ARAMA SONUÇLARI

 • Sunglass Hut Gözlük

  Muhasebe Elemanı Sunglass Hut Gözlük

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Sunglass Hut Gözlük

  Ref: - 612080

  İşin Tanımı Moda tutkunu musun? Stil sahibi misin? Sunglass Hut dünyasında parlak bir kariyer seni bekliyor 1971’de Miami ‘de kurulan Sunglass Hut olarak bugün Dünya’da 3.000’e yakın mağazamız ile müşterimizi en güçlü markalar, son moda güneş gözlükleri, sadece bize özel modeller ile buluşturuyor ve geniş kapsamlı güneş gözlüğü servisimiz ile fark yaratıyoruz. (www.sunglasshut.com.tr) 2011 yılında Türkiye’ye gelen Sunglass Hut ile bugün 70 satış lokasyonunda müşterilerimiz ile buluşuyoruz. İzmir’de yer alan Muhasebe ekibimize katılarak Sunglass Hut’ lı olmaya ne dersiniz? İŞ TANIMI : 70 mağazalık Türkiye operasyonumuzun Muhasebe ekibinde çalışacak finans, genel muhasebe işlemlerinden, personel bordro süreçlerinden ve bunun muhasebesinden sorumlu olacak Muhasebe Elemanı arayışımız söz konusudur. Sorumluluk detayları aşağıdaki gibi olacaktır; Finans işlemlerinin yürütülmesi ve muhasebesi Mağaza açılışlarının yasal süreçlerinin takibi Bordro kayıtlarının muhasebeleştirilmesi BA-BS Raporunun hazırlanması, mutabakatı, beyannamesi Müşteri ve satıcı mutabakatlarının yapılması Mağaza masraflarının takibi ve ödemelerinin yapılması Sabit kıymet işlemlerinin takibi Personel puantaj işlemlerinin yapılması (izin ,rapor , yemek kartı takip, S.G.K. giriş-çıkış , personel dosyası takibi)

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, Tercihen en az 3 yıl Muhasebe alanında tecrübe sahibi, Günlük iş akışında İngilizce okuma- yazma-konuşma yeteneğini kullanabilecek, MS Office programları kullanabilen, Tercihen daha önce SAP FICO ile çalışmış olan, 30 yaşını aşmamış.

 • DÖNERCİ ORHAN

  Ön Muhasebe Elemanı DÖNERCİ ORHAN

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  DÖNERCİ ORHAN

  Ref: - 610690

  İşin Tanımı Dönerci Orhan hali hazırda 6 restoranı, imalathanesi ve 30 kişilik merkez ekibi ile kaliteden ödün vermeden 39 yıldır siz sevgili müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. ### AMACIMIZ EN KALİTELİ ETİ EN İYİ İŞÇİLİK İLE MİSAFİRLERİMİZE SUNMAKTIR ### Firmamız bünyesinde, İzmir il sınırları içerisindeki kendi bünyemizdeki noktalarımız ve franchise noktalarımızda çalışabilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda bilgi sahibi ve tecrübesi olan, Netsis kullanımına hakim, Konuşma ve hitap şekli düzgün, 25-35 yaşlarında, Tercihen üniversite mezunu, Çalışmasına engel sağlık problemi olmayan, esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

 • Özçe Demir Çelik

  Muhasebe Yardımcısı Özçe Demir Çelik

  Aydın, İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yardımcısı

  Özçe Demir Çelik

  Ref: OnMhs-01 - 610323

  İşin Tanımı Firmamızın Çiğli ve Pınarbaşı Şubelerinde Çalıştırılmak Üzere Muhasebe Yardımcıları Alınacaktır. Alış ve Satış Siparişlerinin Girilmesi ve Faturalanması. Günlük Kasa ve Banka İşlemlerinin Tutulması. Cari Hesap Takibi ve Mutabakatları. Ba.Bs,

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun. Muhasebe veya Finansman Konusunda En Az 5 Yıllık Tecrübeye Sahip. Ms Ofis Programlarına Hakim. Yeniklere Öğrenmeye Açık, Dinamik, Analitik Düşünen, Sigara İçmeyen.

 • Canlı Otomotiv

  Muhasebe Personeli Canlı Otomotiv

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Canlı Otomotiv

  Ref: - 609481

  İşin Tanımı 1986 yılında İzmir'de kurulmuş olan firmamız, binek ve hafif ticari araçların toptan oto yedek parça satışını yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ilgilendiğimiz araç grupları, Renault, Fiat, Opel , Peugeot, Volkswagen ve Hyundai'dir. Ekol grubunun üyesi olan firmamız, aralarında Ac Delco, Febi, Federal Mogul, Hattat, Mahle, Mapa, Maysan Mando, Sismak gibi Türkiye'nin önemli tedarikçilerin bulunduğu 120 markanın bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca İtalyan LPR firmasının Türkiye distribütörlüğü ile birlikte CNL markası altında ithalat yapıyoruz. 40 personel ile 3.500 m2 depoda 20.000 referansın üzerinde hazır stok ile çalışıyoruz. Şimdi ekibimizi güçlendirmek için; Muhasebe kayıtlarının şirket iç raporlamalarına göre uygunluğunun kontrolü, Tespit edilen konularla ilgili düzeltmelerin yapılması, Uygun Kayıt Düzenini Sağlamak, görevlerinde bulunabilecek '' MUHASEBE PERSONELİ '' aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik veya Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Netsis Programlarını Kullanmayı Bilen, Q-Biz Programlarına Hakim, Kontrol ve Raporlama Konusunda En Az 3 Yıl Deneyimli, Sistematik ve Analitik Çalışmaya Yatkın, Çözüm Odaklı, İş Motivasyonu Yüksek, Bay/Bayan.

 • Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli

  Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Ref: - 603113

  İşin Tanımı Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. ÖN MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 3 Yıl Tecrübeye Sahip Alanında Kariyer Hedefleri Olan Dikkatli, Özenli Çalışan. Sorumluluklarını Bilen. NOT:MANİSA ALAŞEHİR'DE İKAMET EDEBİLECEK. (DENİZLİ VE İZMİR İLLERİNE 100 KM UZAKLIKTADIR.)

 • Doruk Alüminyum

  Muhasebe Personeli Doruk Alüminyum

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Doruk Alüminyum

  Ref: - 612322

  İşin Tanımı Pvc ve Alüminyum doğrama sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere deneyimli personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe ve Finansman alanında mevzuata hakim, NETSİS ve MS Office uygulamalarında ve Raporlama konusunda deneyimli, Disiplinli, dikkatli ve yeniliklere açık, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tercihen en az 2 yıl muhasebe alanında iş deneyimi olan, Tercihen Bornova çevresinde ikamet eden, Bayan

 • PMS Polietilen Mamülleri

  Genel Muhasebe Elemanı PMS Polietilen Mamülleri

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  PMS Polietilen Mamülleri

  Ref: - 602580

  İşin Tanımı PMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su depoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş muhasebe personeline ihtiyaç duymaktadır. Alış-Satış-Gider faturalarının kontrol ve girişini yapabilecek, Muhasebe kayıtlarını tutabilecek, Çek-senet- banka ve kasa kayıtlarını işleyebilecek Personel ve insan kaynaklarını yürütebilecek, Bordrolama ve puantaj işlemlerini yapabilen, Personel özlük dosyalarını düzenleyebilecek ve yürütebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kayıtları yasal mevzuat çerçevesinde değerlendirerek kayda alabilecek kadar vergi mevzuatı bilgisi olan, Üretim firmasında muhasebe deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sistemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, ERP programına hakim (Tercihen CANİAS) POLİMEK Personel Programına hakim, MS OFFİCE programlarına bilgisayara hakim, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Bay /Bayan Genel Muhasebe Elemanı

 • Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  Muhasebe Personeli Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  Ref: - 599893

  İşin Tanımı Mobilya aksesuar ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' MUHASEBE PERSONELİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu Ms Office ve Vega Programlarını İyi Düzeyde Kullanabilen Analitik Düşünce Yapısına ve Zaman Yönetimi Becerisine Sahip, Genel Muhasebe Konusunda Deneyim Sahibi, Cari Hesap Takipleri Yapabilecek, Banka –Finans Takipleri Gerçekleştirebilecek, Raporlama Oluşturabilecek, Bayan.

 • Egeria Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ofis Sorumlusu Egeria Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

  İzmir 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sorumlusu

  Egeria Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: O001 - 611726

  İşin Tanımı IFS Türkiye’nin çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren şirketimizin gelişen organizasyonuna: Ofis yönetimini üstlenecek, randevu ve müşteri adayı ziyaret programını düzenleyecek, telefon trafiğini yönetecek, ön muhasebe kayıtlarını tutacak ve müşteri adayları ile telefon görüşmelerini gerçekleştirecek Ofis Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, Ön Muhasebe konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Kurumsal temsil yeteneğine sahip, Büro makineleri ve MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünme yeteneği olan, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişime açık.

 • Global Palet

  Muhasebe Elemanı Global Palet

  İzmir 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Global Palet

  Ref: - 601356

  İşin Tanımı Kemalpaşa' daki fabrikada Palet ve Orman Ürünleri imalatı yapan firmamıza '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilecek, Stok takibi ve fatura/irsaliye işlemlerini yürütebilecek, Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatlarını yapabilecek, Ödemelerin, banka hesaplarının ve çeklerin sistemli bir şekilde izlenmesini ve işlenmesini takip edecek, Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemlerini yürütecek Yönetim raporlarının hazırlanmasına destek verebilecek Diğer genel muhasebe konularıyla ilgili ekibe destek verebilecek, Ürün grubu bazında tahsilat tahminlerini inceleyerek; faaliyet nakdi ile ilgili gerekli takip ve kontrolü yapabilecek, Satış ve gelen iade faturalarının takibini yapma ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlayabilecek Aşımlı tahsilatları tespit edip gerekli prosedürün uygulanmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler BAYAN Tercihen üniversite mezunu, Konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, Çözüm odaklı ve pratik, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İzmir' de ikamet eden, 40 yaşını aşmamış,

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı İzmir

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-msb - 612081

  İşin Tanımı ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Muhasebe Sorumlusu

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-fms - 612068

  İşin Tanımı Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Muhasebe Personeli Çeksan Yol Süpürme Araçları

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Ref: - 599906

  İşin Tanımı Yol süpürme araçları imalatı yapan firmamızın muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere, Çiğli ve çevresinde ikamet eden, Müşteriyle ilgili cari hesap sürecini sevk ve idare edecek, cari mutabakatları yapılması, Fatura giriş ve çıkışı yapılması, Cari hesap kontrolleri ve mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, Ödeme planının takip edilmesi ve rapor halinde sunulması, Alış ve Satış faturaları, makbuz, dekont, banka ekstreleri, gelir gider kalemlerinin takip edilerek raporlanması vb. evrak ve işlemlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi. Firmaya gelen telefonların yönlendirilmesi, görevlerinde bulunacak, '' MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen 20-33 Yaş Arası, Ön Muhasebe Bilgisi Bulunan, Telefonlara bakabilecek, '' Netsis '' ve '' Ms Offıce '' programlarına hakim, Takım Çalışmasına yatkın, Gelişime ve Öğrenmeye Açık, Sonuç Odaklı, Takip, Raporlama, Planlama Yönü Kuvvetli Sorumluluk Sahibi, İnisiyatif Alabilen, Dikkatli ve Özenli. BAYAN.

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Ön Muhasebe Müdürü Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Müdürü

  Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: ÖMM - 611972

  İşin Tanımı TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2591 - 602983

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve gelişmekte olan bir müşterimiz için; Telefon trafiğinin idare edilmesi, ön muhasebe, cari takip, evrak ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, ofis düzeninin sağlanması ve günlük işlerin organizasyonundan sorumlu olacak "Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Ofis yönetimi ve Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Netsis ve Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, 25-35 yaş arasında bayan adaylar değerlendirilecektir.

 • Reyhan Pastanesi

  Ön Muhasebe Reyhan Pastanesi

  İzmir 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Reyhan Pastanesi

  Ref: - 611123

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe Konusunda Deneyimli NETSİS Muhasebe Programını ve Microsoft Office Programlarını İyi Derece de Bilen Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek Dikkatli ve Düzenli 25-35 Yaşları Arasında Bay,bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Personeli Firma Adı Gizli

  İzmir 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 609156

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan Tek düzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilecek. Muhtasar, KDV, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamesi düzenleyebilen Bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış Muhasebe işleyişi konusunda deneyim sahibi Sorumluluk sahibi organizasyon ve takip yeteneği güçlü, insan ilişkileri başarılı Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Ofis uygulamalarına hakim Tercihen Netsis kullanabilen 22-35 yaş arasında Erkek Askerliğini tamamlamış Sürücü belgesi olan (Aktif kullanabilecek) İzmir'de İkametgâh eden

 • Şahin Döküm

  Muhasebe Personeli Şahin Döküm

  İzmir 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Şahin Döküm

  Ref: - 608098

  İşin Tanımı 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe Prensiplerine Sahip, Maksimum 45 Yaşında, Tercihen ETA Prgramını Bilen. Dürüst, Çalışkan, Dinamik, proaktif , Öğrenmeye Açık, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, Bay/Bayan.

 • Kontrol Kimya

  Muhasebe Uzmanı Kontrol Kimya

  İzmir 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Kontrol Kimya

  Ref: - 610999

  İşin Tanımı Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilecek; Bilanço - Gelir Tablosu ve Kar Zarar hesaplarına bakabilecek, Kdv - Muhtasar ve SGK bildirgelerini düzenleyebilen, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Nakit akış tablosunun oluşturulması ve takibini gerçekleştirecek, Ay sonu işlemlerinin yapılması için çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlayacak, Genel muhasebe ve alacaklar muhasebesi ile ilgili işlemlerin yapılmasından sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Yönetimin istediği raporların hazırlanmasını gerçekleştirecek, Amortisman kayıtlarının düzenlenmesi ve takibinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe, Muhasebe ve Finans alanlarında tecrübeli, Office programlarına hakim, Muhasebenin temel konuları, Vergi Usul Kanunu, SGK mevzuatı ( personel mevzuatı) ve diğer mevzuatlar konusunda bilgi sahibi olan, Raporlama konusunda tecrübeli, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Muhasebe Elemanı Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Ref: AARTI/14/001812 - 607851

  İşin Tanımı Çok uluslu müşterimiz için belirtilen kriterler doğrultusunda Muhasebe Elemanı alınacaktır. Fatura kesilmesi, Kasa banka hareketlerinin takibi, Excel ve Logo'ya işlenmesi ana sorumlulukları olacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 1-2 yıllık muhasebe deneyimi olan, Tercihen ingilizce bilen, Sorumluluk sahibi, planlı ve organize çalışan, detaycı, takım çalışmasına yatkın

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka