ARAMA SONUÇLARI

 • Aykim Kimya Sanayii

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617471

  İşin Tanımı -Genel Muhasebe işlemlerini yapacak, -Cari hesap takibi yapacak, -Vergi, beyanname hazırlayabilecek

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İşletme,İktisat,Muhasebe,Ekonomi..vb.bölümlerinden mezun, -Logo GO programını kullanabilen -MS Office programlarını, özellikle Excel’i iyi derece de kullanabilen, -Mali mevzuata ve Tek Düzen hesap planına hakim, -Cari hesap takibi, Tahsilat, Vergi, beyanname hazırlama, genel muhasebe işlemlerinde tecrübeli, -Detaylara önem veren, analiz ve raporlama becerisi olan, -Analitik düşünebilen, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve titiz, -Askerlik hizmetini tamamlamış BAY, -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. -İşyeri Gebze’dedir -25-35 yaş arası

 • Uniplast

  Muhasebe Elemanı Uniplast

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Uniplast

  Ref: MH_191114 - 617232

  İşin Tanımı Dumankaya grup şirketlerinden Uniplast bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Link muhasebe programını kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Muhasebe Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 617052

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider bir müşterimiz için Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında 2-3 yıl deneyimli Tek düzen hesap planını yapabilen MS Office programlarını kullanabilen Logo Go Plus programını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tuzla OSB' ye ulaşım problemi olmayan.

 • Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Muhasebe Sorumlusu Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Ref: - 610586

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler MYO veya üniversitlerin ilgili bölümlerinden mezun - Benzer bir pozisyonda minimum 5-10 yıl deneyim sahibi, - MS Office programlarını aktif ve iyi derecede kullanabilen, - Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planına, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, - Beyanname süreçlerine kadar muhasebe süreçlerinin tamamına hakim, - Dikkatli ve özenli çalışma disiplinine sahip, işini takip eden, sorumluluktan kaçmayan, - Kozmetik ve aerosol sekteründe deneyimli, - Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü - Askerlik hizmetini tamamlamış, GEBZE VE TUZLA ÇEVRESİNDE İKAHMET EDEN, bay "GENEL MUHASEBE SORUMLUSU” aramaktayız.

 • Adecco Gebze

  Genel Muhasebe ve Bordro Özlük İşleri Sorumlusu Adecco Gebze

  Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe ve Bordro Özlük İşleri Sorumlusu

  Adecco Gebze

  Ref: GABMSD0307 - 609537

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı pazarında ürün teşhir standları üreten müşterimizin Kocaeli fabrikasında görevlendirmek üzere Genel Muhasebe ve Bordro Özlük İşleri Sorumlusu aramaktayız. Personel işe giriş-çıkış işlemlerinin yapılması, Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve güncel tutulmasının sağlanması, Puantajların oluşturulması ve takibinin yapılması, Personel Bordro işlemlerinin yapılması, Günlük stok giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, Fatura ve irsaliyelerin kesilmesi, Personel ile ilgili günlük işlemlerin takip edilmesi. SGK Bildirimlerinin yapılması, KDV,Muhtasar ve Beyannamelerin düzenlenmesi, Mutabakatların yapılması, Banka işlemlerinin takibi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe,Personel özlük işleri, bordrolama konusunda min.3 yıl deneyimli, İş Kanunu, SGK ve çalışma mevzuatını bilen, alanındaki gelişmeleri güncel olarak takip eden, Eta SQL programına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Kocaeli de ikamet edebilen,

 • ÖNALANLAR YAPI

  Muhasebe Müdürü ÖNALANLAR YAPI

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü

  ÖNALANLAR YAPI

  Ref: ON-ART-MM01 - 603269

  İşin Tanımı Gebze'de bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan görev tanımı ve yeterliliklere sahip Muhasebe Müdürü arıyoruz. Muhasebe kayıtlarını yasal mevzuata, genel kabul görmüş muhasebe prensiplerine, ilgili kanunlar ve şirket prosedürlerine uygun bir şekilde toplanması, kontrolü, kaydı, analizi, değerlendirilmesi ve raporlanmasına yönelik organizasyon ve uygulamaların yapılmasından sorumlu.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Office programlarını özellikle de Excel’i iyi kullanabilen ETA ve Logo muhasebe programlarına hakim Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Genel muhasebe de en az 5 yıl deneyimli Genel muhasebe ve özellikle maliyet muhasebesi konularına hakim Vergi , SGK ve çalışma mevzuatlarına hakim-- Tek düzen hesap planına ve yeni TTK kanununa hakim Yönetim raporları hakkında bilgi sahibi Mali tabloları ve bütçe hazırlayabilen Yönetim raporlamaları hakkında bilgi sahibi Tercihen İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli illerinde ikamet eden Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Muhasebe Elemanı KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-MHE - 588416

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversitelerin Muhasebe veya İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis Muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Gebze, Darıca, Bayramoğlu civarında ikamet eden/edebilecek.

 • Adecco Gebze

  Accountant Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Accountant

  Adecco Gebze

  Ref: ADAPAACC01 - 530306

  İşin Tanımı • Prepare outgoing delivery note and control incoming delivery document. • Verify plan Payment • Reconciliation on a daily basis • Help the accountant in daily activities • Solve queries with Customer / Suppliers • Mantein Sentex HR program for presences • Keep Petty Cash book and cash save updated • Checking File on the Computer. • Prepare Cargo • Book Hotel Rooms and flights and so on.

  Aranan Nitelikler The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an 'Accountant' for our multinational client with the qualifications below; Having university degree, Basic ability to work on LOGO accountancy system, Precision and accuracy in accountancy activities, Fluent in English, Strong communication and interaction skills (also in order to interact with the supplier and client) Eager to learn and develop.

 • Hcp Pompa Sistemleri

  Muhasebe Elemanı Hcp Pompa Sistemleri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Hcp Pompa Sistemleri

  Ref: 1041 - 617060

  İşin Tanımı Müşteriler bazında cari hesap ve alacak takibinin yapılması, Şirket bazında masrafların takibinin yapılması, Ödeme takiplerinin yapılması, Faturaların kesilmesi ve işlenmesi, Stok takibinin yapılması ve işlenmesini yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme,iktisat bölümü veya MYO muhasebe bölümü mezunu, Muhasebe alanında iş deneyimine sahip, Ms Office programlarına hakim, Logo Go programını bilen, 35 yaşını aşmamış diksiyonu düzgün, Analitik, dikkatli, sonuç odaklı,iletişimi kuvvetli, Gebze ve civarında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Orsaş Yapı

  Genel Muhasebe Uzmanı Orsaş Yapı

  Kocaeli 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Uzmanı

  Orsaş Yapı

  Ref: - 604338

  İşin Tanımı Tedarikçi iade ve alım faturalarının girilmesi, kontrolü ve takibi Mutabakatlarının yapılması, Hesap kontrollerinin yapılması Müşteri iade ve geri ödeme kontrolünün yapılması Resmi evrakların takibi ve kontrolü Mali tabloların hazırlanması Sabit Kıymet muhasebesi, kontrolü ve raporlanması Banka işlemlerinin tek düzen hesap planı çerçevesinde kaydı SGK tüm işlemlerine vakıf (İşe giriş-İşten çıkış-aylık hizmet listeleri -Ek10 gibi) Beyannamelerin hazırlanması ve raporlanması Ödeme çek-senet işlemlerinin takibi Taşeron ödemeleri takibini yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Orka bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Gebze bölgesinde ikamet eden adayların başvurularına öncelik tanınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Tahakkuk Yetkilisi-Muhasebe Firma Adı Gizli

  Kocaeli 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahakkuk Yetkilisi-Muhasebe

  Firma Adı Gizli

  Ref: MUH-001 - 588622

  İşin Tanımı Lojistik Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kocaeli/Körfez bölgesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tahakkuk Yetkilisi ” alınacaktır. İrsaliyelerin kesilmesi, Fatura kesilmesi, Sistem kayıtlarının yapılması, Kasa giriş-çıkış raporlarının hazırlanması ve merkez ofise raporlanması

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Muhasebe bölümlerinden mezun, Microsof Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ön Muhasebe bilgisi olan ve muhasebe programlarını kullanabilen, Raporlama yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'nde ikamet eden

 • Autoliv Cankor

  Accounting Specialist Autoliv Cankor

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Accounting Specialist

  Autoliv Cankor

  Ref: ATRFA0914 - 612030

  İşin Tanımı Follow upthe fixed assetactivities and keepup to date thefixed asset inventory. Preparationof FAreconciliations and movement files. Ownership of fixed assets counting and tagging processes in compliance with internal financial rules and procedures Tools revenue recognition on a timely and accurate manner

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in Business Administration / Economics. 2-3 years of fixed asset accounting experience Preferably experience in industrial environment, Basic USGAAP/IFRS knowledge in fixed asset accounting area. Record keeping experience according to local gaap and usgaap/IFRS in parallel Good command of verbal and written English, No military obligation for male candidates, Living in Gebze, Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.

 • CEMRE MÜHENDİSLİK GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

  Muhasebe Şefi CEMRE MÜHENDİSLİK GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  CEMRE MÜHENDİSLİK GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

  Ref: - 600781

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu (işletme,iktisat,maliye,muhasebe vb bölüm mezunu) Ofis programlarına iyi derecede hakim Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimi olan Yalova Karamüsel ve Gebze civarında ikamet eden Eta V8 Kullanabilen Bay adaylar için askerliğini yapmış 25-30 aralığında Muhasebe müdürüne bağlı olarak çalışacak

 • SMA Metrostar A.Ş.

  Genel Muhasebe Sorumlusu SMA Metrostar A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Sorumlusu

  SMA Metrostar A.Ş.

  Ref: - 572007

  İşin Tanımı Tekdüzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt oluşturup takip edebilen, İlgili resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek bilgi ve deneyime sahip olan, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun tutulmasını sağlamak, Kurumlarla yazışmaların yapılması, Finansal tabloların analizini yapmak, yönetim muhasebesi raporlarını hazırlamak, Firmanın bankalarla, şirket avukatlarıyla ve mali danışmanlarıyla olan ilişkilerinin koordinasyonunu sağlamak, Ödemelerden, tahsilattan sorumlu birimlere rehberlik etmek ve destek vermek, Vergi hesaplamalarına ve beyannamelerin hazırlanmasına rehberlik etmek ve destek vermek,

  Aranan Nitelikler · İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri' nin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Maliye vb.), · Genel muhasebe konusuna hakim, Tercihen Perakende sektöründe tecrübeli · Tekdüzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen, · Konusunda mutlaka en az 4-5 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim ve Logo Tiger kullanabilen, · İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasından keyif alan, · Sorgulayan ve araştıran, sorumluluk sahibi, · Gerekli hallerde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Çalışma yeri Tuzla/Orhanlı'dır. Bayan * Şirketimizde Cumartesi iş günüdür. * Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Kurtköy bölgelerine servisimiz vardır. Yukarıda yazılı koşulların herhangi birine haiz olmayanların başvuruları dikkate alınmayacak ve yanıtta verilmeyecektir.

 • SMA Metrostar A.Ş.

  Finansman Uzmanı SMA Metrostar A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Uzmanı

  SMA Metrostar A.Ş.

  Ref: 004 - 568755

  İşin Tanımı Tuzla, Orhanlı'da bulunan firmamız için En az 3 yıl süreyle operasyonel işlemlerde görev yapmış, Tüm finansal operasyonlar, banka talimatları, günlük işlemleri, nakit akışı, tahsilat, ödeme...vb. Risk yönetimi, kredi, limit, teminat konularında bilgi sahibi, Bankalar ve Finans kuruluşları ile ilişkileri düzenli olarak yürütebilecek ve geliştirebilecek, Yaptığı finansal işlemlerin muhasebe kayıtlarını ve mutabakatlarını yapacak, Yoğun bir şekilde Çek-Senet işlemleri takibi yapacak Bayan Finansman Uzmanı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adayların ; Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, Gebze, Darıca, Kurtköy, Aydınlı bölgelerinde ikamet etmesi tercih nedenidir. Diğer bölgelerdeki başvurular dikkate alınmayacaktır. Firmamızda Cumartesi günleri iş günüdür.

 • Timsan

  Şantiye Muhasebe Sorumlusu Timsan

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Muhasebe Sorumlusu

  Timsan

  Ref: - 596616

  İşin Tanımı Dilovası MOSB’da bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere Şantiye Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl tecrübeli Anadolu yakasında ve ya Gebze civarında ikamet eden İyi derecede Eta Sql ve Word Excell kullanabilen Şantiye tecrübesi olan İnşaat muhasebesi bilen

 • YEDİTEPE KARİYER BODROLOMA - İ.K

  Bordrolama Uzmanı YEDİTEPE KARİYER BODROLOMA - İ.K

  Kocaeli 14-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bordrolama Uzmanı

  YEDİTEPE KARİYER BODROLOMA - İ.K

  Ref: - 610767

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Gebze’de kurulu olan sanayi bölgelerinde İ.K., eğitim, danışmanlık, faaliyetinde bulunan işletmemiz, bordrolama alanında atılıp yaparak sektöründeki yerini daha ileri noktalara taşımak gayreti içerisindedir. Daha önce Bordrolama alanında danışmanlık hizmeti veren firmalarda çalışmış ve bu sürecin tüm aşamalarına hakim, Saha araştırması yapabilecek, İş alım aşamasında firmalarla görüşmeleri koordine edebilecek, Sözleşmelerle oluşturulacak şartların gereğini tüm detayları ile yönetebilecek Çalışma mevzuatını iyi bilen, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, Prim ağırlıklı çalışabilecek ve Ekip çalışmasına yatkın,

 • Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  Finansman Yardımcısı Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 11-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Yardımcısı

  Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 613161

  İşin Tanımı Çayırova' da bulunan şirketimizin Finansman Departmanında görev yapmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen Logo Tıger muhasebe programını aktif olarak kullanabilen * B Sınıfı sürücü belgesine sahip/AKTİF araç kullanabilen * Diksiyonu Düzgün / Analitik düşünebilen * İkna Kabiliyeti Yüksek ve Sabırlı * Hedef ve Sonuç Odaklı Çalışan * Müşterilerin Cari Hesap Kontrollerini ve Raporlamasını Yapabilecek * Borçlularla Tahsilat Odaklı Etkin İletişime Geçebilen * Çek senet kayıtlarını yapabilecek * Banka kayıtları ve mutabakatlarını yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Aysira Tekstil

  Ön Muhasebe Elemanı Aysira Tekstil

  Kocaeli 07-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-Kce - 615305

  İşin Tanımı ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Aysira Tekstil

  Kocaeli 06-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-izmit - 615303

  İşin Tanımı Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka