ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • My Film Prodüksiyon

  Oyuncular My Film Prodüksiyon

  Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncular

  My Film Prodüksiyon

  Ref: - 601347

  İşin Tanımı Türkiye genelinden Yeteneğine inanan kendine güvenen Bay-Bayan Deneyimli deneyimsiz Her yaştan Her alandan

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin parlayan sektörü televizyon dünyasına ilk adımı My film'de atın. Uygulayıcı yapımcılığını yapmış olduğumuz Ulan İstanbul Küçük ağa Güllerin savaşı Güzel köylü Mihrabı yerinde Çılgın dershane üniversitede Küçük gelin Kaçak gelinler Not defteri Ankara'nın dikmeni gibi Dizi,Reklam,Sinema ve Tanıtım filmi çekimlerine Yeni Yüzler aranmaktadır. Kamera önü ve Kamera arkası çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDBAGL-SEK - 520462

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Yönetici Asistanı / Sekreteri Arda Makina ve Elektrik

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreteri

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 599013

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak, otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı toplantılar öncesinde ön hazırlıkları yapacak, toplantı sürecini kontrol edecek vb. konularda yöneticiye destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 35 yaşını aşmamış, Ostim merkezimizde çalışacak.

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • ARİA AYDINLATMA

  Yönetici Asistanı ARİA AYDINLATMA

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  ARİA AYDINLATMA

  Ref: - 577847

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi aydınlatma markalarını satan ARIAQUEEN Aydınlatma firması Ankara merkezi için yönetici asistanı arıyoruz. Yönetici Asistanı pozisyonunda minumum 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve interneti etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı 'Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Müdür'ün ajandasını takip ederek,toplantılarını organize etmek, Raporlama yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek, Günlük yazışmaları yürütmek, http://www.ariaaydinlatma.com/ https://www.avizefirsat.com/

 • Emka Konut

  Ofis Asistanı / Sekreter Emka Konut

  Ankara 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Emka Konut

  Ref: - 601638

  İşin Tanımı Ankara Balgat'ta bulunan bulunan ofisimizde çalışmak üzere, Santral trafiğini yönetebilecek, Ofis içi temizlik ve düzeni sağlayabilecek, Tercihen 2 yıl ve üstü deneyimli, Dinamik,disiplinli ve güleryüzlü, Tüm office programlarını kullanabilen, Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Symed Turizm

  Ref: - 592356

  İşin Tanımı Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Rota Emlak Ankara

  Yönetici Asistanı Rota Emlak Ankara

  Ankara 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Rota Emlak Ankara

  Ref: 1001 - 605734

  İşin Tanımı sözleşmelerin hazırlanması ofis ve personelin denetimi portfoyün tanıtılması için gerekli belgelerin temini ve çalışmaların yapılması portföyün yerinde gösterilmesi ofis personeli faaliyetlerinin takibi Emlak CRM programı ve internet sitesine portföyün eklenmesi, güncellenmesi ve kontrolü

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Çankaya'da bölgesinde bulunan ofisimizde manuel/otomatik vites araba kullanabilen bilgisayar ve ofis programlarına hakim telefon ile iletişimde başarılı prezentable 30 yaşını aşmamış tercihen Çankaya bölgesinde oturan bay/bayan personel alınacaktır.

 • KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Yönetici Asistanı KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ankara 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ref: - 600902

  İşin Tanımı Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı,görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak seyahat engeli olmayan uzun süreli uyumlu çalısabilecek"Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü,dinamik,takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip,diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Skrtr - 587565

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızında görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin şekilde sağlamak. Gelen yoğun sipariş/telefon trafiğini yönetmek, Gelen siparişleri ilgili birimlere yönlendirmek "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü, Yoğun telefon ve sipariş trafiğini yönetebilecek beceriye sahip, 18-35 yaş aralığında, BAYAN, "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

 • Form Elektrik

  Sekreter Form Elektrik

  Ankara 16-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Form Elektrik

  Ref: SF-08-14 - 601267

  İşin Tanımı Ankara’da faaliyet gösteren mühendislik firmamıza, · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen · * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

 • Bayrak Enerji

  Yönetici Asistanı Bayrak Enerji

  Ankara 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Bayrak Enerji

  Ref: - 589162

  İşin Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, BAYAN Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. -Gelen aramaların yanıtlanması ve ilgili birime aktarılması · -Gelen ve giden evrak takibinin yapılması ve dosyalanması · -Randevuların düzenlenmesi ve yetkililerin ajandalarının takibi · -Ziyaretçilerin kabulü ve ağırlanması · -Toplantıların düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarından mezun · MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,diksiyonu düzgün,prezantabl, · Sistemli,dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahip, · Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, · Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı çalışabilen, · Sabırlı, güler yüzlü ve iletişim becerisine güvenen, · Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Seyahat engeli olmayan, · Raporlama yapabilecek

 • BAYTAŞ İNŞAAT

  Sekreter BAYTAŞ İNŞAAT

  Ankara 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  BAYTAŞ İNŞAAT

  Ref: - 605594

  İşin Tanımı Dikmen-Öveçlerde bulunun inşaat firmamıza ön muhasebe bilen sekreter. Ofis ortamında çalışacak, yazışmalar ve telefon görüşmlerini cevaplayabilecek dikmen yada öveçlerde ikamet eden bayan eleman.

  Aranan Nitelikler

 • Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Sekreter Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ankara 02-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ref: - 604407

  İşin Tanımı Şirket ofisinin sekreterliği ile gelen müşteri, tedarikçi, iş ortağı vb. misafirleri karşılama sorumluluğu.

  Aranan Nitelikler · Lise Mezunu · Orta düzey İngilizce · En az 1 yıl tecrübe · MS Ofis bilgisine sahip · İlişki ve iletişim yetkinlikleri ile takip ve kontrol yetkinlikleri yüksek, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, prezentabl

 • MGS MERKEZ GALVANİZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Sekreterlik MGS MERKEZ GALVANİZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Ankara 02-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreterlik

  MGS MERKEZ GALVANİZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Ref: 3540035 - 602461

  İşin Tanımı Günlük ofis işlerini ve telefon trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler Telefon yoğunluğuna bakabilcek, Gelen giden evrak takibi, Ön muhasebe bilgisi olan, Ofis programlarına hakim, Kargo gönderileri, malzeme sevkiyatı ile ilgili gerekli planlama ve organizasyonları yapmak, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan, Diksiyonu düzgün, telefonda akıcı konuşma yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, İşinde titiz ve düzenli,

 • bms grup ankara

  Ön Muhasebe ve Sekreter bms grup ankara

  Ankara 27-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe ve Sekreter

  bms grup ankara

  Ref: - 603324

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak , otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Ön muhasebe deneyimi olan

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerinden mezun, Diksiyonu düzgün insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hakim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış Gazi Osman Paşa ÇANKAYA merkezimizde çalışacak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka