ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Personeli Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 609156

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan Tek düzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilecek. Muhtasar, KDV, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamesi düzenleyebilen Bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış Muhasebe işleyişi konusunda deneyim sahibi Sorumluluk sahibi organizasyon ve takip yeteneği güçlü, insan ilişkileri başarılı Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Ofis uygulamalarına hakim Tercihen Netsis kullanabilen 22-35 yaş arasında Erkek Askerliğini tamamlamış Sürücü belgesi olan (Aktif kullanabilecek) İzmir'de İkametgâh eden

 • Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  Muhasebe Personeli Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Ekol Ev Mobilya Ve Aksesuar

  Ref: - 599893

  İşin Tanımı Mobilya aksesuar ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' MUHASEBE PERSONELİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu Ms Office ve Vega Programlarını İyi Düzeyde Kullanabilen Analitik Düşünce Yapısına ve Zaman Yönetimi Becerisine Sahip, Genel Muhasebe Konusunda Deneyim Sahibi, Cari Hesap Takipleri Yapabilecek, Banka –Finans Takipleri Gerçekleştirebilecek, Raporlama Oluşturabilecek, Bayan.

 • Canlı Otomotiv

  Muhasebe Personeli Canlı Otomotiv

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Canlı Otomotiv

  Ref: - 609481

  İşin Tanımı 1986 yılında İzmir'de kurulmuş olan firmamız, binek ve hafif ticari araçların toptan oto yedek parça satışını yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ilgilendiğimiz araç grupları, Renault, Fiat, Opel , Peugeot, Volkswagen ve Hyundai'dir. Ekol grubunun üyesi olan firmamız, aralarında Ac Delco, Febi, Federal Mogul, Hattat, Mahle, Mapa, Maysan Mando, Sismak gibi Türkiye'nin önemli tedarikçilerin bulunduğu 120 markanın bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca İtalyan LPR firmasının Türkiye distribütörlüğü ile birlikte CNL markası altında ithalat yapıyoruz. 40 personel ile 3.500 m2 depoda 20.000 referansın üzerinde hazır stok ile çalışıyoruz. Şimdi ekibimizi güçlendirmek için; Muhasebe kayıtlarının şirket iç raporlamalarına göre uygunluğunun kontrolü, Tespit edilen konularla ilgili düzeltmelerin yapılması, Uygun Kayıt Düzenini Sağlamak, görevlerinde bulunabilecek '' MUHASEBE PERSONELİ '' aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik veya Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Netsis Programlarını Kullanmayı Bilen, Q-Biz Programlarına Hakim, Kontrol ve Raporlama Konusunda En Az 3 Yıl Deneyimli, Sistematik ve Analitik Çalışmaya Yatkın, Çözüm Odaklı, İş Motivasyonu Yüksek, Bay/Bayan.

 • Şahin Döküm

  Muhasebe Personeli Şahin Döküm

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Şahin Döküm

  Ref: - 608098

  İşin Tanımı 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe Prensiplerine Sahip, Maksimum 45 Yaşında, Tercihen ETA Prgramını Bilen. Dürüst, Çalışkan, Dinamik, proaktif , Öğrenmeye Açık, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, Bay/Bayan.

 • Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Muhasebe Elemanı Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Ref: AARTI/14/001812 - 607851

  İşin Tanımı Çok uluslu müşterimiz için belirtilen kriterler doğrultusunda Muhasebe Elemanı alınacaktır. Fatura kesilmesi, Kasa banka hareketlerinin takibi, Excel ve Logo'ya işlenmesi ana sorumlulukları olacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 1-2 yıllık muhasebe deneyimi olan, Tercihen ingilizce bilen, Sorumluluk sahibi, planlı ve organize çalışan, detaycı, takım çalışmasına yatkın

 • Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli

  Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret

  Ref: - 603113

  İşin Tanımı Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. ÖN MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 3 Yıl Tecrübeye Sahip Alanında Kariyer Hedefleri Olan Dikkatli, Özenli Çalışan. Sorumluluklarını Bilen. NOT:MANİSA ALAŞEHİR'DE İKAMET EDEBİLECEK. (DENİZLİ VE İZMİR İLLERİNE 100 KM UZAKLIKTADIR.)

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2591 - 602983

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve gelişmekte olan bir müşterimiz için; Telefon trafiğinin idare edilmesi, ön muhasebe, cari takip, evrak ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, ofis düzeninin sağlanması ve günlük işlerin organizasyonundan sorumlu olacak "Sekreter & Ön Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Ofis yönetimi ve Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Netsis ve Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, 25-35 yaş arasında bayan adaylar değerlendirilecektir.

 • ORA

  Muhasebe Uzmanı ORA

  İzmir 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  ORA

  Ref: Muhasebe001 - 603215

  İşin Tanımı - Faturaların ve masraf formlarının sistemde kontrol edilmesi ve muhasebeleştirilmesi, - Tedarikçilerden gelen cari hesap ekstrelerinin kontrol edilmesi, ve mutabakatın sağlanması, - BA/BS mutabakatlarının yapılması için formların gönderilmesi, gelen formların cevaplanması ve eksikliklerin giderilmesi, - Bankalardan yapılan ödeme ve banka hesapları arası virman işlemlerinin yapılması. - Banka hesap mutabakatlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi/Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Genel Muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Paralog/Derece Muhasebe programını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünme ve dikkatli çalışma prensibine sahip, Planlama ve iş takibine önem veren Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli

 • Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Muhasebe Personeli Çeksan Yol Süpürme Araçları

  İzmir 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Ref: - 599906

  İşin Tanımı Yol süpürme araçları imalatı yapan firmamızın muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere, Çiğli ve çevresinde ikamet eden, Müşteriyle ilgili cari hesap sürecini sevk ve idare edecek, cari mutabakatları yapılması, Fatura giriş ve çıkışı yapılması, Cari hesap kontrolleri ve mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, Ödeme planının takip edilmesi ve rapor halinde sunulması, Alış ve Satış faturaları, makbuz, dekont, banka ekstreleri, gelir gider kalemlerinin takip edilerek raporlanması vb. evrak ve işlemlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi. Firmaya gelen telefonların yönlendirilmesi, görevlerinde bulunacak, '' MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen 20-33 Yaş Arası, Ön Muhasebe Bilgisi Bulunan, Telefonlara bakabilecek, '' Netsis '' ve '' Ms Offıce '' programlarına hakim, Takım Çalışmasına yatkın, Gelişime ve Öğrenmeye Açık, Sonuç Odaklı, Takip, Raporlama, Planlama Yönü Kuvvetli Sorumluluk Sahibi, İnisiyatif Alabilen, Dikkatli ve Özenli. BAYAN.

 • Billas Lastik ve Kauçuk

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli Billas Lastik ve Kauçuk

  İzmir 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli

  Billas Lastik ve Kauçuk

  Ref: - 599880

  İşin Tanımı İzmir / Kemalpaşa daki firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip, '' ÖN MUHASEBE/ÖN BÜRO PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise-Ön lisans seviyesinde mezun, Netsis ve MS Office programları konusunda bilgili ve tecrübeli, 23-40 yaş aralığında, Ön muhasebe ve sekreterlik görevlerini üstlenecek, konusunda bilgili, Raporlama yapabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışan, Dürüst, çalışkan, öğrenmeye açık, Dinamik, güvenilir, Takım çalışmasına uyumlu, iş takibi konusunda dikkatli, Kendine güveni olan, insanlarla iletişimi kuvvetli, Şirketi temsil ve ağırlama konusunda dikkatli,diksiyonu düzgün, BAYAN, Hasan ağa bahçesi, Kozağaç, Gediz, Beyazevler, Karabağlar-ana cadde, Bozyaka, Üçyol, Doğanlar,Evka-4 Naldöken, Pınarbaşı, Altındağ, Yeşilova(Abdi İpekçi cad.), Atatürk Mahallesi noktalarından servis geçmektedir. ### FOTOĞRAFSIZ CV' LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR. ###

 • Devinim Telekominikasyon

  Muhasebe Sorumlusu Devinim Telekominikasyon

  İzmir 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Devinim Telekominikasyon

  Ref: - 590936

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda MUHASEBE SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Logo Programı kullanabilen, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hâkim, kendini yenileyen, Genel Muhasebe, finans ve bütçe planlama, nakit akışı, kredi, banka işlemleri konularında asgari 5 yıl yöneticilik ve uygulama tecrübesi bulunan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sorumluluk Sahibi, Analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen, Şirket üst yönetimine finansal, maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, Dönemsel ve Dönem sonu işlemlerini bilen, Muhtasar, KDV ve Kurumlar vergisi beyannameleri düzenleyebilecek, MS Office uygulamalarına hakim

 • Eba İklimlendirme

  Ön Muhasebe-Sekreter Eba İklimlendirme

  İzmir 23-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe-Sekreter

  Eba İklimlendirme

  Ref: - 600183

  İşin Tanımı Iklimlendirme cihazları üreten firmamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler *MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM *TERCİHEN EKOBİM MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN *DİKSİYONU DÜZGÜN *İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK *SORUMLULUK SAHİBİ,DÜZENLİ *BAYAN

 • Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Kasiyer Ve Ön Muhasebe Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  İzmir 20-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer Ve Ön Muhasebe

  Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Ref: - 608133

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KASİYER VE ÖN MUHASEBE PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Ege bölgesinde ikamet eden

 • Barış Makina

  Teknik Servis Sekreteri Barış Makina

  İzmir 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Sekreteri

  Barış Makina

  Ref: ST1 - 607930

  İşin Tanımı Yapılacak iş,otomotiv sektöründe servis ekipmanları konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın teknik servis biriminde, fatura / irsaliye düzenleme, telefon iletişimini ilgili departmana yönlendirmek, servis evraklarının düzenlenmesi ve yönetilmesi, ofis düzeninin sağlanması ve günlük işlerin organizasyonu işlemleridir.

  Aranan Nitelikler Netsis programına ve stok takip konularına vakıf, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, En az lise mezunu, Sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli çalışmayı seven, ekip çalışmasına yatkın, İletişimi ve temsil yeteneği gelişmiş, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,

 • Özkan Hidrolik

  Ön Muhasebe Personeli Özkan Hidrolik

  İzmir 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Personeli

  Özkan Hidrolik

  Ref: - 605948

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde görev alabilecek ve ; Muhasebe evraklarının düzenli olarak muhasebe programına işlenmesi, Şirketin telefon ve fax trafiğini düzgün bir şekilde yönlendirebilecek, Dosyalama ve arşivleme yapabilecek, '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen Ticaret lisesi veya MYO nun ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda deneyimli, Muhasebe programı ve MS Office programlarını kullanabilen, Sekreterlik deneyimli, Dikkatli ,iletişim kabiliyeti olan, 25-35 yaş arası, Bornova da ikamet eden, Sigara kullanmayan.

 • Global Palet

  Muhasebe Elemani Global Palet

  İzmir 17-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemani

  Global Palet

  Ref: - 601356

  İşin Tanımı Kemalpaşa' daki fabrikada Palet ve Orman Ürünleri imalatı yapan firmamıza '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilecek, Stok takibi ve fatura/irsaliye işlemlerini yürütebilecek, Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatlarını yapabilecek, Ödemelerin, banka hesaplarının ve çeklerin sistemli bir şekilde izlenmesini ve işlenmesini takip edecek, Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemlerini yürütecek Yönetim raporlarının hazırlanmasına destek verebilecek Diğer genel muhasebe konularıyla ilgili ekibe destek verebilecek, Ürün grubu bazında tahsilat tahminlerini inceleyerek; faaliyet nakdi ile ilgili gerekli takip ve kontrolü yapabilecek, Satış ve gelen iade faturalarının takibini yapma ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlayabilecek Aşımlı tahsilatları tespit edip gerekli prosedürün uygulanmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler BAYAN Tercihen üniversite mezunu, Konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, Çözüm odaklı ve pratik, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İzmir' de ikamet eden, 40 yaşını aşmamış,

 • Batılı Mobilya

  Ön Muhasebe Elemanı Batılı Mobilya

  İzmir 16-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Batılı Mobilya

  Ref: ÖMH01 - 607254

  İşin Tanımı Ön Muhasebe işlemlerini yapacak,

  Aranan Nitelikler * Netsis bilen, * Ön muhasebe uygulamalarında deneyim sahibi, * Office programlarını aktif kullanabilen, * Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış olan, * Erkek adaylar tercih sebebidir....

 • ERAY TEKNOLOJİ

  Ön Muhasebe / Sekreterya ERAY TEKNOLOJİ

  İzmir 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe / Sekreterya

  ERAY TEKNOLOJİ

  Ref: ER350814 - 606403

  İşin Tanımı 1987 yılından itibaren Türkiye'de yazarkasa ile satış faaaliyetine başlamış olan firmamız 1998 yılında Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Barkod Center Showroomunu açmıştır. Mikro Programının İç Anadolu Bölge Dağıtıcılığını üstlenen firmamız aynı zamanda Mettler Toledo Terazilerinin Türkiye Genel Dağıtıcılığını da alarak sektörde Lider Firmalar arasında bulunmaktadır. Eray Teknoloji İzmir Bölge Müdürlüğümüz'de Ön Muhasebe/ Sekreterya Sorumlusu göreviyle bize güç katacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebe bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Mikro programını bilen (tercihen), Bölge Müdürlüğü telefon trafiğini yönlendirebilecek, Gelen müşterilerimize gerekli yönlendirmeyi yapabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, görünüşüne önem veren, Sorumluluk sahibi, disiplinli ve takım ruhuna uyumlu, İzmir'de ikamet eden, 21-35 yaşları arasında çalışma arkadaşları aramaktayız

 • Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Muhasebe Personeli Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  İzmir 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Ref: muhasebe2 - 602933

  İşin Tanımı Günlük muhasebe kayıtlarının sisteme girilmesinden ve gerekli belgeleri arşivlemekten sorumlu olarak çalışacak, evrak sirkülasyonu ve dosyalama işlemlerini gerçekleştirecek, Cari hesap hareketlerinin takibini yapacak,Müşterilere fabrikadan gerekli desteği verebilecek, Satış ekibinin raporlarından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden Üniversite mezunu, Netsis W6 ve MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Kimya ve Boya sektöründe deneyimli, İletişim yeteneği gelişmiş, Yeniliğe ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Bayan eleman, Torbalı fabrikamızda görevlendirilecek (servis imkanımız vardır)

 • Maviege Yapı ve İnşaat

  Muhasebe Elemani Maviege Yapı ve İnşaat

  İzmir 12-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemani

  Maviege Yapı ve İnşaat

  Ref: - 601702

  İşin Tanımı ŞİRKETİMİZ MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP '' MUHASEBE ELEMANI '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Tercihen SMMM Belgesine Sahip, 30-37 Yaş Arasında, Bay, En Az 4 Yıllık İş Deneyimine Sahip, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, B Sınıfı Sürücü Ehliyetine Sahip ve Aktif Sürücü Olan, NETSİS - MS Office (Word, Excel, Power Point) Programlarına Hakim.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka