ARAMA SONUÇLARI

 • Parantez Giyim

  Depocu-Şoför Parantez Giyim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depocu-Şoför

  Parantez Giyim

  Ref: DP_ŞF_01 - 613552

  İşin Tanımı Depo işlerini yapmak, şoförlük

  Aranan Nitelikler Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından Parantez Giyim'in Balgat'ta bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere "Depocu-Şoför" arıyoruz. * Depo işlerini yapabilecek * Erkek * 25-35 yaş arası * Şoförlük yapabilecek * Askerliğini yapmış * Takım çalışmasına yatkın

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Şoför Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001402 - 612153

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Depodan mağazalara sevkiyat yapan araçların kullanılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Gece çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * Ankara, Gebze ve İzmir'de ikamet eden, * 30 - 45 yaşları arasında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ŞOFÖRLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Şoför Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKŞR01 - 600174

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Ankara Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimi bulunan, Temel İlk Yardım, Psikoteknik ve SRC belgesi olan, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Aktif olarak araç kullanan, 35 yaşını aşmamış, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı ve hasta odaklı, Vardiyalı çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Şoför' aramaktayız.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Sevkiyat Şöförü-Yenimahalle Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Şöförü-Yenimahalle

  Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ref: ANK-DS-001 - 613524

  İşin Tanımı Kazançlı Alışverişin Adresi Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Depo Şoförü aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyete ve SRC belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Depo Şoförü alınacaktır.

 • Sertrans Logistics

  Tır Şoförü Sertrans Logistics

  Türkiye Geneli 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Sertrans Logistics

  Ref: TRS01 - 556076

  İşin Tanımı Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy Tesislerinde görevlendirilmek üzere; Yurtdışı ve Yurtiçi Tır Şoförleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • E sınıfı sürücü ehliyetine sahip • SRC belgesi olan • En az 3 yıl tır kullanma tecrübesine sahip • Askerlik hizmetini tamamlayan

 • ALAN TRANSFER

  Makam Şöförü ALAN TRANSFER

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şöförü

  ALAN TRANSFER

  Ref: - 611439

  İşin Tanımı Ankara ve İstanbul Bölgelerine havaalanı transfer hizmetlerinde görevlendirilmek üzere, makam şoförleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACAK. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN. TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU. ASKERLİK GÖRVİNİ TAMAMLAMIŞ.

 • Firma Adı Gizli

  Sevkiyat Şoförü Firma Adı Gizli

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Şoförü

  Firma Adı Gizli

  Ref: DGSNSFR - 607894

  İşin Tanımı Ankara Merkezli Mağdeni Yağ Sektöründe Bulunan Firmamız da Görevlendirilmek Üzere; C yada E sınıfı ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, Sevkiyat yapabilecek, ŞOFÖR ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler

 • Soykan Marketler Zinciri A.Ş

  Şoför Soykan Marketler Zinciri A.Ş

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Soykan Marketler Zinciri A.Ş

  Ref: SYKN3 - 588952

  İşin Tanımı Gıda sektörünün öncü kuruluşu olan Soykan A.Ş.’nin Ankara'daki tüm şubelerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde şoför alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Müşteriye ve çevresine karşı güler yüzlü, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarına uyumlu, B ve E sınıflı Şoför src ve psikoteknik belgeli olan.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sevkiyat Şoförü / Şoför Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Şoförü / Şoför

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Şfr - 583078

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızın nakliye araçları ile sevkiyat yapacak, Tercihen Ankara'yı iyi bilen "SEVKİYAT ŞOFÖRÜ" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızın nakliye araçları ile sevkiyat yapacak, Tercihen Ankara'yı iyi bilen "SEVKİYAT ŞOFÖRÜ" alınacaktır. Ankara'yı iyi bilen, Şoförlük tecrübesi bulunan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 20-35 yaş arasında, Bay, "SEVKİYAT ŞOFÖRÜ" alınacaktır.

 • Adecco Bursa

  Tır Şoförü Adecco Bursa

  Türkiye Geneli 04-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Adecco Bursa

  Ref: BTS0414 - 572230

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır. E ve/veya D sınıfı ehliyeti olan, SRC4 belgesi olan, Psikoteknik belgesi olan, Digital ehliyeti olan, Minimum 1 yıl deneyimli, adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Vardiya sistemi bulunmamakla birlikte, araç varış noktasına yükünü teslim etmesinden sorumludur.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka