ARAMA SONUÇLARI

 • Ekoten Fabrics

  Tekstil Mühendisi Ekoten Fabrics

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekstil Mühendisi

  Ekoten Fabrics

  Ref: - 603486

  İşin Tanımı - Tekstil üretimi alanında deneyimli veya deneyim kazanmak isteyen - Tekstil Mühendisiliği bölümü mezun - Teknoloji veya Terbiye alanlarından mezun veya bu alanda uzmanlaşmış - Teknik Tekstiller alanında çalışmış veya çalışma konusunda hevesli - Üretim geliştirme konusunda çalışmak isteyen - İyi derecede İngilizce bilen ve konuşabilien - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanlari Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanlari

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 599787

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Etiket yapıştırma, levha silme gibi pozisyonlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Era İnsan Kaynakları

  Plant Director Era İnsan Kaynakları

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Plant Director

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: -ERAPD2589 - 599211

  İşin Tanımı We’re looking for a "Plant Director” for our client company which is operating in energy industry

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Electrical / Electronical or Mechanical Engineering, At least 4 years experience in Production Management, Performance Management, Contract Management, Business Development, Experience in General Manager/ Factory Director positions, Fluency at both written and spoken English, Living in Manisa / Izmir

 • Sipak Ambalaj

  Üretim Elemani Sipak Ambalaj

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemani

  Sipak Ambalaj

  Ref: - 598741

  İşin Tanımı SİLİNDİRİK KARTON AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın Kısıkköy / İZMİR tesislerinde yetiştirilmek üzere; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün toplama ve istifleme ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun, 22 – 26 yaşları arasında, Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu-çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, Bay, Tercihen Şirinyer - Buca - Karabağlar - Gaziemir - Ayrancılar - Torbalı semtleri civarında ikamet eden. Servisimiz bulunmamakta olup, yol ücreti ödenmektedir.

 • Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Vasıfsız Eleman Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıfsız Eleman

  Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Ref: Ür-01 - 609685

  İşin Tanımı İşin Tanımı :  Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli firmamıza yetiştirilmek üzere; - Tercihen en az lise mezunu - Tercihen Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Buca, Hatay, Bayraklı, Osmangazi bölgelerinde ikamet eden - 22- 35 yaş aralığında bulunan, - En fazla 1 yıl deneyimli, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli, - Kesinlikle Sigara Kullanmayan, - Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Sürelkli gelişime ve yeniliğe açık dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Klima İtalya

  Üretim Mühendisi Klima İtalya

  İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Klima İtalya

  Ref: - 608637

  İşin Tanımı Firmamızda çalışmak üzere ve ; Üretimdeki sorunlara, oluşan işgücü, zaman vs. kayıplara karşı iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayacak, kesin ve kalıcı önlemlerin alınması, Verimlilik ve performans ölçümü ve değerlendirilmesi konularına hâkim, İş süreçlerini geliştirecek ve verimlilik hesaplarını yapacak, Üretim öncesi ve sonrası maliyet analizlerinin yapılması, gerçekleşen üretim, fire oranları, sevkiyat performansı ve verimlilik ile ilgili düzenli raporlamaları gerçekleştirecek, Ürün reçetelerinin kontrol edilerek revizyonlarının yapılması ve sürekli güncel tutulmasını sağlayabilecek, Üretim süreçlerini takip edebilecek-planlayabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makina Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği,Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden birinden mezun olmak, Beyaz eşya üretimi konusunda ve üretim müdürlüğü/planlama konularında en az 3 yıl deneyimli, Sogutma sektoründe beyaz eşya Montaj hattını takip edebilecek, soğutma konusunda deneyimli, Üretiminde üretim işçilerini ve personeli yönetebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Problem çözme ve organizasyon yeteneğine ve Liderlik vasıflarına sahip iletişim becerisi yüksek, En az 4 yıllık fak.bitirmiş olmak, İngilizce iyi/çok iyi derecede okuma,yazma ve konuşma,(2.dil tercih sebebidir) Askerliğini yapmış olmak, MS Office programlarına tamamen hakim, Solidworks autocat programlarını çok iyi derecede kullanabilme.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Elektrik Teknisyeni Linde Gaz A.Ş.

  Aydın, İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknisyeni

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: MTH10 - 602362

  İşin Tanımı 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tank ve tüplü müşteri tesisatlarının montajı, devreye alınması ve müşteri eğitimlerinin verilmesi Saha kontrol ve servis faaliyetlerinin şirket prosedürleri doğrultusunda iyileştirmeye açık konular dahil raporlanması Yüksek ve düşük basınçlı merkezi gaz tesisatlarının periyodik kontrol ve arıza bakımlarının gerçekleştirilmesi Vakum izolasyonlu kriyojenik tanklar ve soğutma grubu ihtiva eden PU izolasyonlu CO2 tankların periyodik kontrol ve arıza bakımlarının gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İzmir ve Aydın bölgelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin Elektrik, Elektronik,Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun Tercihen endüstriyel tip soğutma, ısıtma ve gaz sektörlerinde en az 3 yıl deneyimli Brazing (sert lehimleme), elektrik ve gazaltı kaynak uygulamalarını yapabilecek kabiliyete sahip Dökümantasyon takip edebilecek seviyede ingilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Seyahat engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

 • Advantis Consulting

  Teknik Sorumlu Advantis Consulting

  Aydın, İzmir 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Sorumlu

  Advantis Consulting

  Ref: - 603775

  İşin Tanımı Advantis Consulting, Fransız firmalarına Türkiye’de sanayi ve ticari yatırım operasyonları, şirket birleşmeleri ve satın almaları (M&A) konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlığını yaptığımız bir Fransız şirketinin, Aydın Germencik bölgesindeki endüstriyel meyve-sebze işleme fabrikasına "Teknik Sorumlu - Lider" aramaktayız. Görev tanımları aşağıda belirtilmiştir. Günlük olarak fabrikanın düzgün çalıştığını kontrol etmek, Çeşitli üretimlere göre teknik kontrolleri programlamak, Görev başında olan teknik personelin çalışma programını yönetmek, Yedek parça ve stoklarını takip etmek, Parça ve işçilik bütçesini yönetmek, Proses geliştirmek amaçlı üretime destek olmak, Önlem amaçlı bakımları programlamak ve yönetmek, Yeni proje çalışmaları yönetmek, Enerji giderlerini takip etmek. (Su, Elektrik, Doğalgaz.)

  Aranan Nitelikler Yüksek okul veya Mühendislik seviyesinde, Elektrik ve otomasyon bilgisi olan, Mekanik, hidrolik ve pnömatik bilgisi olan, Soğutucu ve ısıtıcı sistemler hakkında bilgisi olan, Bilgisayar bilgisi olan, (Bürotik, AUTOCAD.) En az 5 yıl benzer görevde çalışmış, İngilizce konuşabilen tercihen Fransızca bilen.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Genel Başvuru Linde Gaz A.Ş.

  Türkiye Geneli 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: GenelBasvuru - 254676

  İşin Tanımı Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Yelda İnşaat

  Üretim Ve İmalat Mühendisi Yelda İnşaat

  İzmir 27-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Ve İmalat Mühendisi

  Yelda İnşaat

  Ref: - 608154

  İşin Tanımı İzmir Pancar'da bulunan Çelik Konstrüksiyon imalat konusunda hizmet veren fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Makine Mühendisleri" aranmaktadır. Çelik konstrüksiyon imalat konusunda en az 3 yıl deneyimli. Autocad ve mesleki diğer çizim programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen İZMİR'de ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.Ş.

  Fabrika Vardiya Sorumlusu Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.Ş.

  İzmir 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fabrika Vardiya Sorumlusu

  Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.Ş.

  Ref: - 608706

  İşin Tanımı Şirketimizin Salihli'deki fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' FABRİKA VARDİYA SORUMLUSU '' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Gıda, Makine veya Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş, Konserveleme Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bir fabrikayı tüm öğeleri ile yönetim ve idare kabiliyetinde olmak, BRC ve IFS gerekliliklerini bilen ve yerine getirebilecek kabiliyette, Gıda işleme hijyen kurallarını bilen ve uygulatabilecek olan, Etkili iletişim kurabilecek, problemler karşısında çözüm önerileri getirebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayacak, Salihli'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, İngilizce bilen.

 • Abc Mobilya-Taşkıranlar

  Döşeme Personeli Abc Mobilya-Taşkıranlar

  İzmir, Manisa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Döşeme Personeli

  Abc Mobilya-Taşkıranlar

  Ref: dşm1 - 591099

  İşin Tanımı *Manisa da bulunan fabrikamızın Üretim Bölümünde bölümümde çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Koltuk,kanepe ,berjer döşeme yapabilen, *20-35 yaş arası, *Askerlik görevini tamamlamış, *Tercihen sigara kullanmayan, *Manisa ve çevresinde ikamet eden, *En az 2 yıl benzer işlerde deneyimli

 • Yelda İnşaat

  Forklift Operatörü Yelda İnşaat

  İzmir 23-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Yelda İnşaat

  Ref: - 607589

  İşin Tanımı Çelik Konstrüksiyon İmalat konusunda faliyet gösteren firmamızın, İzmir Ayrancılar'da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Forklift Operatörü takım arkadaşları arıyoruz. En az üç yıllık tecrübeye sahip, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Forklift Operatörlüğü sertifikasına sahip 35 yaşını aşmamış İzmir'de ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Cnc Erozyon Teknisyeni Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  İzmir 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Erozyon Teknisyeni

  Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Ref: MRCET - 564360

  İşin Tanımı Merkezi İtalya-Orsenigo'da bulunan %100 İtalyan sermayeli ELDOR İzmir AFZ, otomotiv sektörüne yönelik elektronik kompenent üretiminde Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Plastik Enjeksiyon Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Plastik veya Kalıpçılık bölümlerinden mezun, Dalma erozyon, tel erozyon ya da CNC konularında minumum 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen Sodick marka tel erozyon makinasında çalışmış, Autocad kullanabilen, Tercihen Pro-E bilgisine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, vardiyalı düzende çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler CNC Makinalarının çalışma programlarının yapılması, Autocad üzerinden parça kalıp detay programlarının çizilmesi, İşlenmesi gereken parçaların parça – makine uyumlarının sağlanması için gerekli ayarlamaların yapılması, Talaşlı imalat bölümünde manuel makine ayarlarının yapılması, Üretilen parçalarının işleme ve bitiş anına kadar ölçüsel ve görsel kontrollerinin yapılması, Üretilecek parçaların gerekli iyileştirmlerinin yapılması. Not: Adayların görüşmeye gelirken lise diplomalarının fotokopilerini ve bir adet vesikalık fotoğraflarını getirmeleri gerekmektedir.

 • Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Fabrika Personeli Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Adana, Balıkesir, İzmir, Manisa 18-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fabrika Personeli

  Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Ref: FP 011 - 606326

  İşin Tanımı Doğa Gıda AŞ, bitkisel yağ ve yem ham maddesi üreten, sektöründe 2006 yılından bugüne kaliteli ürünlerini verimli bir şekilde müşterilerine ulaştırırken, devam eden yatırımlarıyla hızlı ve istikrarlı şekilde büyüyen bir firmadır. Manisa, İzmir ve Adana'da bitkisel ham yağ, Balıkesir'de ise bitkisel ham ve rafine yağ üreten fabrikaları bulunmakta olup, Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde depoları, satın alma ve satış ofisleri bulunmaktadır. 2009 yılı İSO 500 sanayi firması sıralamasına 212. sıradan giren Doğa Gıda AŞ, 2010'da 200., 2011'de 171., 2012'de 170. ve 2013' te 197. sırada yer almıştır. Faaliyetlerini sosyal sorumluluk bilinciyle her alanında insana ve çevreye duyarlı olan Doğa Gıda AŞ, 250'yi aşan çalışanı, sıkı ilişkileri olduğu müşterileri ve tedarikçileriyle geniş bir aile olarak adından söz ettirmektedir. ISO 9001:2008, ISO 22000 ve 22:2010 Helal Ürün sertifikalarına sahiptir. * Bitkisel Yağ Üretim Tesislerimizde görevlendirmek üzere gelecek vadeden takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Görev Pozisyonuna göre en az Lise, E. M.L., M. Y. O ve / veya Üniversite mezunu, Tercihen fabrika tecrübesi olan Hızlı, enerjik, düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Kronik hastalığı ( astım, epilepsi ... ) olmayan, Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış, Görev Pozisyonuna göre vardiyalı çalışabilecek, ( günde 8 saat ve 3 vardiya 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Manisa Merkez, Havran, Edremit, Burhaniye ve Ceyhan bölgesinde ikamet eden/edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Yardımcı Vasıfsız Elemanlar Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  İzmir 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yardımcı Vasıfsız Elemanlar

  Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Ref: - 599616

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesindeki genel departmanlarımızda yetiştirilmek üzere Lise-Üniversite mezunu 18-25 yaşları arasında vasıfsız elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Klas Isıtma soğutma klima san. tic. ltd. şti.

  Operatörler Ve Montaj Elemanlari Klas Isıtma soğutma klima san. tic. ltd. şti.

  İzmir 09-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Operatörler Ve Montaj Elemanlari

  Klas Isıtma soğutma klima san. tic. ltd. şti.

  Ref: - 600067

  İşin Tanımı İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi n deki fabrikamızda çalışmak üzere ve aşağıdaki niteliklere uygun ; GİOTİN OPERATÖRÜ, ABKANT OPERATÖRÜ, PRES OPERATÖRÜ, MONTAJ ELEMANLARI, arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aktif, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden. ### MONTAJ ELEMANLARI İÇİN TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ ### ### GİOTİN, ABKANT, PRES OPERATÖRLERİ İÇİN TECRÜBELİ ###

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Elemanlari Firma Adı Gizli

  İzmir 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanlari

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÜE004 - 603282

  İşin Tanımı İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri meslek lisesi mezunu Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  İş Makinesi Operatörü Firma Adı Gizli

  İzmir 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Makinesi Operatörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: İMO001 - 600022

  İşin Tanımı İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamızda istihdam edilecek iş makinesi operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Forklift Operatörlük belgesi olan Tercihen Kazıma-Yükleme(Loder) Operatörlük belgesi olan İş Makinesi Operatörlüğünde Tercihen Kağıt sektöründe tecrübeli Erkek,Askerliğini Tamamlamış 35 Yaşını aşmamış Gündüz veya Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İzmir, İstanbul Avrupa 28-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

  Korozo Ambalaj

  Ref: Ref:GENELMY - 589420

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza ;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.( ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden(Büyükçekmece,Esenyurt,Küçükçekmece,Bahçelievler,Altınşehir ,Gürpınar, Hadımköy..vb) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka