ARAMA SONUÇLARI

 • Banco Çelik AVM

  İstihbarat Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstihbarat Personeli

  Banco Çelik AVM

  Ref: İST001 - 605439

  İşin Tanımı Merkez Ofisimizin Hukuk bölümünde görevlendirilecek; -Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizi tahsilat konusunda ziyaret edecek -Müşterilerimizin istihbaratlarını gün içerisinde gerçekleştirebilecek -Detaylı ve güvenilir bilgi elde etmeyi amaçlayan İstihbarat bölümü için takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -İzmir'i ve çevresini iyi bilen, -B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -Diksiyonu ve insan ilişkileri iyi olan,

 • Hedef Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bay Hedef Güvenlik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi Bay

  Hedef Güvenlik

  Ref: İZMİRGENEL - 584968

  İşin Tanımı İzmir Merkez’ de Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

  Aranan Nitelikler Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak.

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri

  Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Ref: VP 2014 05 - 595619

  İşin Tanımı İstanbul ‘da mevcut olan Astoria AVM - Esentepe , Capacity AVM Bakırköy, Mall Of İstanbul - İkitelli,Atatürk Havalimanı - Yeşilköy ,Sakıp Sabancı Müzesi - Emirgan, Capitol Alışveriş Merkezi - Altunizade, 212 Alışveriş Merkezi - Güneşli, Maltepe ParkSA Alışveriş Merkezi - Maltepe , Hilton Otel - Taksim , Zorlu Center & Performans Sanatları - Zincirlikuyu ' daki şubelerimiz‘de ve yakın zamanda açılacak diğer şubelerimizde görev alacak yanı sıra diğer illerdeki Korupark Alışveriş Merkezi - Bursa ,Optimum Alışveriş Merkezi - İzmir şubelerimizde çalışmak üzere kariyer hedefleyen Araç Park Görevlileri - VALE – Bay & Bayan Araç Teslim alma görevlileri aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler 38 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne kesinlikle önem veren Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az 5 yıl görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen En az 5 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen Lise mezunu ve sigara kullanmayan, Kendine ve işine özenli, Tercihan yabancı dil bilgisi olan ( yabancı dil bilen personele ödenek verilmektedir ), Müşteri hizmetleri ve iletişim kabiliyeti kuvvetli, Güler yüzlü, Tercihan SRC belgeli, Makam kurallarını bilen, Askerliğini yapmış , referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay ve Bayan araç sürücüleri,ayrıca BAYAN araç teslim alma görevlileri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim

 • Aksoy Residence Yöneticiliği ve İktisadi İşletmesi

  Özel Güvenlik Görevlisi Aksoy Residence Yöneticiliği ve İktisadi İşletmesi

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Özel Güvenlik Görevlisi

  Aksoy Residence Yöneticiliği ve İktisadi İşletmesi

  Ref: - 604817

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde görev alacak '' ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip, Vardiyalı çalışma programına ayak uydurabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişime açık, Takım çalışmasına önem veren, Disiplini ilke edinmiş, Dış görünüm ve kişisel bakıma önem veren, Çözüm odaklı , sorumluluk sahibi, 22- 28 yaş, en az 1,73 boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Prezantabl, İzmir'de ikamet eden, Bay.

 • Renaıssance

  Güvenlik Memuru Renaıssance

  Türkiye Geneli 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Memuru

  Renaıssance

  Ref: Ren-Güv.01 - 505947

  İşin Tanımı Paloma Hotels grubuna bağlı, Marriott Uluslararası Oteller Zincirinin bir halkası olan Renaissance Antalya Beach Resort & Spa'nın Güvenlik ile ilgili tüm süreci sahiplenebilecek bir Güvenlik Memuru arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen daha önce bu görevi yapmış - Özel Güvenlik Sertifikası olan - Dış görünümüne özen gösteren - Takım çalışmasına yatkın - Gelişime açık ve hevesli

 • McCormick Kütaş Gıda San. Dış. Tic. A.Ş.

  Güvenlik Görevlisi McCormick Kütaş Gıda San. Dış. Tic. A.Ş.

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  McCormick Kütaş Gıda San. Dış. Tic. A.Ş.

  Ref: - 602188

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde görev alacak '' GÜVENLİK GÖREVLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güvenlik Görevlisi olarak en az 2 yıl tecrübeli 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı (Silahlı-Silahsız) olan, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı sistemde çalışabilecek, B Sınıfı Sürücü ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kemalpaşa ve Çevresinde ikamet eden veya edebilecek, BAY Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Gut.s Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri

  Özel Güvenlik Görevlisi Gut.s Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri

  İzmir 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Özel Güvenlik Görevlisi

  Gut.s Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri

  Ref: - 597170

  İşin Tanımı İzmir ve çevresinde devam eden projelerimiz için aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşları aramaktadır. İlgilenen adayların 232-4637152 no'lu telefonla Güvenlik Operasyon Birimine veya şahsen Şirket merkezine başvurmaları rica olunur.

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş arası, Özel Güvenlik Kartı sahibi, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, Bay adaylar

 • E Grup Özel Güvenlik

  Özel Güvenlik Görevlisi E Grup Özel Güvenlik

  İzmir 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Özel Güvenlik Görevlisi

  E Grup Özel Güvenlik

  Ref: - 585931

  İşin Tanımı 5188 sayılı kanunun yanı sıra İSO Standartlarına, Müşteri memnuniyeti odaklı işyeri disiplinine uygun çalışacak özel güvenlik personelleri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İZMİR Bölge projemizde görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar kullanmayı bilen, BAY, BAYAN özel güvenlik personeli aranmaktadır.

 • Vestel Şirketler Grubu

  Fiziki Güvenlik ve İş Güvenliği Elemanı Vestel Şirketler Grubu

  İzmir, Manisa 18-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fiziki Güvenlik ve İş Güvenliği Elemanı

  Vestel Şirketler Grubu

  Ref: GÜV01 - 505760

  İşin Tanımı Fiziki Güvenlik Elemanı İş Güvenliği Elemanı

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Fiziki Güvenlik Elemanı için aranan nitelikler : Bay – Bayan, Askerlik yapmış (bay adaylar için) Lise, Meslek Lisesi, MYO mezunu, 20 - 30 yaş arası, Manisa, Merkez, Akhisar, Turgutlu ve İzmir, Bayraklı, Bornova, Buca, Karabağlar semtlerinde ikamet eden, Sağlık sorunu olmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Güvenlik kartı olması şartı (Silahlı veya Silahsız) aranmaktadır. İş Güvenliği Elemanı için aranan nitelikler : Bay, Askerlik yapmış, Meslek Lisesi veya MYO mezunu (İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, İtfaiyecilik ve Yangın, elektrik, elektronik,makine, tesisat,bilgisayar bölümlerinden mezun) 20 - 30 yaş arası, Manisa, Merkez, Akhisar, Turgutlu ve İzmir, Bayraklı, Bornova, Buca, Karabağlar semtlerinde ikamet eden, Sağlık sorunu olmayan, Vardiyalı çalışabilecek adaylar aranmaktadır.

 • Paloma Club Sultan

  Güvenlik Görevlisi Paloma Club Sultan

  İzmir 17-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Paloma Club Sultan

  Ref: PCS0402 - 579060

  İşin Tanımı PALOMA CLUB SULTAN HOTEL Cumhuriyet Mah. 3008 Sok. No:1 Özdere - Menderes - İzmir adresinde bulunan beş yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır. Güvenlik Sertifikası olan.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli & Tecrübesiz Prezentable/ Dış görünüşüne özen gösteren Eğitime ve yeniliklere açık Bay&Bayan Sertifikalı Özdere dışı başvurular için lojmanımız bulunmaktadır.

 • Paloma Club Sultan

  Güvenlik Görevlisi Paloma Club Sultan

  İzmir 10-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Paloma Club Sultan

  Ref: - 573181

  İşin Tanımı 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmeti Kanunu Güvenlik görevlisi Belgesi olan , ( Silahlı veya Silahsız ) Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İletişim yeteneği kuvvetli , Kişisel bakımına özen gösteren, Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen Bay-Bayan Güvenlik Görevlisi Takım Arkadaşları Arıyoruz. İl dışından gelenlere konaklama imkanı mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Özkaymak Otelcilik

  Güvenlik Şefi (İncekum) Özkaymak Otelcilik

  Türkiye Geneli 17-03-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Şefi (İncekum)

  Özkaymak Otelcilik

  Ref: - 565990

  İşin Tanımı : ALANYA/AVSALLAR BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN 5* LI OTELİMİZ İÇİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLERDE GÜVENLİK ŞEFİ ALINACAKTIR. *EN AZ 3 YIL GÜVENLİK ŞEFLİĞİ YAPMIŞ *OTEL DENEYİMİ OLAN *ÖZEL GÜVENLİK YASA VE PROSEDÜRLERİNİ İYİ BİLEN *GENÇ, DİNAMİK, YÖNETİCİLİK YÖNÜ KUVVETLİ *EKİBİNİ OLUŞTURABİLECEK VE EKİBİNE HAKİM *ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK BELGESİNE SAHİP *İLGİLENENLERİN ŞAHSEN MÜRACAAT ETMELERİ YA DA CV'LERİN MAİL OLARAK GÖNDERMELERİ RİCA OLUNUR.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka