ARAMA SONUÇLARI

 • Gülba Tekstil

  Muhasebe Personeli Gülba Tekstil

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Gülba Tekstil

  Ref: - 612806

  İşin Tanımı İzmir’de mağazacılık ve parekende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülba Tekstil A.Ş.nin muhasebe departmanında çalışacak; İş takibini, evrak akışını iyi yönetebilecek, Alış-satış, fatura muhasebesi işlemlerine hakim, Fatura, irsaliyelerin düzenlenini sağlayabilecek, Dosyalama-raporlama-takip ve arşivlemeyi iyi yapabilecek, Cari hesap mutabakatı yapabilecek, '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü mezunu, İletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, MS Office programlarını özellikle excel i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliği olan, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden adaylar.

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Genel Muhasebe Elemanı ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2616 - 612149

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Genel Muhasebe ve personel işlemlerinden sorumlu olacak "Genel Muhasebe Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Genel Muhasebe, personel özlük işlemleri konularında deneyimli, SMMM Belgesini almaya hak kazanan, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Çiğli Kasiyer Part-Time Boyner Büyük Mağazacılık

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çiğli Kasiyer Part-Time

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYN KSYPRT - 611459

  İşin Tanımı İzmir Çiğli Kipa Avm'de faaliyet gösteren BOYNER mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Part-Time çalışabilecek Kasiyerler arıyoruz. En az lise mezunu, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,

  Aranan Nitelikler

 • Muratbey Gıda

  Muhasebe Yöneticisi Muratbey Gıda

  Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Uşak, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yöneticisi

  Muratbey Gıda

  Ref: UMY001 - 610800

  İşin Tanımı Süt Ürünleri sektöründe hizmet veren şirketimizin Uşak Fabrikasında görevlendirilmek üzere Muhasebe Yöneticisi arıyoruz. Tercihen Gıda / Hızlı Tüketim Mamulleri Sektöründe çalışmış Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 8 yıl ve yönetici pozisyonunda en az 5 yıl çalışmış Tekdüzen hesap planı, beyannameler, mali tablolar, genel muhasebe, maliyet muhasebesi gibi muhasebe süreçlerine vakıf Netsis muhasebe programını bilen B sınıfı aktif sürücü, seyahat engeli olmayan Ms Office programlarına hâkim ve raporlama yapabilen Uşak’da ikamet eden / edebilecek ( Misafirhane Bulunmaktadır ) Askerlikle ilişkisi olmayan 35/45 yaş aralığında bay/bayan

  Aranan Nitelikler Uşak Fabrika sorumluluğundaki; muhasebe kayıtlarının zamanında tam ve doğru olarak tutulmasını sağlamak Muhasebenin günlük ve periyodik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak Beyanname, bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlamak Günlük/haftalık/aylık maliyet raporlarını hazırlamak Kendisine bağlı ekibi yöneterek ilgili raporlamaları yapmak

 • Ateş Halat Hırdavat

  Muhasebe Şefi Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: MUH 03 - 609995

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU HALAT ÜRETİMİ,İTHALAT-İHRACAT,TOPTAN HIRDAVAT İŞİ YAPAN ŞİRKETİMİZİN GENEL MUHASEBE KADROLARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, MUHASEBE ŞEFLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE'DE İKAMET EDEN,YADA EDEBİLECEK OLAN, - ŞİRKET MUHASEBESİNİ BİLEN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - KARİYERİNE MUHASEBECİ OLARAK DEVAM EDECEK VE BU KONUDA YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, - MUHASEBE TEK DÜZEN HESAP PLANINI BİLEN, - ŞİRKET FİNANS KONULARINA VAKIF, - HER TÜRLÜ BEYANNAMEYİ DÜZENLEYEBİLECEK, - YILSONU RAPORLARINI ÇIKARABİLECEK, - YAPTIĞI İŞİ ZORUNLULUKTAN DEĞİL,ZEVK ALARAK YAPAN, - YOĞUN MESAİ SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - EN AZ LİSE MEZUNU, - BAY-BAYAN MUHASEBE ŞEFİ ARANMAKTADIR. NOT: ADAPTASYON SÜRESİ TAMAMLANANA KADAR LOJMAN TEMİN EDİLMEKTEDİR. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Muhasebe Sorumluları Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumluları

  Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Ref: MUHSOR - 609953

  İşin Tanımı MUHASEBE SORUMLULARI İhracata yönelik Kuru ve Dondurulmuş Meyve/Gıda üretimi yapan sektöründe saygın bir yeri olan grubumuzun İzmir Merkezinde görevlendirilmek üzere, İşletmelerin Genel Muhasebe, Üretim ve Maliyetlendirme İşlemlerinden sorumlu olacak, Personel İşlemleri konusunda tecrübeli, sorumlulukları ile ilgili evrak akışı ve raporlamaları yapacak, tercihen "SMMM Belgesi” sahibi "MUHASEBE SORUMLULARI” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Tercihen "SMMM Belgesi” olan, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Üretim –Maliyet Muhasebesi tecrübesi olan, İrsaliye, E-faturalama ve C/H konularına hakim, Personel İşlemleri konusunda bilgili Tercihen NETSİS Muhasebe Programı tecrübesi olan 25-35 yaşları arasında, B sınıfı Ehliyetli Bay veya Bayan Elemanlar aranmaktadır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KSİBF - 609708

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Bornova Forum Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Canlı Otomotiv

  Muhasebe Personeli Canlı Otomotiv

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Canlı Otomotiv

  Ref: - 609481

  İşin Tanımı 1986 yılında İzmir'de kurulmuş olan firmamız, binek ve hafif ticari araçların toptan oto yedek parça satışını yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ilgilendiğimiz araç grupları, Renault, Fiat, Opel , Peugeot, Volkswagen ve Hyundai'dir. Ekol grubunun üyesi olan firmamız, aralarında Ac Delco, Febi, Federal Mogul, Hattat, Mahle, Mapa, Maysan Mando, Sismak gibi Türkiye'nin önemli tedarikçilerin bulunduğu 120 markanın bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca İtalyan LPR firmasının Türkiye distribütörlüğü ile birlikte CNL markası altında ithalat yapıyoruz. 40 personel ile 3.500 m2 depoda 20.000 referansın üzerinde hazır stok ile çalışıyoruz. Şimdi ekibimizi güçlendirmek için; Muhasebe kayıtlarının şirket iç raporlamalarına göre uygunluğunun kontrolü, Tespit edilen konularla ilgili düzeltmelerin yapılması, Uygun Kayıt Düzenini Sağlamak, görevlerinde bulunabilecek '' MUHASEBE PERSONELİ '' aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik veya Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Netsis Programlarını Kullanmayı Bilen, Q-Biz Programlarına Hakim, Kontrol ve Raporlama Konusunda En Az 3 Yıl Deneyimli, Sistematik ve Analitik Çalışmaya Yatkın, Çözüm Odaklı, İş Motivasyonu Yüksek, Bay/Bayan.

 • Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Muhasebe Personeli Agrobest Grup Tarım İlaçları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Ref: - 608245

  İşin Tanımı Zirai ilaç üretimi ve satışı konusunda uluslararası alanda faaliyet gösteren, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, sektörünün öncüsü firmamızın, Muhasebe birimi bünyesinde yetiştirilmek üzere "Muhasebe Personeli” aramaktayız. Merkezi İzmir’de bulunan Muhasebe birimi bünyesinde Muhasebe Müdürü’ne bağlı görev alacak çalışma arkadaşımızın; Günlük faturaların kontrol ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirmek, Muhasebenin yapılması gereken diğer işlerine yardımcı olmak, Bağlı bulunduğu birim amirinin vereceği işleri yapmak gibi temel görevleri yürütecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, NETSİS ve MS Office programlarına vakıf, Ön muhasebe bilgisine sahip, En az 3 yıl deneyimli, Dikkatli, titiz çalışabilen ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, 20-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Alco Beverages

  Genel Muhasebe Uzmanı Alco Beverages

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Uzmanı

  Alco Beverages

  Ref: - 607113

  İşin Tanımı Manisa Salihlı OSB de üretim yapan fabrikalarımızın belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maliyet muhasebesine hakim Genel Muhasebe konusunda 5+ yıl deneyime sahip, Muhasebe programlarına hakim, Mali verilerin düzenlenmesine hakim, Planlamalar dahilinde iş akışını gerçekleştirecek, Tercihen İngilizce bilen, İşin sorumluluğunu sahiplenebilecek, Ofis programlarına hakim, Disiplinli,Prezentabl.

 • Beşkardeşler Ltd.Şti

  Ön Muhasebe Elemanı Beşkardeşler Ltd.Şti

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Beşkardeşler Ltd.Şti

  Ref: - 606829

  İşin Tanımı Perakende marketler zincirimizin ÖN MUHASEBE departmanlarında görevlendirilmek üzere '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Micro programı ve MS Office programlarını kullanabilen, Planlama,Takip, Raporlama, Analiz ve Sunum görevlerini etkin bir şekilde gerçekleştirebilecek, çözüm odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Sistemli ve düzenli çalışma disiplinine sahip, iletişim becerisi yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, Gelişime açık, yaratıcı, dinamik, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, titiz, düzenli, disiplinli ve aktif, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Bay veya Bayan (Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.) NOT:Sadece Secretcv.com üzerinden yapılacak olan müracaatlar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Türer A.Ş.

  Personel Sorumlusu Türer A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Sorumlusu

  Türer A.Ş.

  Ref: - 606567

  İşin Tanımı FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA PERSONEL SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler BAY, PERSONEL İŞLERİ VE MUHASEBE KONULARINA HAKİM, NETSİS İK PROGRAMINI KULLANABİLEN, ÖZLÜK DOSYASI-PUANTAJ-BORDRO İŞLEMLERİ TECRÜBESİ OLAN, PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ- AYLIK HİZMET LİSTESİ İLE TAHAKKUK İŞLEMİNİ,SGK SİSTEMİNDEN İŞLERİNİ YAPABİLECEK, İŞKUR SİSTEMİNE İSTİNADEN AYLIK BİLDİRİMLERİNİ YAPABİLECEK, YÜKSEKOKUL VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU, GAZİEMİR-NARLIDERE-BALÇOVA-KONAK'TA İKAMET EDEN, ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ. ŞİRKETİMİZİN SAĞLADIĞI İMKANLAR:SERVİS-SABAH KAHVALTISI VE ÖĞLE YEMEĞİ-SİGORTA-HER AY DÜZENLİ MAAŞ ÖDEMESİ CUMARTESİ ÖĞLEYE KADAR ÇALIŞMA..ÖĞLEDEN SONRA VE PAZAR HAFTALIK TATİL

 • Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Muhasebe Personeli Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Ref: muhasebe2 - 602933

  İşin Tanımı Günlük muhasebe kayıtlarının sisteme girilmesinden ve gerekli belgeleri arşivlemekten sorumlu olarak çalışacak, evrak sirkülasyonu ve dosyalama işlemlerini gerçekleştirecek, Cari hesap hareketlerinin takibini yapacak,Müşterilere fabrikadan gerekli desteği verebilecek, Satış ekibinin raporlarından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden Üniversite mezunu, Netsis W6 ve MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Kimya ve Boya sektöründe deneyimli, İletişim yeteneği gelişmiş, Yeniliğe ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Bayan eleman, Torbalı fabrikamızda görevlendirilecek (servis imkanımız vardır)

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Accountıng Manager - Denizli Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Denizli, İstanbul Anadolu, İzmir, Manisa, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Accountıng Manager - Denizli

  Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Ref: ACCDENİZLİ08214 - 600210

  İşin Tanımı We are looking for an "Accounting Manager" for our multinational client, to be located in Denizli. Responsible for all areas relating to accounting functions and reporting, Responsible for daily, weekly and monthly accounting tasks and activities, Managing of all tasks related to tax management Monitor and analyze department work to develop more efficient procedures Supervise his/ her team, advise staff regarding the handling of non-routine reporting transactions, Interface with other departments to verify transaction report data and issues

  Aranan Nitelikler University degree, Excellent command of English; both in written and verbal, Minimum 8-10 years of accounting experience including a managerial role in a manufacturing company Strong knowledge about local tax legislations CPA/ SMMM certificate will be an asset Strong verbal and written communication skills, No obstacle for travel No military obligation for male candidates

 • Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Muhasebe Personeli Çeksan Yol Süpürme Araçları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Ref: - 599906

  İşin Tanımı Yol süpürme araçları imalatı yapan firmamızın muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere, Çiğli ve çevresinde ikamet eden, Müşteriyle ilgili cari hesap sürecini sevk ve idare edecek, cari mutabakatları yapılması, Fatura giriş ve çıkışı yapılması, Cari hesap kontrolleri ve mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, Ödeme planının takip edilmesi ve rapor halinde sunulması, Alış ve Satış faturaları, makbuz, dekont, banka ekstreleri, gelir gider kalemlerinin takip edilerek raporlanması vb. evrak ve işlemlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi. Firmaya gelen telefonların yönlendirilmesi, görevlerinde bulunacak, '' MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen 20-33 Yaş Arası, Ön Muhasebe Bilgisi Bulunan, Telefonlara bakabilecek, '' Netsis '' ve '' Ms Offıce '' programlarına hakim, Takım Çalışmasına yatkın, Gelişime ve Öğrenmeye Açık, Sonuç Odaklı, Takip, Raporlama, Planlama Yönü Kuvvetli Sorumluluk Sahibi, İnisiyatif Alabilen, Dikkatli ve Özenli. BAYAN.

 • Banco Çelik AVM

  Muhasebe Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Banco Çelik AVM

  Ref: - 586808

  İşin Tanımı Çelik AVM Merkez Muhasebe bölümümüzde görevlendirilmek üzere ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Muhasebe bölümüne liderlik edebilecek yeterlilikte, Bay / Bayan uzman çalışma arkadaşları.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Muhasebe Amerikan Kültür Dil Okulları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDGAZ-MUH - 516677

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İzmir GAZİEMİR Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar Boyner Büyük Mağazacılık

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYNGNL2013 - 512349

  İşin Tanımı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Merkez Ofis'inde ve Türkiye genelindeki mağazalarında açılacak pozisyonlar için başvurular bu ilan aracılığı ile alınacaktır. Başvurunuzun "önyazı" kısmına ilgilendiğiniz birim/departman veya mağaza adını belirttiğiniz takdirde, yapılacak olan değerlendirme verdiğiniz bilgiye istinaden yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Merkez Ofis ve mağazalarımızda görev almak için gereken asgari şartlar aşağıda belirtilmiştir : En az lise mezunu olmak, (Merkez Ofis açık kadroları için başvuru yapılan birim/departman ile ilgili en az 4 yıllık bir lisans programından mezun olmaları gerekmektedir) Perakende sektörüne ilgi duymak, tercihen sektör deneyimine sahip olmak, Mağaza kadrolarında görev yapmak isteyen adaylar için mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.

 • Tan Lojistik

  Muhasebe Personeli Tan Lojistik

  Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Tan Lojistik

  Ref: - 612190

  İşin Tanımı FİRMAMIZ BÜNYESİNDE FİNANS VE MUHASEBE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLECEK İK UZMANI ,YÖNETİCİ VE YARDIMCILARA İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve muhasebe konusunda uzman Askerlik ile ilişiği olmayan Esnek çalışma saatlerine uyumlu insan ilişkileri başarılı İstanbul anadolu yakasında ikamet eden Çözüm odaklı duşünebilen ve disiplinli çalışabilecek Bay- Bayan eleman aranıyor. insan kaynakları ve personel konusunda uzman işini iyi takip edebilecek iş geliştirme konusunda uzman firmamıza katkıda bulanabilecek takım çalışmasında başarılı PERSONEL ALINACAK OFİSLERİMİZ MERKEZ BURSA İZMİR

 • Sunglass Hut Gözlük

  Muhasebe Elemanı Sunglass Hut Gözlük

  İzmir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Sunglass Hut Gözlük

  Ref: - 612080

  İşin Tanımı Moda tutkunu musun? Stil sahibi misin? Sunglass Hut dünyasında parlak bir kariyer seni bekliyor 1971’de Miami ‘de kurulan Sunglass Hut olarak bugün Dünya’da 3.000’e yakın mağazamız ile müşterimizi en güçlü markalar, son moda güneş gözlükleri, sadece bize özel modeller ile buluşturuyor ve geniş kapsamlı güneş gözlüğü servisimiz ile fark yaratıyoruz. (www.sunglasshut.com.tr) 2011 yılında Türkiye’ye gelen Sunglass Hut ile bugün 70 satış lokasyonunda müşterilerimiz ile buluşuyoruz. İzmir’de yer alan Muhasebe ekibimize katılarak Sunglass Hut’ lı olmaya ne dersiniz? İŞ TANIMI : 70 mağazalık Türkiye operasyonumuzun Muhasebe ekibinde çalışacak finans, genel muhasebe işlemlerinden, personel bordro süreçlerinden ve bunun muhasebesinden sorumlu olacak Muhasebe Elemanı arayışımız söz konusudur. Sorumluluk detayları aşağıdaki gibi olacaktır; Finans işlemlerinin yürütülmesi ve muhasebesi Mağaza açılışlarının yasal süreçlerinin takibi Bordro kayıtlarının muhasebeleştirilmesi BA-BS Raporunun hazırlanması, mutabakatı, beyannamesi Müşteri ve satıcı mutabakatlarının yapılması Mağaza masraflarının takibi ve ödemelerinin yapılması Sabit kıymet işlemlerinin takibi Personel puantaj işlemlerinin yapılması (izin ,rapor , yemek kartı takip, S.G.K. giriş-çıkış , personel dosyası takibi)

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, Tercihen en az 3 yıl Muhasebe alanında tecrübe sahibi, Günlük iş akışında İngilizce okuma- yazma-konuşma yeteneğini kullanabilecek, MS Office programları kullanabilen, Tercihen daha önce SAP FICO ile çalışmış olan, 30 yaşını aşmamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka