ARAMA SONUÇLARI

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Forum Bornova Yargıcı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı - Forum Bornova

  Yargıcı

  Ref: Y-FBS02 - 608966

  İşin Tanımı İzmir Forum Bornova mağazamızda görevlendirilmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak ve Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güler yüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • BİLSTORE

  Mağaza Satış Danışmanı (Agora Avm) BİLSTORE

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı (Agora Avm)

  BİLSTORE

  Ref: Agora915 - 607536

  İşin Tanımı İzmir Agora AVM'de yer alan Bilstore mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan Satış Danışmanları arıyoruz

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü ve hızlı 18-25 yaş arası

 • Rossmann

  Part-Time Personel- Güzelyalı Rossmann

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Personel- Güzelyalı

  Rossmann

  Ref: PK-35-05 - 607012

  İşin Tanımı İzmir Güzelyalı'da bulunan mağazamızda çalışacak, müşteri odaklı part-time personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Çankaya Rossmann

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer-Çankaya

  Rossmann

  Ref: PK-35-03 - 605605

  İşin Tanımı İzmir Çankaya'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı BAYAN PART TIME KASİYER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Bimeks

  Part Time Kasiyer-Bornova Forum Bimeks

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Kasiyer-Bornova Forum

  Bimeks

  Ref: BRFPKS-10 - 604903

  İşin Tanımı Bimeks Kasiyeri olarak; Mağazada satışa sunulan ürünlerin kasa çıkış işlemlerini gerçekleştirmek ve takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmekten sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler BORNOVA FORUM Bimeks Mağazamız için Part Time Kasiyerimizi arıyoruz. -Üniversite öğrencisiyseniz, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce kasiyerlik deneyiminiz var ya da kasiyerlik yapabileceğinizi düşünüyorsanız, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • The Body Shop

  Mağaza Müdür Yardımcısı The Body Shop

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı

  The Body Shop

  Ref: TBS-İZMİR - 578451

  İşin Tanımı ULUSLARARASI MARKALARLA GÜLERYÜZLÜ KARİYER GÜZELLİĞİN DOĞALLIKTAN GELDİĞİNE İNANIYORSANIZ İşimiz, insanların mükemmel görünmelerini, kendilerini sağlıklı, doğal ve güzel hissetmelerini sağlamak… 1976 yılında İngiltere’de doğan, doğal içerikli makyaj, cilt ve saç bakım ürünleri sunan THE BODY SHOP’un İzmir'de bulunan mağazasında görevlendirmek üzere 'Mağaza Müdür Yardımcısı' arıyoruz. İş Tanımı: Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesi olan Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Doğallığı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Kozmetik ve Kişisel Bakım alanında satış yapmaktan keyif alan Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Satiş Danişmanlari - The Body Shop Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Danişmanlari - The Body Shop

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: TBS3-0413 - 495940

  İşin Tanımı ULUSLARARASI MARKALARLA GÜLERYÜZLÜ KARİYER GÜZELLİĞİN DOĞALLIKTAN GELDİĞİNE İNANIYORSANIZ İşimiz, insanların mükemmel görünmelerini, kendilerini sağlıklı, doğal ve güzel hissetmelerini sağlamak… 1976 yılında İngiltere’de doğan, doğal içerikli makyaj, cilt ve saç bakım ürünleri sunan THE BODY SHOP’un İzmir, Ankara, Bursa, Antalya & Kayseri illerinde bulunan mağazalarında görevlendirmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Doğallığı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Kozmetik ve Kişisel Bakım alanında satış yapmaktan keyif alan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2 Halka Tanıtım

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR ON DÖNEM- - 609884

  İşin Tanımı Ulusal Zincir Mağazalarda rut dahilindeki her mağaza için; Karşıyaka - Bornova Bölgesinde Çalışacak Reyon düzenleme Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır. Belirtilen ilçelerde ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Bostanlı - 609585

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Bostanlı Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Karşıyaka - 609584

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Karşıyaka'da açılmış bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Gülba Tekstil

  Çalişan İlişkileri Yöneticisi Gülba Tekstil

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çalişan İlişkileri Yöneticisi

  Gülba Tekstil

  Ref: - 609269

  İşin Tanımı Kurumumuzun yenilenen bakışı ve büyüyen dünyasında, "Çalışan İlişkileri Yönetimi” anlayışıyla, kurumsal değerlerimiz doğrultusunda şirketimize yön verirken, ekibimizin ve yeniliğin bir parçası olmanızdan mutluluk duyarız. • İşe alım yönetimi • Çalışan kimlik yönetimi • Kariyer yönetimi • Eğitim yönetimi • Performans yönetimi • İş yeterlilik ve ücret sistemi • Ücret yönetimi • Toplam işgücü planlama • İdari süreçler konularında, bilgi ve deneyim sahibi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Sosyoloji, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, İK sektöründe 10 yıl tecrübe sahibi, (minimum 3 yıl Yöneticilik deneyimi olan) Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için). İzmir’de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan Seyahat engeli olmayan, Tercihen temel seviyede İngilizce bilen,

 • SALI PAZARI A.V.M.

  Mağaza Yöneticisi (Gümüldür) SALI PAZARI A.V.M.

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yöneticisi (Gümüldür)

  SALI PAZARI A.V.M.

  Ref: - 609139

  İşin Tanımı Firmamızda bünyesinde, GÜMÜLDÜR Mağazamızda görev alacak, Marketin Tüm İşleyişinden Sorumlu Olacak, Genel Olarak Market ve Personel Genel Düzeni ile İlgili Konularda Deneyimli, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MAĞAZA YÖNETİCİ '' leri alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya Üniversite Mezunu, Gümüldür ve/veya Yakınlarında İkamet Eden veya Ulaşımında Problem Olmayan, Marketlerde Mağaza Yöneticiliği Deneyimi Olan, Ekip Çalışmasına Uyumlu, Tercihen Sigara Kullanmayan,, 18-40 Yaş Arası, İşinde Titiz ve Düzenli, Kişisel Bakım ve Diksiyonu Düzgün.

 • D'S Damat

  Mağaza Müdür Yardimcisi - İzmir Karabağlar D'S Damat

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardimcisi - İzmir Karabağlar

  D'S Damat

  Ref: MM-295 - 608810

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İzmir Karabağlar'da bulunan mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)

 • D'S Damat

  Kasa Sorumlusu - İzmir Çiğli Kipa D'S Damat

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - İzmir Çiğli Kipa

  D'S Damat

  Ref: KS-147 - 608806

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İzmir Çiğli Kipa AVM'de bulunan mağazamız için ''Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, 28 yaşını aşmamış bayan adaylar.

 • Damat - Tween

  Kasa Sorumlusu - İzmir Damat - Tween

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - İzmir

  Damat - Tween

  Ref: KS-146 - 608804

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İzmir'de bulunan mağazalarımız için ''Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, 28 yaşını aşmamış bayan adaylar.

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa) Koton

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa)

  Koton

  Ref: KTN-IP-SD - 607734

  İşin Tanımı İzmir PARK AVM (EŞREF PAŞA) içerisinde açılacak "KOTON" mağazası için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser Halka Tanıtım

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR ON DÖNEM - 607306

  İşin Tanımı Ulusal Zincir Mağazalarda rut dahilindeki her mağaza için; Gaziemir - Buca Bölgesinde Çalışacak Reyon düzenleme Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır. Belirtilen ilçelerde ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Elgit Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Sanayi

  Mağaza Satiş Danişmanlari Elgit Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Sanayi

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satiş Danişmanlari

  Elgit Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Sanayi

  Ref: - 607197

  İşin Tanımı Bornova ve Bayraklı Mağazalarımızda çalışacak; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak markamız standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise veya üniversite mezunu, 25-35 yaş arası, Bay-Bayan, Tercihen mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Satış ve ikna kabiliyeti olan, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Perakende satış alanında kariyer hedefi olan, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Penti

  Kasiyer - İzmir Optimum Avm Penti

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İzmir Optimum Avm

  Penti

  Ref: KS - IZM OPT - 606118

  İşin Tanımı Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın İzmir Optimum AVM'de 'de yer alan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan "Kasiyer" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine sahip, Nebim Winner programını çok iyi bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Aranan Nitelikler Günlük kasa açılış-kapanış işlemlerini eksiksiz gerçekleştirmek, Kasa satış işlemlerini gerçekleştirmek,

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Karşiyaka Cadde Koton

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Karşiyaka Cadde

  Koton

  Ref: KTN-KRC-SD - 605555

  İşin Tanımı KARŞIYAKA Çarşı'da bulunan mağazamız için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir Karşıyaka'da ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka