ARAMA SONUÇLARI

 • HRT Organizasyon

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmit HRT Organizasyon

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmit

  HRT Organizasyon

  Ref: - 614145

  İşin Tanımı DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİT REAL MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TELEFON KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler TELEFON satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Teknolojiyi takip eden, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay ya da Bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Oba Perdesan

  Üretim Elemanları Oba Perdesan

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanları

  Oba Perdesan

  Ref: KPL-1014 - 614130

  İşin Tanımı 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üreten Firmamızın Gebze Organize Sanayi Bölgesinde kurulu Kumaş Kaplama İşletmesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, 23-35 yaşları arasında, Tercihen Makine Operatörlüğü deneyimi olan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, BAY ÜRETİM PERSONELİ alınacaktır. NOT: İstanbul Anadolu yakası ve Gebze'ye personel servislerimiz mevcuttur.

 • Grundfos Pompa

  Depo Elemanı Grundfos Pompa

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Grundfos Pompa

  Ref: DEPO01 - 614056

  İşin Tanımı Depo operasyon ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirmek, Ürün sevkiyatını zamanında ve etkin yapılmasını sağlamak, Depo stoklarının takibini yapmak, Depo düzeninin sağlanmasına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Depo/Stok yönetimi konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, (Word, excel gibi. ) Tercihen forklift ehliyeti veya kullanma sertifikalı, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Askerliğini tamamlamış.

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli Team Gerilla

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  Team Gerilla

  Ref: Kocaeli - 614049

  İşin Tanımı Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ,Kocaeli ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın.

 • Tersan Tersanecilik

  Engelli Personel Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Tersan Tersanecilik

  Ref: ENGPRS - 614037

  İşin Tanımı Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

 • NWG Services

  Kart Basım Makine Operatörü NWG Services

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kart Basım Makine Operatörü

  NWG Services

  Ref: - 613799

  İşin Tanımı Kredi kartı basım makine operatörü olarak yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek/teknik lise mezunu tercih sebebidir, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli, Gebze ve civarında ikamet eden, Bay.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Üretim Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Gebze - 613659

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimizin Gebze Bölgesi' nde bulunan üretim fabrikalarında değerlendirmek üzere ''Üretim Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üç vardiyalı sistemde çalışabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış yada 2 yıl tecilli, *Gebze-Darıca ve çevresinde ikamet eden, *Erkek personel arayışımız bulunmaktadır.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Mağaza Satış Danışmanı (Gebze) Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı (Gebze)

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: GBZ001 - 613434

  İşin Tanımı KAZANMAK İSTEDİĞİNİZ ÜCRETİ KENDİ BELİRLEYECEK SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ...! Yapacağınız satışa göre Türkiye Standart'larının çok üzerinde para kazanmak sizin elinizde...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Kariyer hedefleri olan, Mağazacılık konusunda deneyimli veya Mağazacılığa ilgi duyan, Tercihen Erkek Klasik Giyim konusunda deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişikilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, Arkadaşlar arıyoruz.

 • Go Group Danışmanlık

  Kocaeli-Saha Satış Destek Elemanı Go Group Danışmanlık

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kocaeli-Saha Satış Destek Elemanı

  Go Group Danışmanlık

  Ref: AND-005 - 613414

  İşin Tanımı Route planı dahilinde Tekel-Şarküterilerinde ürün kampanyası hakkında bilgilendirilmesi sonucunda SICAK SATIŞ yapılması.

  Aranan Nitelikler FMCG SEKTÖRÜNDE YER ALAN İÇECEK FİRMAMIZ İÇİN; Tercihen üniversite ya da yüksek okul mezunu En az 1-2 yıl sahada SICAK SATIŞ tecrübeli FMCG sektöründe deneyimli Firma temsil yeteneğine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek Prezantabl, Tercihen BAYAN SAHA SATIŞ DESTEK ELEMANI Aramaktayız.

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Genel Başvuru (Catering) Sunar Turizm ve Gıda

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru (Catering)

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: 010.GB - 613396

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Gebze Üretim tesislerinde ve çevresindeki projelerimizde değerlendirilecek; Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Meydancı, Servis Garsonu, Şoför, Muavin, Bulaşıkçı, Depo Elemanı, işlerini yürütecek ve vardiyalı çalışacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki yeterliliklere sahip,

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Güvenlik Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 613244

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Güvenlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Müşteri Hizmetleri Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 613012

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Müşteri Hizmetleri Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Araç tedarik edilmesi konusunda ilgili birimle iletişime geçilmesi Tedarik edilen araçların varış noktalarına ulaşımlarının kontrolü Olası sorunlarda müşterilerin bilgilendirilmesi Gelen irsaliyelerin müşterilere ulaştırılması Yapılan sevkiyatlarla ilgili olarak raporlama yapılması

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Ön Lisans Mezunu Lojistik sektöründe tecrübeli Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Analitik düşünebilen, takipçi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli Gebze,Darıca,Çayırova civarın da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Altınbaş Mücevherat

  Gebze Center AVM Mağaza Satış Danışmanı Altınbaş Mücevherat

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gebze Center AVM Mağaza Satış Danışmanı

  Altınbaş Mücevherat

  Ref: GEBZEMGZSD - 612877

  İşin Tanımı "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos, Onsa ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Gebze Center AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip ‘Satış Danışmanları’ arıyor: Uzman Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı; müşteri ilişkileri ve satışları yöneterek mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Satış aktivitelerini yürütme, yeni müşteri kazanımı ve mağaza karlılığını arttırmaya yönelik gerekli iş geliştirme çalışmalarını gerçekleştirir.

  Aranan Nitelikler "Uzman Satış Danışmanı” ve "Satış Danışmanı” pozisyonları için; Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 2 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen İngilizce, Rusça, Almanca dillerinden en az birini bilen, En az lise mezunu, Sunum yetkinlikleri ve İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En fazla 30 yaşında.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Depo Personelleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personelleri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001489 - 612830

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE YÜZEY KAPLAMA MALZEMELERİ ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Depo süreçlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 35 yaşını aşmamış, * Tercihen Lise / EML Lisesi mezunu, * Tercihen forklift sertifikası ve ya forklift ehliyeti olan, ( depo alanında deneyimli ancak forklift ehliyeti olmayan adaylara firma bünyesinde forklift ehliyeti aldırılacaktır. ) * Depo, sevkiyat, mal kabul alanlarında en az 2 yıl deneyimli, * Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, * 3 vardiya sisteminde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, NOT: İstanbul Anadolu yakasında ki tüm semtlere ve Gebze’ye servis imkânı bulunmaktadır. " DEPO ELEMANLARI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Danışma ve Güvenlik Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Danışma ve Güvenlik Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 612738

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Danışma Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Özgü İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 612544

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İnsan Kaynakları Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Personel özlük dosyalarının hazırlanması, Hizmet akitleri ve şirket yönetmeliğinin hazırlanması, Personel ücret hesaplamalarının yapılması, İSG kurallarının uygulanması için Uzman ve Doktor ile birlikte çalışılması, Firma yönetimine raporlama yapılması.

  Aranan Nitelikler Personel özlük işleri ve bordrolama konusunda deneyim sahibi, Tercihen Lisans mezunu, 30-40 yaşları arasında, Logo-Tiger bordro programını bilen, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze' de ikamet eden.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Finans Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 612534

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen min Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30-40 yaşları arasında, Logo, Tiger programını kullanabilen, Finansal rapor hazırlayabilen, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze' de ikamet eden, Bay- Bayan.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Şoför Özgü İnsan Kaynakları

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 612524

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli firmamız için Şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * SRC2-4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Gebze' de ikamet eden, * 25 - 45 yaşları arasında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay,

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Satış Destek Elemanı KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Elemanı

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-STŞD - 612317

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Yapı Kimyasalları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya üniversitelerin Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Kimyasalları sektöründe tecrübeli, Ön muhasebe, sevkiyat konularında bilgi sahibi, NETSIS kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden/edebilecek.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Danışman Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Danışman Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 612259

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Danışma Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka