ARAMA SONUÇLARI

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-IKIIU - 608472

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde igörevlendirilmek üzere İşe Alım süreçlerini ve İdari işleri yönetebilcek "İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İşe Seçme - Yerleştirme, Performans, Eğitim konularında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İnsan Kaynaklarının diğer fonksiyonları hakkında da deneyim sahibi (İş Kanunu, SGK, İdari İşler) Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen Temsil ve ikna yeteneği olan, insan ilişkilerinde başarılı, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnsan Kaynakları Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKİKS01 - 600456

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Ankara Hastanesi'nde; Üniversitelerin tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinde öğrenci, Üniversite mevzuatı çerçevesinde "zorunlu staj" kapsamında başvuruda bulunabilecek, Staj programını kısa sürede başlatabilecek, İletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, MS Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, Tercihen Batıkent'te oturan, İnsan Kaynakları Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "Stajyerler" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Setrms Mağazaları

  İnsan Kaynakları Uzmanı Setrms Mağazaları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Setrms Mağazaları

  Ref: ST_IK_UZM - 598345

  İşin Tanımı * Performans Değerlendirme , Kariyer Yönetimi ve Diğer IK Uygulamalarının Yapılması, * Yerleştirilen adayın oryantasyon sürecinin yönetilmesi, * İşe alım programına uygun seçme kaynaklarının etkin bir biçimde kullanılması, (Sosyal Medya , Portallar , Üniversite v.b.) , * Şirketin genel değerlerine ve personel bütçesine uygun işe alım programının yapılması, * Uygun adaylar ile İşe alım görüşmelerinin yapılması, * Seçilen adayların sorunsuz bir şekilde şirketteki işine yerleştirilmesi, * Personellerin işe yerleştirme sonrası mesleki eğitimi ve Firmayı sahiplenmeleri için oryantasyon eğitimi konularında ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Psikoloji,Sosyoloji,Eğitim Fakültesi v.b. İlgili Bölümlerinden Mezun, * İnsan Kaynakları Alanında En az 5 Yıl Deneyimli, * Yazılı ve Sözlü İletişim Becerileri Güçlü, * Mülakat Tekniklerini İyi Bilen, * Personel Seçme, Eğitme ve Yerleştirme Süreçlerinin Kalitesini Arttırmaya Yönelik Çalışmalarda Bulunabilecek, * Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon Faaliyetleri İçin Uygulama Yapabilecek, * Farklı Kaynaklardan Aday Havuzu Oluşturabilecek, * Problemler Karşısında Çözüm Alternatifleri Geliştirebilecek, * Planlama, Analitik Düşünme ve Yeteneği Gelişmiş, * Sorumluluk Sahibi, * Ekip Çalışmasına, Yoğun Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, * MS Office Uygulamaları ve Bilgisayar Kullanımı Konularında İyi Derecede Bilgili Adayların Başvurularını Bekliyoruz.

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İnsan Kaynakları Yöneticisi KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-IKM - 594340

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ PERAKENDE SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN ' İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ' ARAMAKTAYIZ. Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Perakende sektöründe İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmış, İnsan kaynakları dsüreçlerinde geliştirme ve uygulama tecrübesine sahip, İnsan ilişkileri iyi, iletişim becerileri yüksek olan, Tüm insan kaynakları süreçlerini ( işe alım, eğitim, oryantasyon, performans değerlendirme, bütçeleme) yönetmek, İnsan ilişkileri iyi ve iletişim becerileri gelişmiş, MC Office programlarına hakim, Seçme ve yerleştirme süreçlerini yönetebilen, Prezentabl,güvenilir,planlı,düzenli,takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Bay adaylar,

  Aranan Nitelikler

 • Liv Hospital Group

  İnsan Kaynakları Eğitim Sorumlusu Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Eğitim Sorumlusu

  Liv Hospital Group

  Ref: ref:LIVANKES02 - 592006

  İşin Tanımı Liv HospitalAnkara bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 4 yıl deneyime sahip, Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim planının oluşturulması ve eğitim organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, İşe yeni başlayan çalışanların oryantasyon süreçlerinin yürütülmesi, Eğitim faaliyetlerinin düzenli olarak kayıtlarının oluşturulması ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi, Kalite sistemleri kapsamında yapılması gereken dokümantasyon sistemlerine destek olunması, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın,hızlı ve dinamik, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İnsan Kaynakları Eğitim Sorumlusu”aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Stratej İK

  Genel Başvuru Stratej İK

  Ankara, Bursa, Çanakkale, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Stratej İK

  Ref: STRATEJ-BAŞVURU - 588825

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları Türkiye İş Kurumu'nun 514 sayılı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Genel Başvuru için yayınlanan bu ilana yapılan başvurular, portföyümüzde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve kriterlere uygun pozisyonlar oluşması durumunda adaylarla iletişime geçilecektir. Adayların çalışmak istedikleri sektör, bölüm ve il tercihlerini belirten bir ön yazı ile başvurularını gerçekleştirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar Boyner Büyük Mağazacılık

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYNGNL2013 - 512349

  İşin Tanımı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Merkez Ofis'inde ve Türkiye genelindeki mağazalarında açılacak pozisyonlar için başvurular bu ilan aracılığı ile alınacaktır. Başvurunuzun "önyazı" kısmına ilgilendiğiniz birim/departman veya mağaza adını belirttiğiniz takdirde, yapılacak olan değerlendirme verdiğiniz bilgiye istinaden yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Merkez Ofis ve mağazalarımızda görev almak için gereken asgari şartlar aşağıda belirtilmiştir : En az lise mezunu olmak, (Merkez Ofis açık kadroları için başvuru yapılan birim/departman ile ilgili en az 4 yıllık bir lisans programından mezun olmaları gerekmektedir) Perakende sektörüne ilgi duymak, tercihen sektör deneyimine sahip olmak, Mağaza kadrolarında görev yapmak isteyen adaylar için mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Engelli Ofis Destek Personeli KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Ofis Destek Personeli

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-ODP - 504256

  İşin Tanımı İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren firmamızın Ankara-Kavaklıdere'deki ofisinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Engelli Ofis Destek Personeli aramaktayız. İşe alınacak olan kişi; Telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ofisin genel işlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Tercihen benzer görevde deneyimi bulunan Diksiyonu düzgün Türkiye İş Kurumuna kayıtlı Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu olan Engel düzeyi görev tanımını yerine getirmesine uygun olan Hataiçi 5 gün tam gün çalışacak 30 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz

 • Adecco Ankara

  Ofis Destek Personeli Adecco Ankara

  Ankara 09-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Destek Personeli

  Adecco Ankara

  Ref: AAODE0614 - 603134

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Dünyanın 70 ülkesinde hizmet veren, dünyanın lider İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olan Adecco Ankara şubemizde, Ofis İşlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Engelli Ofis Destek Personeli arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, MYO veya Lise mezunu, · 25-35 yaşları arasında, · İyi derecede Bilgisayar kullanabilen (Excel, Word, vs), · Yoğun telefon görüşmelerini gerçekleştirebilecek, · Diksiyonu düzgün, · Bay ve bayan adaylar

 • Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  İnsan Kaynakları Uzmanı Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  Ankara 05-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  Ref: - 600299

  İşin Tanımı *Performans Değerlendirme , Kariyer Yönetimi ve Diğer IK Uygulamalarının Yapılması, * Yerleştirilen adayın oryantasyon sürecinin yönetilmesi, * İşe alım programına uygun seçme kaynaklarının etkin bir biçimde kullanılması, (Sosyal Medya , Portallar , Üniversite v.b.) , * Şirketin genel değerlerine ve personel bütçesine uygun işe alım programının yapılması, * Uygun adaylar ile İşe alım görüşmelerinin yapılması, * Seçilen adayların sorunsuz bir şekilde şirketteki işine yerleştirilmesi, * Personellerin işe yerleştirme sonrası mesleki eğitimi ve Firmayı sahiplenmeleri için oryantasyon eğitimi konularında ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması. * ISO 9001,14001 ve OHSAS 18001 standartlarının gerekliliklerinin yerine getirilmesi,revize edilmesi,sürekli iyileştirilmelerinin takip edilmesi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Psikoloji,Sosyoloji,Eğitim Fakültesi,İnsan Kaynakları Yönetimi v.b. İlgili Bölümlerinden Mezun, * İnsan Kaynakları Alanında En az 3 Yıl Deneyimli, * Yazılı ve Sözlü İletişim Becerileri Güçlü, * Mülakat Tekniklerini İyi Bilen, * Personel Seçme, Eğitme ve Yerleştirme Süreçlerinin Kalitesini Arttırmaya Yönelik Çalışmalarda Bulunabilecek, * Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon Faaliyetleri İçin Uygulama Yapabilecek, * Farklı Kaynaklardan Aday Havuzu Oluşturabilecek, * Problemler Karşısında Çözüm Alternatifleri Geliştirebilecek, * Planlama, Analitik Düşünme ve Yeteneği Gelişmiş, * Sorumluluk Sahibi, * Ekip Çalışmasına, Yoğun Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, * Kanun,Yönetmelik ve ISO standartlarına hakim, * MS Office Uygulamaları ve Bilgisayar Kullanımı Konularında İyi Derecede Bilgili Adayların Başvurularını Bekliyoruz.

 • Emek Boru

  İnsan Kaynakları Müdürü Emek Boru

  Ankara 17-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Müdürü

  Emek Boru

  Ref: İKM - 592573

  İşin Tanımı İşe alım ve kariyer süreçlerinin yönetilmesi, hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirme sisteminin şirket ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmesi, eğitim ihtiyaç ve planlama süreçlerinin yönetilmesi, bordro sürecinin takibi

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip İş Kanunu konusunda deneyimli İnsan Kaynakları fonksiyonlarında (İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, organizasyonel yapılanma, kariyer planlama, performans değerleme sistemlerinin kurulması ) 10 yıl deneyime sahip İnsan Kaynakları alanında yeni trendleri takip eden Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli Süreç geliştirme ve planlama konusunda bilgi sahibi

 • Çağdaş Marketler

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Çağdaş Marketler

  Ankara 27-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

  Çağdaş Marketler

  Ref: İK_2014 - 533945

  İşin Tanımı - Şirketin işgücü ihtiyacının tespit edilmesine ve insan gücü planlamasının yapılmasına yardımcı olmak - Kurumun işe alma/seçme yerleştirme, performans değerlendirme, ücretlendirme, öğrenim ve gelişim ve kariyer planlama faaliyetlerinin Kurum bünyesine yerleştirilmesini ve geliştirilmesine yardımcı olmak - Personelin işe alma ve yerleştirilmesinde mülakatları organize etmek, mülakatlar yapmak ve işe alınan kişilerin oryantasyon programlarını organize etmek - Çalışanların motivasyonunu arttırmaya yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri organize etmek - Kurum politikaları doğrultusunda Kurumun eğitim stratejilerinin belirlenmesine yardımcı olmak - Personel ile ilgili her türlü evrak ve belgenin düzenli biçimde tutulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler - Dört yıllık üniversite mezunu, - En az 2 yıl deneyim sahibi, - MS Office programlarına hakim, - Kişilerarası iletişim becerisi yüksek, - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, - Çalışırken elinden geleni değil, gereğini yapma anlayışına sahip İK Uzman Yardımcısı alınacaktır.

 • Core Marketing Group

  Süpervizör Core Marketing Group

  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, Aksaray, İstanbul Avrupa 25-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Süpervizör

  Core Marketing Group

  Ref: SÜPERVİZÖR - 581993

  İşin Tanımı Saha / Süpervizör Bayram öncesi dönemsel Market Aktivite çalışmalarında FULL-TİME görev alacak market sektörünü bilen ve tercihen tecrübeli süpervizör adayları aranmaktadır. · Aktivite elemanlarının yönetimini ve rut planlarını yapacak · Hizmet Noktaları ile ilgili gerekli koordinasyonu sağlamak, · Sahada gerçekleştirilen pazarlama aktivitelerinin ve diğer çalışmaların uygulanmasını sağlamak, denetlemek ve sonuçlarını raporlamak,

  Aranan Nitelikler Sahada bayram öncesi çalışabilecek en az 100 kişilik part time personel datası olan. Üniversite veya lise mezunu, En az 3 YIL Doğrudan Pazarlama veya Market İçi Aktiviteler alanında görev yapmış B sınıfı ehliyete sahip Sorumluluk sahibi Projede yer almak isteyen arkadaşlarımızın aşağıda istenilen bilgilerle birlikte SÜPERVİZÖR başlığı ile başvuru mail adresine mail atmaları rica olunur. • Ad - Soyad • Doğum Yeri - Tarihi • Cep Telefonu • İkamet Semti • 2 adet fotoğraf • Organizasyon veya diğer iş tecrübeleri crm1@coregroup.com.tr

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka