yerine getirecek, Güncel teknolojileri takip ederek kişisel gelişimini sürdürmek ve firmaya değer katacak, Firmamızda Web Yazılım Uzmanı pozisyonunda görev alabilecek, '' WEB YAZILIM UZMANI / WEBMASTER '' takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .Net platformunda C# dili ile uygulama geliştirebilen, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax teknolojilerine hakim, MVC ve Entity Framework teknolojilerine hakim, Ms SQL ve Access veritabanlarına hakim, Ms SQL Server ve Windows Server yönetimi hakkında bilgili, Web Servisleri, WCF konularında bilgili, Sınıf Kütüphaneleri ile modüler ve tekrar kullanılabilir program parçaları geliştirebilen, Tercihen (CMS) İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret projeleri geliştirmiş, Photoshop hakkında en az temel bilgi sahibi, Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecil ettirmiş (Erkek adaylar için).

 • Schafer

  Satış Danışmanı ( Kipa Balçova AVM - İzmir ) Schafer

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Kipa Balçova AVM - İzmir )

  Schafer

  Ref: İZMİR -002 - 618726

  İşin Tanımı Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında (KİPA BALÇOVA AVM - İZMİR ) görevlendirilmek üzere bay ve bayan satış danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler KİPA BALÇOVA AVM- İZMİR ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay ve bayan, 19-30 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • FTR MODA

  Planlama ve Satın Alma Sorumlusu FTR MODA

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama ve Satın Alma Sorumlusu

  FTR MODA

  Ref: - 618708

  İşin Tanımı MTK Sitesinde hizmet veren firmamız bünyesine '' PLANLAMA ve SATIN ALMA SORUMLUSU '' çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aksesuar Satınalma konusunda deneyimli, Piyasa koşullarını takip eden, Sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden Bayan Tekstil konusunda eğitim almış olması tercih sebebidir.

 • RK Renkli Kalem Medya Grubu

  Müşteri Temsilcisi RK Renkli Kalem Medya Grubu

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  RK Renkli Kalem Medya Grubu

  Ref: - 618698

  İşin Tanımı Ajansımızın reklam departmanında, konusunda deneyimli ve satış deneyimi olan '' MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Müşteri temsilciliği deneyimi olan, İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Yaratıcı ve yenilikçi düşünülebilen, , Raporlama ve sunum yeteneklerine sahip, Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Aktif araç kullanan Takım arkadaşları arıyoruz

 • Era İnsan Kaynakları

  Planning Specialist Era İnsan Kaynakları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planning Specialist

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: 1345352 - 618695

  İşin Tanımı We’re looking for a " Production Planning Specialist” for our multinational production company.

  Aranan Nitelikler Bachelor's Degree in Business Administation, Industrial Engineering or other relevant departments. 1–3 years of experiences in Planning departments , Fluent writing and speaking in English, Military service completed for male candidates, Living in Izmir.

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistanı/sekreter Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı/sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618657

  İşin Tanımı İZMİR'DE FALİYET GÖSTEREN BORSA FİNANS DANIŞMANLIK ŞİRKETİMİZ'DE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE '' YÖNETİCİ ASİSTANI/SEKRETER '' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler 20 - 28 yaş aralığında Şirketin telefon trafiğini yönetecek, Diksiyonu düzgün, telefonda rahat konuşabilen, İşleri takip etme yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, kendisine güvenen, Düzenli ve disiplinli çalışmayı seven Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, Seyahet engeli bulunmayan, Esnek calisma saatlerine uyum sağlayabilecek, Randevu, rezervasyon ve toplantıları organize edebilecek, BAYAN.

 • İ.A.O.S.B

  Elektrik Teknikeri İ.A.O.S.B

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  İ.A.O.S.B

  Ref: - 618656

  İşin Tanımı 1990 yılında faaliyete geçen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB), Türkiye’ nin en önemli üretim, ihracat ve istihdam merkezlerinden biridir. Bölgemizde 600’ e yakın firmada yaklaşık 35.000 kişiye istihdam sağlanmaktadır. Yenilenmiş ve modernize edilmiş bir elektrik altyapısına sahip İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ nin Elektrik İşletme Biriminde görevlendirilmek üzere, '' ELEKTRİK TEKNİKERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları (Elektrik Bölümü) mezunu olan, Askerlik görevini tamamlamış olmak, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Ekip Çalışmasına Yatkın, 30 yaşını aşmamış, İzmir ' de ikamet eden, Bay

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Üretim Operatörü Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: URT001-14 - 618645

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 30 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Buca, Menemen, Aliağa veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Ekol Fmc Taşınmaz ve Tesis Yönetim

  Temizlik Şefi Ekol Fmc Taşınmaz ve Tesis Yönetim

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Şefi

  Ekol Fmc Taşınmaz ve Tesis Yönetim

  Ref: - 618639

  İşin Tanımı Manisa organize sanayinde temizlik personelini yönetecek,tecrübeli temizlik şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını bilen, Malzeme kullanımını öğretecek bilgi,ekipman kullanımını gösterecek donanıma da sahip temizlik şefi aranmaktadır, Bay,Bayan ,,, Temizlik şefi aranmaktadır.

 • Radu Teknoloji

  Saha Satış Temsilcisi Radu Teknoloji

  Ankara, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Radu Teknoloji

  Ref: SD-0714 - 618636

  İşin Tanımı Türkiye’ nin en büyük ve lider güvenlik firması olan Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.' nin çözüm ortağı RADU Teknoloji bünyesinde Ankara ve İzmir ofislerimizde görev alacak Saha Satış Temsilcileri arıyoruz. Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik fırsatlar geliştirmek. Randevulu veya randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup genişletecek Müşterileri ile ilişkilerini sürekli tutarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirket satış hedeflerine ulaşılması yönünde bireysel hedeflerini aşarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu İletişim ve ikna becerileri yüksek Tercihen satış konusunda tecrübeli Satış konusunda kariyer yapmak isteyen Motivasyonu ve özgüveni yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Saha Satış Temsilcileri arıyoruz.

 • Karali Çay

  Ulusal ve Yerel Marketler Supervizör Karali Çay

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ulusal ve Yerel Marketler Supervizör

  Karali Çay

  Ref: İZM06 - 618633

  İşin Tanımı ULUSAL VE YEREL MARKETLERİN MEVCUT MAĞAZALARINI ORGANİZE EDECEK, SATIŞ YAPACAK VE AKTİVİTELERİNİ TAKİP EDECEK DENEYİMLİ SÜPERVİZÖR ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU

 • Karali Çay

  Mörş - Aktivite Elemanı Karali Çay

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mörş - Aktivite Elemanı

  Karali Çay

  Ref: İZM05 - 618624

  İşin Tanımı İzmir Bölgesinde Yerel ve ulusal marketlerde ,Satış organizasyonu bünyesinde satış aktivitelerini gerçekleştirmek. Karali Çay ürünlerimizin tanzim ve teşhirinden sorumlu olabilecek; Aktivite - Mörş Elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, Tanzim, teşhir ve satışı ‘işim' kabul eden, Sektörde en az 5 yıl deneyimli, B Sınıfı Ehliyet olan, Aktif Araç Kullanan, İzmirde İkamet eden, Esnek çalışma gün ve saatlerinde görev alabilecek, Bayan/Bay Aktivite - Mörş Elemanları ALINACAKTIR..

 • Birim Makina San.i Tic. A.Ş.

  Hidrolik-Mekanik Servis Personeli Birim Makina San.i Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hidrolik-Mekanik Servis Personeli

  Birim Makina San.i Tic. A.Ş.

  Ref: - 618608

  İşin Tanımı Firmamızda göre alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' HİDROLİK-MEKANİK SERVİS PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, Hidrolik-mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen, Kendini geliştirmeye hevesli, iletişim becerileri güçlü.

 • Vena Tekstil

  Kalite Kontrol Sorumlusu (Tekstil) Vena Tekstil

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Sorumlusu (Tekstil)

  Vena Tekstil

  Ref: - 618600

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KALİTE KONTROL SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe Kalite Güvence konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, Üretim aşamasındaki ve bitmiş ürünlerin tüm kontrollerini ve raporlamalarını yapabilecek, Üretim teknik bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka