ARAMA SONUÇLARI

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Aksan Kardan Ltd.

  Ref: AK-14/SR01 - 617053

  İşin Tanımı Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek, Ehliyeti olan.

 • ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Sekreter / Asistan ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter / Asistan

  ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ref: - 613775

  İşin Tanımı DERGİ VE GAZETEMİZE; Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan Gazete ve Dergimize sekreter,asistan alınacaktır. - ÖNEMLİ HUSUSLAR; - Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz. Gazetemiz; www.bizim-mig.com.tr Dergimiz; www.yyplatformu.com.tr - Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. - -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. - Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz. - Programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen!

  Aranan Nitelikler SEKRETER/ASİSTAN Okul mezuniyeti hiç önemli değil.İlkokul,Ortaokul,Lise mezunu olabilir. Kesinlikle seyahat engeli olmayan, ( seyahatler uzun süreli ve sık sık olabilir) Hızlı yazı yazabilen, not alabilen, fotoğraf çekebilen. Ailevi ve özel sorunları olmayan, Tarihi ve Turistik yerleri gezmeyi seven, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek, Kendine güvenen ve uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, ne istediğini bilen, kararlı, çalışkan, sorumluluk sahibi, Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir. İşe 20 kişi alınacaktır. Maaş+Sigorta+Yol harcırahı (ücretler tatmin edicidir)

 • EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Sekreter EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ankara 23-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ref: (ANKARA-007) - 615325

  İşin Tanımı Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere; Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlamak, Sorumluluk alanındaki planlama, organizasyon ve koordinasyonu yürütmek, Aramalarla ilgili notlar tutan ve takibini yapan, Gelen / giden evrak koordinasyonunu sağlayabilen, Günlük misafir trafiğini yönlendirebilen,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Ön muhasebe deneyimi olan MS Office programlarına iyi derecede hakim Sekreterya konusunda tecrübeli Ofis ekipmanlarına hakim 25-35 yaş arası bayan sekreter alınacaktır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDBAGL-SEK - 520462

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Toker Bebe

  Sekreter Toker Bebe

  Ankara 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Toker Bebe

  Ref: - 616666

  İşin Tanımı - Ofisin genel temizlik ve düzeninin sağlanması - Telefon trafiğinin yönetilmesi - Gelen/Giden evrak takibinin yapılması - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması

  Aranan Nitelikler Balgat'da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere, - En az lise mezunu, - 24-30 yaş aralığında, - Diksiyonu düzgün, "Sekreter" arayışımız mevcuttur.

 • Proda Mühendislik

  Yönetici Asistanı Proda Mühendislik

  Ankara 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Proda Mühendislik

  Ref: PRD-02 - 617376

  İşin Tanımı Isıtma, Soğutma , Havalandırma ve Mekanik Tesisat alanlarında faaliyet gösteren şirketimizin Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere YÖNETİCİ ASİSTANI;

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veya MYO mezunu MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Zaman yönetimi konusunda başarılı, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, Benzer bir konuda en az 3 yıl deneyimi olan. 35 yaşını aşmamış Bayan

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Tunalı Güvenlik

  Sekreter Tunalı Güvenlik

  Ankara 08-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tunalı Güvenlik

  Ref: - 615452

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Daha önce sentez yazılım kullanmış yâda akınsoft gibi stok ve müşteri bilgileri takip programı kullanabilen, Her ikiside yoksa iyi derece bilgisayar word ve excel’i iyi kullanabilen Sürekli çalışacak bayan personele ihtiyaç vardır.

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Yönetici Asistanı / Sekreteri Arda Makina ve Elektrik

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreteri

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 599013

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak, otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı toplantılar öncesinde ön hazırlıkları yapacak, toplantı sürecini kontrol edecek vb. konularda yöneticiye destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 35 yaşını aşmamış, Ostim merkezimizde çalışacak.

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • ARİA AYDINLATMA

  Yönetici Asistanı ARİA AYDINLATMA

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  ARİA AYDINLATMA

  Ref: - 577847

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi aydınlatma markalarını satan ARIAQUEEN Aydınlatma firması Ankara merkezi için yönetici asistanı arıyoruz. Yönetici Asistanı pozisyonunda minumum 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve interneti etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı 'Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Müdür'ün ajandasını takip ederek,toplantılarını organize etmek, Raporlama yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek, Günlük yazışmaları yürütmek, http://www.ariaaydinlatma.com/ https://www.avizefirsat.com/

 • Emka Konut

  Ofis Asistanı / Sekreter Emka Konut

  Ankara 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Emka Konut

  Ref: - 601638

  İşin Tanımı Ankara Balgat'ta bulunan bulunan ofisimizde çalışmak üzere, Santral trafiğini yönetebilecek, Ofis içi temizlik ve düzeni sağlayabilecek, Tercihen 2 yıl ve üstü deneyimli, Dinamik,disiplinli ve güleryüzlü, Tüm office programlarını kullanabilen, Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Symed Turizm

  Ref: - 592356

  İşin Tanımı Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Rota Emlak Ankara

  Yönetici Asistanı Rota Emlak Ankara

  Ankara 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Rota Emlak Ankara

  Ref: 1001 - 605734

  İşin Tanımı sözleşmelerin hazırlanması ofis ve personelin denetimi portfoyün tanıtılması için gerekli belgelerin temini ve çalışmaların yapılması portföyün yerinde gösterilmesi ofis personeli faaliyetlerinin takibi Emlak CRM programı ve internet sitesine portföyün eklenmesi, güncellenmesi ve kontrolü

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Çankaya'da bölgesinde bulunan ofisimizde manuel/otomatik vites araba kullanabilen bilgisayar ve ofis programlarına hakim telefon ile iletişimde başarılı prezentable 30 yaşını aşmamış tercihen Çankaya bölgesinde oturan bay/bayan personel alınacaktır.

 • KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Yönetici Asistanı KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ankara 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ref: - 600902

  İşin Tanımı Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı,görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak seyahat engeli olmayan uzun süreli uyumlu çalısabilecek"Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü,dinamik,takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip,diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Skrtr - 587565

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızında görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin şekilde sağlamak. Gelen yoğun sipariş/telefon trafiğini yönetmek, Gelen siparişleri ilgili birimlere yönlendirmek "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü, Yoğun telefon ve sipariş trafiğini yönetebilecek beceriye sahip, 18-35 yaş aralığında, BAYAN, "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

 • Bayrak Enerji

  Yönetici Asistanı Bayrak Enerji

  Ankara 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Bayrak Enerji

  Ref: - 589162

  İşin Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, BAYAN Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. -Gelen aramaların yanıtlanması ve ilgili birime aktarılması · -Gelen ve giden evrak takibinin yapılması ve dosyalanması · -Randevuların düzenlenmesi ve yetkililerin ajandalarının takibi · -Ziyaretçilerin kabulü ve ağırlanması · -Toplantıların düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarından mezun · MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,diksiyonu düzgün,prezantabl, · Sistemli,dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahip, · Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, · Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı çalışabilen, · Sabırlı, güler yüzlü ve iletişim becerisine güvenen, · Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Seyahat engeli olmayan, · Raporlama yapabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka