ARAMA SONUÇLARI

 • Muhtaroğlu Grup

  Sekreter Muhtaroğlu Grup

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Muhtaroğlu Grup

  Ref: SEKRETER - 618568

  İşin Tanımı Dış ticaret,lojistik,pazarlama ve meyve suyu üretimi yapan şirketlerden oluşan şirketler grubumuza Sekreter aranmaktadır,

  Aranan Nitelikler -Telefon, santral trafiğini cevaplamak, yönlendirilmek ve not almak, -Yöneticinin Randevu ve toplantı organizasyonlarını yapılması, -Yöneticinin asiste edilmesi, - Sorumluluk verilen diğer tüm işlerin yapılması, - Benzer görevde en az 2 yıl deneyim sahibi, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, -Güleryüzlü, dış görünümüne önem veren, - Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, -Sorumluluk sahibi, -Detaycı ve düzenli. Tercihen İngilizce Bilen, 20-35 yaşları arasında,

 • Vitel A.Ş.

  Ofis Asistanı Vitel A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Vitel A.Ş.

  Ref: - 617696

  İşin Tanımı İş Tanımı Ofisin genel tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Ofisin telefon, fax, e-mail ve randevu trafiğini yönetmek, Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, · İşletme içindeki masraf ve giderlerin takibinin gerçekleştirmek, · Kargo-kurye alım-gönderim takibini yapmak, Operasyonel çalışmaları yürütmek ve raporlamaları yapmak, Toplantı ve seyahat organizasyonlarını yapmak, Dosyalama ve iş takibi desteği vermek, · Ofisin kırtasiye/mutfak malzeme alımı ve takibi ile ilgilenmek, · Çalışanlara ve ofise gelen misafirlere ikram servisi yapmak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Tercihen Üniversite mezunu, · Benzer görevde en az 1 yıl tecrübeli, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint, Outlook vb), · Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, Scanner vb), · Planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, · Kurumsal bir şirketin ofis düzeninden sorumlu olabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, · Canlı, pozitif ve güler yüzlü olan, · Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, · Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, · Temsil yeteneği olan, dış görünümüne özen gösteren, · Diksiyonu düzgün, yazışma tekniklerine hâkim, · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, · Mesai saatlerinde esnek.

 • Firma Adı Gizli

  Resepsiyon ve Santral Görevlisi Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon ve Santral Görevlisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: RSG001 - 605317

  İşin Tanımı Bayan giyim sektöründe lider firmamız için aşağıdaki görevlerden sorumlu olacak takım arkadaşı arıyoruz; Gelen telefonların yanıtlanması, kayıtların alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ilgili birimlere/kişilere yönlendirilmesi, Şirket içi toplantı organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinliklerin organizasyonu, Gelen-giden evrak, kargo takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Ms Office programlarına hakim, Fax, printer vb. ofis araçlarını etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, pozitif, Telefonda ve yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, anlaşılır ve akıcı konuşabilen, Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren, Dış görünüme özen gösteren, Bayan

 • Toker Bebe

  Sekreter Toker Bebe

  Ankara 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Toker Bebe

  Ref: - 616666

  İşin Tanımı - Ofisin genel temizlik ve düzeninin sağlanması - Telefon trafiğinin yönetilmesi - Gelen/Giden evrak takibinin yapılması - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması

  Aranan Nitelikler Balgat'da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere, - En az lise mezunu, - 24-30 yaş aralığında, - Diksiyonu düzgün, "Sekreter" arayışımız mevcuttur.

 • Remax Yöntem

  Ofis Asistanı Remax Yöntem

  Ankara 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Remax Yöntem

  Ref: 0015 - 616154

  İşin Tanımı Ankara'nın Bağlıca bölgesinde bulunan son teknoloji ile tasarlanmış ayrıcalıklı bir ofiste çalışma ve kurumsal bir kimlik kazanma imkanı. 1250 TL MAAŞ +SİGORTA+YOL

  Aranan Nitelikler - Gelen müşterileri profesyonel bir şekilde karşılayıp ihtiyaç analizini gerçekleştirebilecek, - Ekip çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - İşletme içindeki masraf ve giderlerin takibinin gerçekleştirebilecek, - İletişim becerisi, planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Çözüm odaklı, profesyonel görünümüne önem veren, - Ofis yardımcı personelin olmadığı zamanlarda hizmeti gerçekleştirebilecek, - Kurumsal bir şirketin ofis düzeninden sorumlu olabilecek, - Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek, OFİS ASİSTANI ARANMAKTADIR.

 • ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Sekreter / Asistan ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ankara 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter / Asistan

  ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ref: - 613775

  İşin Tanımı DERGİ VE GAZETEMİZE; Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan Gazete ve Dergimize sekreter,asistan alınacaktır. - ÖNEMLİ HUSUSLAR; - Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz. Gazetemiz; www.bizim-mig.com.tr Dergimiz; www.yyplatformu.com.tr - Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. - -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. - Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz. - Programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen!

  Aranan Nitelikler SEKRETER/ASİSTAN Okul mezuniyeti hiç önemli değil.İlkokul,Ortaokul,Lise mezunu olabilir. Kesinlikle seyahat engeli olmayan, ( seyahatler uzun süreli ve sık sık olabilir) Hızlı yazı yazabilen, not alabilen, fotoğraf çekebilen. Ailevi ve özel sorunları olmayan, Tarihi ve Turistik yerleri gezmeyi seven, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek, Kendine güvenen ve uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, ne istediğini bilen, kararlı, çalışkan, sorumluluk sahibi, Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir. İşe 20 kişi alınacaktır. Maaş+Sigorta+Yol harcırahı (ücretler tatmin edicidir)

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Büro Sorumlusu Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ankara 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCUB-ON - 488975

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Aksan Kardan Ltd.

  Ref: AK-14/SR01 - 617053

  İşin Tanımı Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek, Ehliyeti olan.

 • Seçil Giyim

  Sekreter ve Prova Mankeni Seçil Giyim

  Ankara 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter ve Prova Mankeni

  Seçil Giyim

  Ref: ILM-1 - 559762

  İşin Tanımı ANKARA İLİ İÇİNDİR Adayımızın görev tanımı: Prova Mankenliğinin yanı sıra aynı zamanda da Sekreter olarak görev yapacaktır. İlk Tasarım ürünlerinin provası, sekreterimiz üzerinde prova edilecektir. Adayımızın bazı fiziksel özelliklere sahip olması bizim için büyük önem taşımaktadır. Fiziksel standartlarında uyumluluk göstermeyen adayların müracaat etmemesi önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler 1.68 cm ila 1.72 cm arası boy uzunluğuna sahip, 38 Beden, Dış görünümüne önem veren , Diksiyonu düzgün, İletişim konusunda problem yaşamadan diyaloglarını yürütebilen, Office programları kullanabilen Balgat ta yer alan fabrikamızda görev yapacak olan, Sekreter ve Prova Mankeni aramaktayız.

 • EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Sekreter EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ankara 23-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ref: (ANKARA-007) - 615325

  İşin Tanımı Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere; Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlamak, Sorumluluk alanındaki planlama, organizasyon ve koordinasyonu yürütmek, Aramalarla ilgili notlar tutan ve takibini yapan, Gelen / giden evrak koordinasyonunu sağlayabilen, Günlük misafir trafiğini yönlendirebilen,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Ön muhasebe deneyimi olan MS Office programlarına iyi derecede hakim Sekreterya konusunda tecrübeli Ofis ekipmanlarına hakim 25-35 yaş arası bayan sekreter alınacaktır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • The English Academy

  Eğitim Danışmanı The English Academy

  Ankara 16-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı

  The English Academy

  Ref: - 616737

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen Dil Eğitim Firması "The English Academy" olarak Ankara şubemize; özellikle satış alanında yetenekli, eğitim danışmanlığı pozisyonunda görev alabilecek bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendine bu alanda güvenen, inisiyatif sahibi, Üniversitelerin 4 yıllık fakülte yada 2 yıllık yüksek okul mezunu Tercihen İngilizce bilen BAYAN arkadaşların başvuruları rica olunur.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Tunalı Güvenlik

  Sekreter Tunalı Güvenlik

  Ankara 08-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tunalı Güvenlik

  Ref: - 615452

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Daha önce sentez yazılım kullanmış yâda akınsoft gibi stok ve müşteri bilgileri takip programı kullanabilen, Her ikiside yoksa iyi derece bilgisayar word ve excel’i iyi kullanabilen Sürekli çalışacak bayan personele ihtiyaç vardır.

 • Vitalis Sağlık Ürünleri

  Sekreter Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ref: Sek01 - 607478

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yüksek Okulların Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünden Mezun, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede bilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, 22 – 27 Yaş arası Bayan sekreter alınacaktır.

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • ARİA AYDINLATMA

  Yönetici Asistanı ARİA AYDINLATMA

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  ARİA AYDINLATMA

  Ref: - 577847

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi aydınlatma markalarını satan ARIAQUEEN Aydınlatma firması Ankara merkezi için yönetici asistanı arıyoruz. Yönetici Asistanı pozisyonunda minumum 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve interneti etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı 'Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Müdür'ün ajandasını takip ederek,toplantılarını organize etmek, Raporlama yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek, Günlük yazışmaları yürütmek, http://www.ariaaydinlatma.com/ https://www.avizefirsat.com/

 • Emka Konut

  Ofis Asistanı / Sekreter Emka Konut

  Ankara 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Emka Konut

  Ref: - 601638

  İşin Tanımı Ankara Balgat'ta bulunan bulunan ofisimizde çalışmak üzere, Santral trafiğini yönetebilecek, Ofis içi temizlik ve düzeni sağlayabilecek, Tercihen 2 yıl ve üstü deneyimli, Dinamik,disiplinli ve güleryüzlü, Tüm office programlarını kullanabilen, Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka