ARAMA SONUÇLARI

 • Areta İnternet İletişim

  Halkla İlişkiler Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler Uzmanı

  Areta İnternet İletişim

  Ref: SDE-ANKARA - 610946

  İşin Tanımı Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Ofis yönetimini asiste edebilecek, satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Yönetici Asistanı Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKGMA01 - 600086

  İşin Tanımı İş Tanımı; Hastanemiz Genel Müdürünün asistanlık görevinin yürütülmesi, Yönetim katının genel organizasyon, randevu planlaması, gelen kişilerin ve misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, Telefon trafiğinin yönetilmesi, toplantı ve görüşmelerin organize edilmesi, Otel ve ulaşım organizasyonun yürütülmesi, Yöneticisinin bilgisi doğrultusunda birimler arası iletişimin sağlanması,

  Aranan Nitelikler Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, Genel Özellikler; Bayan, 35 yaşını aşmamış, Üniversitelerin En az 2 yıllık bölüm mezunu ( tercihen lisans mezunu )Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi Sekreterlik, İşletme vb. alanlardan mezun, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli ve tercihen bu konuda sertifikalı eğitim almış, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, iş takibi iyi, iş disiplinine sahip, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, Üst Düzey Yönetici Asistanı Adayı Arayışımız Bulunmaktadır.

 • ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Sekreter / Asistan ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter / Asistan

  ER-SE Basım ve Yayıncılık

  Ref: - 613775

  İşin Tanımı DERGİ VE GAZETEMİZE; Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan Gazete ve Dergimize sekreter,asistan alınacaktır. - ÖNEMLİ HUSUSLAR; - Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz. Gazetemiz; www.bizim-mig.com.tr Dergimiz; www.yyplatformu.com.tr - Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. - -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. - Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz. - Programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen!

  Aranan Nitelikler SEKRETER/ASİSTAN Okul mezuniyeti hiç önemli değil.İlkokul,Ortaokul,Lise mezunu olabilir. Kesinlikle seyahat engeli olmayan, ( seyahatler uzun süreli ve sık sık olabilir) Hızlı yazı yazabilen, not alabilen, fotoğraf çekebilen. Ailevi ve özel sorunları olmayan, Tarihi ve Turistik yerleri gezmeyi seven, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek, Kendine güvenen ve uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, ne istediğini bilen, kararlı, çalışkan, sorumluluk sahibi, Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir. İşe 20 kişi alınacaktır. Maaş+Sigorta+Yol harcırahı (ücretler tatmin edicidir)

 • Vitalis Sağlık Ürünleri

  Sekreter Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ref: Sek01 - 607478

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yüksek Okulların Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünden Mezun, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede bilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, 22 – 27 Yaş arası Bayan sekreter alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Resepsiyon ve Santral Görevlisi Firma Adı Gizli

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon ve Santral Görevlisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: RSG001 - 605317

  İşin Tanımı Bayan giyim sektöründe lider firmamız için aşağıdaki görevlerden sorumlu olacak takım arkadaşı arıyoruz; Gelen telefonların yanıtlanması, kayıtların alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ilgili birimlere/kişilere yönlendirilmesi, Şirket içi toplantı organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinliklerin organizasyonu, Gelen-giden evrak, kargo takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Ms Office programlarına hakim, Fax, printer vb. ofis araçlarını etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, pozitif, Telefonda ve yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, anlaşılır ve akıcı konuşabilen, Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren, Dış görünüme özen gösteren, Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Büro Sorumlusu Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCUB-ON - 488975

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ofis Asistanı ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ankara 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ref: ESKBGLC - 609430

  İşin Tanımı TÜRKİYENİN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN ESKİDJİ GAYRİMENKUL BÜNYESİNDE GAYRİMENKUL ALIM SATIMI,KİRALAMA İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -ANKARADA İKAMET EDEN -20 - 40 YAŞ ARASI -KENDİSİNE GÜVENEN -PREZENTABL -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN BAĞLICA BÖLGE ORTAKLIĞINDA GÖREV YAPACAK YÖNETİCİ ASİSTANI VE OFİS ASİSTANLIĞI POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK BAYAN ARKADAŞLAR

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Yönetici Asistanı / Sekreteri Arda Makina ve Elektrik

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreteri

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 599013

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak, otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı toplantılar öncesinde ön hazırlıkları yapacak, toplantı sürecini kontrol edecek vb. konularda yöneticiye destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 35 yaşını aşmamış, Ostim merkezimizde çalışacak.

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • ARİA AYDINLATMA

  Yönetici Asistanı ARİA AYDINLATMA

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  ARİA AYDINLATMA

  Ref: - 577847

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi aydınlatma markalarını satan ARIAQUEEN Aydınlatma firması Ankara merkezi için yönetici asistanı arıyoruz. Yönetici Asistanı pozisyonunda minumum 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve interneti etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı 'Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Müdür'ün ajandasını takip ederek,toplantılarını organize etmek, Raporlama yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek, Günlük yazışmaları yürütmek, http://www.ariaaydinlatma.com/ https://www.avizefirsat.com/

 • Emka Konut

  Ofis Asistanı / Sekreter Emka Konut

  Ankara 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Emka Konut

  Ref: - 601638

  İşin Tanımı Ankara Balgat'ta bulunan bulunan ofisimizde çalışmak üzere, Santral trafiğini yönetebilecek, Ofis içi temizlik ve düzeni sağlayabilecek, Tercihen 2 yıl ve üstü deneyimli, Dinamik,disiplinli ve güleryüzlü, Tüm office programlarını kullanabilen, Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Sekreter Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ref: SEKRETER-02 - 609728

  İşin Tanımı Ceceli Okulları Gölbaşı şubesinde istihdam edilmek üzere Sekreter alınacaktır. Not: Gölbaşı ilçesinde çalışmayı kabul etmeyecek adayların başvurmamasını rica ederiz. Adayların fotoğraflı özgeçmişleri ile başvurmaları zorunludur.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu · MS Office programlarını çok iyi bilen, · Diksiyonu düzgün, · Planlama, organizasyon ve analiz niteliklerine sahip, · Dinamik, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, · Tercihen Eğitim sektöründe 2 yıl tecrübeli, · 32 yaşını aşmamış,

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Symed Turizm

  Ref: - 592356

  İşin Tanımı Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Rota Emlak Ankara

  Yönetici Asistanı Rota Emlak Ankara

  Ankara 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Rota Emlak Ankara

  Ref: 1001 - 605734

  İşin Tanımı sözleşmelerin hazırlanması ofis ve personelin denetimi portfoyün tanıtılması için gerekli belgelerin temini ve çalışmaların yapılması portföyün yerinde gösterilmesi ofis personeli faaliyetlerinin takibi Emlak CRM programı ve internet sitesine portföyün eklenmesi, güncellenmesi ve kontrolü

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Çankaya'da bölgesinde bulunan ofisimizde manuel/otomatik vites araba kullanabilen bilgisayar ve ofis programlarına hakim telefon ile iletişimde başarılı prezentable 30 yaşını aşmamış tercihen Çankaya bölgesinde oturan bay/bayan personel alınacaktır.

 • KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Yönetici Asistanı KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ankara 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ref: - 600902

  İşin Tanımı Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı,görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak seyahat engeli olmayan uzun süreli uyumlu çalısabilecek"Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü,dinamik,takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip,diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Skrtr - 587565

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızında görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin şekilde sağlamak. Gelen yoğun sipariş/telefon trafiğini yönetmek, Gelen siparişleri ilgili birimlere yönlendirmek "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü, Yoğun telefon ve sipariş trafiğini yönetebilecek beceriye sahip, 18-35 yaş aralığında, BAYAN, "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka