ARAMA SONUÇLARI

 • Liv Hospital Group

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLİVİKUY10 - 612904

  İşin Tanımı Liv Hospital Ankara Hastanesi'nde görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Özel Hastane tecrübesi olan, *İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen *Mc Office programlarına hakim, *Askerlik Hizmetini tamamlamış, *Ankara'da ikamet eden, ''İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı'' aramaktayız.

 • Setrms Mağazaları

  İnsan Kaynakları Uzmanı Setrms Mağazaları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Setrms Mağazaları

  Ref: ST_IK_UZM - 610830

  İşin Tanımı * Performans Değerlendirme , Kariyer Yönetimi ve Diğer IK Uygulamalarının Yapılması, * Yerleştirilen adayın oryantasyon sürecinin yönetilmesi, * İşe alım programına uygun seçme kaynaklarının etkin bir biçimde kullanılması, (Sosyal Medya , Portallar , Üniversite v.b.) , * Şirketin genel değerlerine ve personel bütçesine uygun işe alım programının yapılması, * Uygun adaylar ile İşe alım görüşmelerinin yapılması, * Seçilen adayların sorunsuz bir şekilde şirketteki işine yerleştirilmesi, * Personellerin işe yerleştirme sonrası mesleki eğitimi ve Firmayı sahiplenmeleri için oryantasyon eğitimi konularında ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Psikoloji,Sosyoloji,Eğitim Fakültesi v.b. İlgili Bölümlerinden Mezun, * İnsan Kaynakları Alanında En az 5 Yıl Deneyimli, * Yazılı ve Sözlü İletişim Becerileri Güçlü, * Mülakat Tekniklerini İyi Bilen, * Personel Seçme, Eğitme ve Yerleştirme Süreçlerinin Kalitesini Arttırmaya Yönelik Çalışmalarda Bulunabilecek, * Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon Faaliyetleri İçin Uygulama Yapabilecek, * Farklı Kaynaklardan Aday Havuzu Oluşturabilecek, * Problemler Karşısında Çözüm Alternatifleri Geliştirebilecek, * Planlama, Analitik Düşünme ve Yeteneği Gelişmiş, * Sorumluluk Sahibi, * Ekip Çalışmasına, Yoğun Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, * MS Office Uygulamaları ve Bilgisayar Kullanımı Konularında İyi Derecede Bilgili Adayların Başvurularını Bekliyoruz.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnsan Kaynakları Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKİKS01 - 600456

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Ankara Hastanesi'nde; Üniversitelerin tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinde öğrenci, Üniversite mevzuatı çerçevesinde "zorunlu staj" kapsamında başvuruda bulunabilecek, Staj programını kısa sürede başlatabilecek, İletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, MS Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, Tercihen Batıkent'te oturan, İnsan Kaynakları Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "Stajyerler" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İnsan Kaynakları Yöneticisi KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-IKM - 594340

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ PERAKENDE SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN ' İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ' ARAMAKTAYIZ. Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Perakende sektöründe İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmış, İnsan kaynakları dsüreçlerinde geliştirme ve uygulama tecrübesine sahip, İnsan ilişkileri iyi, iletişim becerileri yüksek olan, Tüm insan kaynakları süreçlerini ( işe alım, eğitim, oryantasyon, performans değerlendirme, bütçeleme) yönetmek, İnsan ilişkileri iyi ve iletişim becerileri gelişmiş, MC Office programlarına hakim, Seçme ve yerleştirme süreçlerini yönetebilen, Prezentabl,güvenilir,planlı,düzenli,takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Bay adaylar,

  Aranan Nitelikler

 • Stratej İK

  Genel Başvuru Stratej İK

  Ankara, Bursa, Çanakkale, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Stratej İK

  Ref: STRATEJ-BAŞVURU - 588825

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları Türkiye İş Kurumu'nun 514 sayılı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Genel Başvuru için yayınlanan bu ilana yapılan başvurular, portföyümüzde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve kriterlere uygun pozisyonlar oluşması durumunda adaylarla iletişime geçilecektir. Adayların çalışmak istedikleri sektör, bölüm ve il tercihlerini belirten bir ön yazı ile başvurularını gerçekleştirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar Boyner Büyük Mağazacılık

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYNGNL2013 - 512349

  İşin Tanımı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Merkez Ofis'inde ve Türkiye genelindeki mağazalarında açılacak pozisyonlar için başvurular bu ilan aracılığı ile alınacaktır. Başvurunuzun "önyazı" kısmına ilgilendiğiniz birim/departman veya mağaza adını belirttiğiniz takdirde, yapılacak olan değerlendirme verdiğiniz bilgiye istinaden yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Merkez Ofis ve mağazalarımızda görev almak için gereken asgari şartlar aşağıda belirtilmiştir : En az lise mezunu olmak, (Merkez Ofis açık kadroları için başvuru yapılan birim/departman ile ilgili en az 4 yıllık bir lisans programından mezun olmaları gerekmektedir) Perakende sektörüne ilgi duymak, tercihen sektör deneyimine sahip olmak, Mağaza kadrolarında görev yapmak isteyen adaylar için mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Engelli Ofis Destek Personeli KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Ofis Destek Personeli

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-ODP - 504256

  İşin Tanımı İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren firmamızın Ankara-Kavaklıdere'deki ofisinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Engelli Ofis Destek Personeli aramaktayız. İşe alınacak olan kişi; Telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ofisin genel işlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Tercihen benzer görevde deneyimi bulunan Diksiyonu düzgün Türkiye İş Kurumuna kayıtlı Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu olan Engel düzeyi görev tanımını yerine getirmesine uygun olan Hataiçi 5 gün tam gün çalışacak 30 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz

 • Koçtaş

  Satış Müşteri Danışmanları-(ankara-Çankaya) Koçtaş

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müşteri Danışmanları-(ankara-Çankaya)

  Koçtaş

  Ref: MD-AE-0514 - 611859

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, ANKARA ÇANKAYA MAĞAZASI için tam zamanlı çalışacak "SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen meslek lisesi mezunu Tercihen yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma- tesisat, hırdavat, al aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip Tercihen perakende sektöründe satış alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Koçtaş

  Yönetim Destek Sorumlusu (Gordion) Koçtaş

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetim Destek Sorumlusu (Gordion)

  Koçtaş

  Ref: YD-G-1014 - 611854

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Ankara Gordion mağazası için insan kaynakları operasyonel süreçlerinin doğru ve sistemli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olacak 'Yönetim Destek Sorumlusu'aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Önlisans ya da lisans mezuniyet derecesine sahip olmak Mağaza ortamında çalışmaya sıcak bakan Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-IKIIU - 608472

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde igörevlendirilmek üzere İşe Alım süreçlerini ve İdari işleri yönetebilcek "İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İşe Seçme - Yerleştirme, Performans, Eğitim konularında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İnsan Kaynaklarının diğer fonksiyonları hakkında da deneyim sahibi (İş Kanunu, SGK, İdari İşler) Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen Temsil ve ikna yeteneği olan, insan ilişkilerinde başarılı, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Üniversite Marka Temsilcisi Bilişim Eğitim Merkezi

  Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üniversite Marka Temsilcisi

  Bilişim Eğitim Merkezi

  Ref: 2014_UTEM - 535976

  İşin Tanımı Bilişim Eğitim Merkezi, uluslararası eğitim standardının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Sadece bilişim eğitimleri veren Bilişim Eğitim Merkezi, alanında uzman, yenilikçi ve kaliteli eğitmen kadrosuyla, kişi ve kurumlara tüm bilgisayarlı eğitimlerin verildiği Türkiye’nin gözde eğitim merkezidir. Sektörünün öncü ve yenilikçi kurumu olarak Microsoft, Cisco, Autodesk, Corel, Sta4-CAD gibi yazılım devlerinin "Yetkili Eğitim Merkezi” olarak hizmet vermektedir. BEM, İstanbul, Ankara ve Anadolu Şubelerinde konusunda uzman ve sektör deneyimli eğitmen kadrosuyla eğitimlerini sürdürmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite Marka Temsilciliği (ÜTEM) Üniversite Marka Temsilciliği yaparken, çalışma saatlerine bağlı kalmadan, öğrenciliğiniz süresince gerçek iş hayatını deneyimleyecek, kariyeriniz için eğitim desteği alırken, para da kazanacaksınız. ÜTEM, çeşitli etkinlikler içerisinde aktif sorumluluk alırken, farklı üniversitelerden Üniversite Marka Temsilcileri ile tanışıp network oluşturmanızı sağlayacak bir iş modelidir. Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, Eskişehir, Konya ve Bursa Üniversitelerinde halen öğrenci olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Bilişim teknolojilerine ilgili takım arkadaşları aranmaktadır. Görev Tanımı: Eğitim talebi olan üniversite öğrencileri ile kurum şubeleri arasındaki sürekli bilgi akışını sağlamak ve süreci takip etmektir. Şubelerimiz : Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Beylikdüzü, Ankara, Eskişehir, Konya ve Bursa

 • Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  İnsan Kaynakları Uzmanı Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  Ankara 05-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Reis Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.

  Ref: - 600299

  İşin Tanımı *Performans Değerlendirme , Kariyer Yönetimi ve Diğer IK Uygulamalarının Yapılması, * Yerleştirilen adayın oryantasyon sürecinin yönetilmesi, * İşe alım programına uygun seçme kaynaklarının etkin bir biçimde kullanılması, (Sosyal Medya , Portallar , Üniversite v.b.) , * Şirketin genel değerlerine ve personel bütçesine uygun işe alım programının yapılması, * Uygun adaylar ile İşe alım görüşmelerinin yapılması, * Seçilen adayların sorunsuz bir şekilde şirketteki işine yerleştirilmesi, * Personellerin işe yerleştirme sonrası mesleki eğitimi ve Firmayı sahiplenmeleri için oryantasyon eğitimi konularında ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması. * ISO 9001,14001 ve OHSAS 18001 standartlarının gerekliliklerinin yerine getirilmesi,revize edilmesi,sürekli iyileştirilmelerinin takip edilmesi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Psikoloji,Sosyoloji,Eğitim Fakültesi,İnsan Kaynakları Yönetimi v.b. İlgili Bölümlerinden Mezun, * İnsan Kaynakları Alanında En az 3 Yıl Deneyimli, * Yazılı ve Sözlü İletişim Becerileri Güçlü, * Mülakat Tekniklerini İyi Bilen, * Personel Seçme, Eğitme ve Yerleştirme Süreçlerinin Kalitesini Arttırmaya Yönelik Çalışmalarda Bulunabilecek, * Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon Faaliyetleri İçin Uygulama Yapabilecek, * Farklı Kaynaklardan Aday Havuzu Oluşturabilecek, * Problemler Karşısında Çözüm Alternatifleri Geliştirebilecek, * Planlama, Analitik Düşünme ve Yeteneği Gelişmiş, * Sorumluluk Sahibi, * Ekip Çalışmasına, Yoğun Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, * Kanun,Yönetmelik ve ISO standartlarına hakim, * MS Office Uygulamaları ve Bilgisayar Kullanımı Konularında İyi Derecede Bilgili Adayların Başvurularını Bekliyoruz.

 • Çağdaş Marketler

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Çağdaş Marketler

  Ankara 27-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

  Çağdaş Marketler

  Ref: İK_2014 - 533945

  İşin Tanımı - Şirketin işgücü ihtiyacının tespit edilmesine ve insan gücü planlamasının yapılmasına yardımcı olmak - Kurumun işe alma/seçme yerleştirme, performans değerlendirme, ücretlendirme, öğrenim ve gelişim ve kariyer planlama faaliyetlerinin Kurum bünyesine yerleştirilmesini ve geliştirilmesine yardımcı olmak - Personelin işe alma ve yerleştirilmesinde mülakatları organize etmek, mülakatlar yapmak ve işe alınan kişilerin oryantasyon programlarını organize etmek - Çalışanların motivasyonunu arttırmaya yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri organize etmek - Kurum politikaları doğrultusunda Kurumun eğitim stratejilerinin belirlenmesine yardımcı olmak - Personel ile ilgili her türlü evrak ve belgenin düzenli biçimde tutulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler - Dört yıllık üniversite mezunu, - En az 2 yıl deneyim sahibi, - MS Office programlarına hakim, - Kişilerarası iletişim becerisi yüksek, - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, - Çalışırken elinden geleni değil, gereğini yapma anlayışına sahip İK Uzman Yardımcısı alınacaktır.

 • Core Marketing Group

  Süpervizör Core Marketing Group

  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, Aksaray, İstanbul Avrupa 25-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Süpervizör

  Core Marketing Group

  Ref: SÜPERVİZÖR - 581993

  İşin Tanımı Saha / Süpervizör Bayram öncesi dönemsel Market Aktivite çalışmalarında FULL-TİME görev alacak market sektörünü bilen ve tercihen tecrübeli süpervizör adayları aranmaktadır. · Aktivite elemanlarının yönetimini ve rut planlarını yapacak · Hizmet Noktaları ile ilgili gerekli koordinasyonu sağlamak, · Sahada gerçekleştirilen pazarlama aktivitelerinin ve diğer çalışmaların uygulanmasını sağlamak, denetlemek ve sonuçlarını raporlamak,

  Aranan Nitelikler Sahada bayram öncesi çalışabilecek en az 100 kişilik part time personel datası olan. Üniversite veya lise mezunu, En az 3 YIL Doğrudan Pazarlama veya Market İçi Aktiviteler alanında görev yapmış B sınıfı ehliyete sahip Sorumluluk sahibi Projede yer almak isteyen arkadaşlarımızın aşağıda istenilen bilgilerle birlikte SÜPERVİZÖR başlığı ile başvuru mail adresine mail atmaları rica olunur. • Ad - Soyad • Doğum Yeri - Tarihi • Cep Telefonu • İkamet Semti • 2 adet fotoğraf • Organizasyon veya diğer iş tecrübeleri crm1@coregroup.com.tr

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka