ARAMA SONUÇLARI

 • Tekpan Pano

  Üretim Hattı Sorumlusu Tekpan Pano

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Hattı Sorumlusu

  Tekpan Pano

  Ref: - 617036

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, (tercihen Mühendislik fakültesi mezunu) En az 3 yıl tecrübesi olan, Tercihen metal işleme sektöründe tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, 30 yaşını aşmış, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan,, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Tekpan Pano

  Üretim Yöneticisi Tekpan Pano

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Yöneticisi

  Tekpan Pano

  Ref: - 616898

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Mühendislik fakültesinden mezun, En az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tercihen metal işleme ya da elektrik / elektronik sektöründe 7 yıllık tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Genel üretim programının uygulanması ve geliştirilmesi, maliyetleri azaltıcı proses ve uygulamalara katkıda bulunarak sürekli iyileştirme çalışmalarında aktif rol oynayabilecek yeteneğe sahip olan, (tercihen 5S, 6 Sigma gibi yalın araçlarla sürekli iyileştirme çalışmalarını yönetmiş), Tüm departmanlarla ekip anlayışı içerisinde uyumlu bir şekilde çalışabilecek, Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Fabrika Personeli Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Adana, Balıkesir, İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fabrika Personeli

  Doğa Gıda(Artı Gıda)

  Ref: FP 012 - 616668

  İşin Tanımı Doğa Gıda AŞ, bitkisel yağ ve yem ham maddesi üreten, sektöründe 2006 yılından bugüne kaliteli ürünlerini verimli bir şekilde müşterilerine ulaştırırken, devam eden yatırımlarıyla hızlı ve istikrarlı şekilde büyüyen bir firmadır. Manisa, İzmir ve Adana'da bitkisel ham yağ, Balıkesir'de ise bitkisel ham ve rafine yağ üreten fabrikaları bulunmakta olup, Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde depoları, satın alma ve satış ofisleri bulunmaktadır. 2009 yılı İSO 500 sanayi firması sıralamasına 212. sıradan giren Doğa Gıda AŞ, 2010'da 200., 2011'de 171., 2012'de 170. ve 2013' te 197. sırada yer almıştır. Faaliyetlerini sosyal sorumluluk bilinciyle her alanında insana ve çevreye duyarlı olan Doğa Gıda AŞ, 250'yi aşan çalışanı, sıkı ilişkileri olduğu müşterileri ve tedarikçileriyle geniş bir aile olarak adından söz ettirmektedir. ISO 9001:2008, ISO 22000 ve 22:2010 Helal Ürün sertifikalarına sahiptir. * Bitkisel Yağ Üretim Tesislerimizde görevlendirmek üzere gelecek vadeden takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Görev Pozisyonuna göre en az Lise, E. M.L., M. Y. O ve / veya Üniversite mezunu, Tercihen fabrika tecrübesi olan Hızlı, enerjik, düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Kronik hastalığı ( astım, epilepsi ... ) olmayan, Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış, Görev Pozisyonuna göre vardiyalı çalışabilecek, ( günde 8 saat ve 3 vardiya 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Manisa Merkez, Havran, Edremit, Burhaniye ve Ceyhan bölgesinde ikamet eden/edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • E.Özgörkey Grubu

  Hat Operatörü E.Özgörkey Grubu

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hat Operatörü

  E.Özgörkey Grubu

  Ref: - 615539

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve ; Üretim-paketleme hatlarındaki ilgili prosesleri yürütmek ve hatlardaki görevli personelleri sevk ve koordine etmek, Sorumlu olduğu hat üzerindeki, ekipmanların teknik işleyişlerini sürekli kontrol etmek ve olabilecek arızalara proaktif önlemler almak, Teknik arızalar esnasında; bakım personelleri ile koordineli şekilde arıza kaynağının tespiti ve ilgili müdahalelerin yapılması, Üretim ve paketlemelere ait ilgili formların tutulması ve ilgili sarf ve miktarların form üzerine işlenmesi, Üretim ve paketlemelere ait yardımcı malzemelerin takibi ve depodan ilgili transferlerin yaptırılması, Üretim ve paketleme işlemleri sonrasında hatların, temizlik talimatına göre uygun şekilde temizliklerini yapmak, görevlerinde bulunabilecek '' HAT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik, endüstri meslek liseleri veya meslek yüksek okulları, ilgili bölümlerden mezun olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı olarak çalışabilecek.

 • CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Kalite Kontrol Teknisyeni CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Teknisyeni

  CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Ref: CSUN112 - 615384

  İşin Tanımı Sektöründe Türkiye lideri olan ve Tuzla’daki fabrikasında solar enerji panelleri üreten şirketimiz CSUN Eurasia Enerji Sistemleri'nde üretim hattında çalışmak üzere; En az lise mezunu Orta seviyede İngilizce bilen, Kalite kontrol alaınında deneyimli, Denetim standartlarına ve süreçlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları ve diğer departmanlar ile uyum içinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Tekpan Pano

  Kaynak Elemanı Tekpan Pano

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Elemanı

  Tekpan Pano

  Ref: - 610433

  İşin Tanımı Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY

 • Tekpan Pano

  Üretim Personelleri Tekpan Pano

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Personelleri

  Tekpan Pano

  Ref: - 610431

  İşin Tanımı İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere;Montaj Operatörü Boyahane Elemanı Punta Operatörü Zımpara Tesviye Operatörü Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir. Çalışmak istediğiniz pozisyonu ön yazınızda bildirmenizi rica ederiz.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Elektrik Teknisyeni Linde Gaz A.Ş.

  Aydın, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknisyeni

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: MTH10 - 602362

  İşin Tanımı 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tank ve tüplü müşteri tesisatlarının montajı, devreye alınması ve müşteri eğitimlerinin verilmesi Saha kontrol ve servis faaliyetlerinin şirket prosedürleri doğrultusunda iyileştirmeye açık konular dahil raporlanması Yüksek ve düşük basınçlı merkezi gaz tesisatlarının periyodik kontrol ve arıza bakımlarının gerçekleştirilmesi Vakum izolasyonlu kriyojenik tanklar ve soğutma grubu ihtiva eden PU izolasyonlu CO2 tankların periyodik kontrol ve arıza bakımlarının gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İzmir ve Aydın bölgelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin Elektrik, Elektronik,Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun Tercihen endüstriyel tip soğutma, ısıtma ve gaz sektörlerinde en az 3 yıl deneyimli Brazing (sert lehimleme), elektrik ve gazaltı kaynak uygulamalarını yapabilecek kabiliyete sahip Dökümantasyon takip edebilecek seviyede ingilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Seyahat engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

 • Advantis Consulting

  Teknik Sorumlu Advantis Consulting

  Aydın, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Sorumlu

  Advantis Consulting

  Ref: - 603775

  İşin Tanımı Advantis Consulting, Fransız firmalarına Türkiye’de sanayi ve ticari yatırım operasyonları, şirket birleşmeleri ve satın almaları (M&A) konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlığını yaptığımız bir Fransız şirketinin, Aydın Germencik bölgesindeki endüstriyel meyve-sebze işleme fabrikasına "Teknik Sorumlu - Lider" aramaktayız. Görev tanımları aşağıda belirtilmiştir. Günlük olarak fabrikanın düzgün çalıştığını kontrol etmek, Çeşitli üretimlere göre teknik kontrolleri programlamak, Görev başında olan teknik personelin çalışma programını yönetmek, Yedek parça ve stoklarını takip etmek, Parça ve işçilik bütçesini yönetmek, Proses geliştirmek amaçlı üretime destek olmak, Önlem amaçlı bakımları programlamak ve yönetmek, Yeni proje çalışmaları yönetmek, Enerji giderlerini takip etmek. (Su, Elektrik, Doğalgaz.)

  Aranan Nitelikler Yüksek okul veya Mühendislik seviyesinde, Elektrik ve otomasyon bilgisi olan, Mekanik, hidrolik ve pnömatik bilgisi olan, Soğutucu ve ısıtıcı sistemler hakkında bilgisi olan, Bilgisayar bilgisi olan, (Bürotik, AUTOCAD.) En az 5 yıl benzer görevde çalışmış, İngilizce konuşabilen tercihen Fransızca bilen.

 • Ekoten Fabrics

  Tekstil Mühendisi Ekoten Fabrics

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekstil Mühendisi

  Ekoten Fabrics

  Ref: - 603486

  İşin Tanımı - Tekstil üretimi alanında deneyimli veya deneyim kazanmak isteyen - Tekstil Mühendisiliği bölümü mezun - Teknoloji veya Terbiye alanlarından mezun veya bu alanda uzmanlaşmış - Teknik Tekstiller alanında çalışmış veya çalışma konusunda hevesli - Üretim geliştirme konusunda çalışmak isteyen - İyi derecede İngilizce bilen ve konuşabilien - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanları Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanları

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 599787

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Etiket yapıştırma, levha silme gibi pozisyonlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı)

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10056 - 585064

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İstanbul merkezli Grup Kuruluşuna bağlı olarak İzmir’de "Çevre" sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''İŞÇİ (Nitelikli Ekip Çalışanı)'' arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI Firma prosedürlerine uygun olarak yapılacak işlemlerde (ambalaj açma, ayıklama ve toplama) Ekip Lideri tarafından kendisine verilen görevleri yerine getirmek, Tesis içerisinde gerekli kaynak, montaj, demontaj, tamir ve bakım işlerini yapmak, Genel temizlik ve düzenin korunmasıyla ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek, İlgili Bölüm Müdüründen alacağı talimatları yerine getirmek, Şirket içi yönetmeliğe ve İSG kurallarına uygun hareket etmek

  Aranan Nitelikler En az Endüstri (Makine, Elektrik, torna / tesviye) meslek lisesi mezunu B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Vardiya düzeninde çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Askerlikle ilişiği kalmamış İzmir Torbalı’da ikamet eden Erkek adaylar

 • Klüh Servis Yönetimi

  Lojistik Merkezi Elemanı Klüh Servis Yönetimi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Merkezi Elemanı

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: LME - 487344

  İşin Tanımı Klüh Profesyonel Hizmetleri Tic. A.Ş firmamızda bağlı, İzmir' de Yazıbaşı Torbalı da bulunan Yabancı Sermayeli Perakende Zincirinin Merkez deposunda çalışmak üzere, Tüm Sevkiyat birimlerinde görev alacak, vasıfsız .

  Aranan Nitelikler - Deneyimsiz Minimum İlköğretim Mezunu, Personeller Alınacaktır. Not : - Buca, Bornova, Balçova, Karabağlar, Gaziemir, Torbalı' dan servisler mevcuttur.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Genel Başvuru Linde Gaz A.Ş.

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: GenelBasvuru - 254676

  İşin Tanımı Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Yelda İnşaat

  Fabrika Müdürü Yelda İnşaat

  İzmir 23-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fabrika Müdürü

  Yelda İnşaat

  Ref: - 615804

  İşin Tanımı İzmir Pancar bölgesinde bulunan "Yapısal Çelik Konstrüksiyon" sektöründe hizmet veren fabrikamıza "Üretim Müdürlüğü" pozisyonunda görev alabilecek MAKİNE Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Çelik konstrüksiyon imalat konusunda en az 5 yıl deneyimli. Autocad ve mesleki diğer çizim programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen İZMİR'de ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip yönetimi ve ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı çalışabilen ve çözüm üreten Raporlama tekniklerine hakim

 • Yelda İnşaat

  Forklift Operatörü Yelda İnşaat

  İzmir 23-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Yelda İnşaat

  Ref: - 607589

  İşin Tanımı Çelik Konstrüksiyon İmalat konusunda faliyet gösteren firmamızın, İzmir Ayrancılar'da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Forklift Operatörü takım arkadaşları arıyoruz. En az üç yıllık tecrübeye sahip, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Forklift Operatörlüğü sertifikasına sahip 35 yaşını aşmamış İzmir'de ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Ege Sembol

  Üretim Müdürü Ege Sembol

  İzmir 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Müdürü

  Ege Sembol

  Ref: - 616817

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve; Siparişlerin teslim sürelerine göre malzeme, makina, işgücü vb. etkenlerin organizasyonunun sağlanması, Üretimin aksamaması için gerekli planlamaların ve takiplerinin yapılması, Üretim planlama süreçlerinin takibi, Gerekli verilerin çıkarılarak, üretim analizlerinin yapılması, Birimi ile ilgili çalışmaları organize etmek ve koordinasyonunu sağlamak, Üretimin istenilen kalite ve miktarda gerçekleşmesi için gerekli yönetsel sorumlulukları üstlenebilecek, tüm üretim süreçlerinin yönetiminden sorumlu bulunmak, Üretim hatlarını yönetmek ve yönlendirmek, Üretimi ilgilendiren her türlü resmi prosedürlerin takibi ve yürütülmesini sağlamak, Üretime olanak sağlayan tüm aşamalarda gerekli planları, koordinasyonu ve takipleri yapmak, Üretim ile ilgili yapım, onarım ve bakım aşamalarında işlerin yürütülmesini sağlamak, Satıştan gelen talepler doğrultusunda üretim ve Termin planları yapmak iş emirlerini ve iş akışlarını hazırlamak ve üretime vermek kapasite planlaması ve hat dengelemesini yaparak üretim programını yapmak, Üretim hedeflerine ulaşmak için üretim iş planlarının akışını yönetmek Teknik kadronun en etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlayacak metotlar geliştirmek İşletme kaynaklarının etkin kullanımını ve sürekliliğini sağlamak, Süreç analizlerini geliştirmek, Üretimin tüm alanlarının işleyişini kontrol ederek kapasite artırımı sağlayacak çalışmaların yürütülmesini sağlamak, görevlerinde bulunabilecek '' ÜRETİM MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kimya Mühendisi, Kimyager veya Endüstri Mühendisi Planlama ve üretim hedefleri doğrultusunda işletme faaliyetlerinin etkin şekilde organize edilmesini ve yürütülmesini sağlayacak, Üretim, bakım & onarım gibi departmanların yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirecek, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, ekip yönetimi konusunda deneyimli, Alanında en az 5-6 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İşletme Sistemleri konusunda deneyim sahibi, Dinamik, motivasyonu ve özgüveni yüksek, Çok iyi derece İngilizce bilen Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi.

 • Manpower Maltepe

  Kağıt Üretim Teknisyeni (manisa-İzmir) Manpower Maltepe

  İzmir, Manisa 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kağıt Üretim Teknisyeni (manisa-İzmir)

  Manpower Maltepe

  Ref: - 612902

  İşin Tanımı Kağıt üretim sürecinde, müşteri beklentileri ve belirlenen performans göstergeleri dikkate alınarak oluşturulan kalite standartları dahilinde üretim yapmak, Kalite iyileştirme, kapasite artırma, maliyet azaltma ve yeni ürün deneme çalışmalarına katılmak, Çalışanların yetkinliklerini artırmak için profesyonel gelişimlerini sağlamak, İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına destek vermek,

  Aranan Nitelikler Kağıt üretimi alanında faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için 'Kağıt Üretim Teknisyeni' arıyoruz. Ön lisans eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde (selüloz ve kağıtçılık, makine, elektrik) tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Manisa'da veya İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.

 • Tıpmed Tıbbi Medikal Ürünler

  Fabrika Müdürü Tıpmed Tıbbi Medikal Ürünler

  İzmir 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fabrika Müdürü

  Tıpmed Tıbbi Medikal Ürünler

  Ref: Tpm06 - 617296

  İşin Tanımı Ortopedi ve Travmatoloji alanında üretim yapan firmamıza Fabrika müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu. -Metal işleme ve talaşlı imalat sektöründe üretim yönetimi alanlarında en az 10 yıl deneyim sahibi -ISO 9001 ve ISO 13485 konularında bilgi sahibi ve deneyimli -İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilen -MS office ve ERP programlarını etkin kullanabilen -Personel yönetimi konusunda tecrübeli .Ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek , sonuç odaklı çalışabilen. -Organizasyon planlama ve insan yönetimi yetkinlikleri gelişmiş. -Firmayı temsil edebilecek, Liderlik vasıflarına sahip -Askerlik görevini tamamlamış.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Üretimde Çalışacak Elemanlar Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretimde Çalışacak Elemanlar

  Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Ref: TM02 - 614066

  İşin Tanımı ÜRETİMDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka