ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Resepsiyon Ve Santral Görevlisi Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  DETAY

  Resepsiyon Ve Santral Görevlisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: RSG001 - 605317

  İşin Tanımı Bayan giyim sektöründe lider firmamız için aşağıdaki görevlerden sorumlu olacak takım arkadaşı arıyoruz; Gelen telefonların yanıtlanması, kayıtların alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ilgili birimlere/kişilere yönlendirilmesi, Şirket içi toplantı organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinliklerin organizasyonu, Gelen-giden evrak, kargo takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Ms Office programlarına hakim, Fax, printer vb. ofis araçlarını etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, pozitif, Telefonda ve yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, anlaşılır ve akıcı konuşabilen, Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren, Dış görünüme özen gösteren, Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  DETAY

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Yönetici Asistanı Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  DETAY

  Yönetici Asistanı

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKGMA01 - 600086

  İşin Tanımı İş Tanımı; Hastanemiz Genel Müdürünün asistanlık görevinin yürütülmesi, Yönetim katının genel organizasyon, randevu planlaması, gelen kişilerin ve misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, Telefon trafiğinin yönetilmesi, toplantı ve görüşmelerin organize edilmesi, Otel ve ulaşım organizasyonun yürütülmesi, Yöneticisinin bilgisi doğrultusunda birimler arası iletişimin sağlanması,

  Aranan Nitelikler Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, Genel Özellikler; Bayan, 35 yaşını aşmamış, Üniversitelerin En az 2 yıllık bölüm mezunu ( tercihen lisans mezunu )Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi Sekreterlik, İşletme vb. alanlardan mezun, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli ve tercihen bu konuda sertifikalı eğitim almış, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, iş takibi iyi, iş disiplinine sahip, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, Üst Düzey Yönetici Asistanı Adayı Arayışımız Bulunmaktadır.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Yönetici Asistanı / Sekreteri Arda Makina ve Elektrik

  Ankara Bugün

  DETAY

  Yönetici Asistanı / Sekreteri

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 599013

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak, otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı toplantılar öncesinde ön hazırlıkları yapacak, toplantı sürecini kontrol edecek vb. konularda yöneticiye destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 35 yaşını aşmamış, Ostim merkezimizde çalışacak.

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara Bugün

  DETAY

  Sekreter

  Symed Turizm

  Ref: - 592356

  İşin Tanımı Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  DETAY

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Büro Sorumlusu Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ankara Bugün

  DETAY

  Ön Büro Sorumlusu

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCUB-ON - 488975

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 22-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 22-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Yönetici Asistanı KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ankara 21-09-2014

  DETAY

  Yönetici Asistanı

  KG YATIRIM DANIŞMANLIK

  Ref: - 600902

  İşin Tanımı Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı,görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak seyahat engeli olmayan uzun süreli uyumlu çalısabilecek"Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü,dinamik,takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip,diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Up Hizmet Yönetim Çözümleri

  Resepsiyonist Up Hizmet Yönetim Çözümleri

  Ankara 20-09-2014

  DETAY

  Resepsiyonist

  Up Hizmet Yönetim Çözümleri

  Ref: 0134 - 606136

  İşin Tanımı Hizmet Tedarik Zinciri Yönetimi Danışmanlığı sunan firmamızda istihdam edilmek üzere, "yabancı sermayeli bir kuruluşun Ankara ofisinde” görev alacak "Resepsiyonist" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Kolej veya üniversite mezunu (Büro yönetimi ve asistanlık yüksek okulu mezunu tercih sebebidir) - İyi derecede İngilizce bilen - En az 2 yıl deneyimli - Ofisin telefon, evrak, misafir, yazışma trafiğini sağlayacak - MS Office uygulamalarına hakim - Tam zamanlı çalışacak (hafta içi 5 gün)

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 19-09-2014

  DETAY

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Skrtr - 587565

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızında görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin şekilde sağlamak. Gelen yoğun sipariş/telefon trafiğini yönetmek, Gelen siparişleri ilgili birimlere yönlendirmek "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü, Yoğun telefon ve sipariş trafiğini yönetebilecek beceriye sahip, 18-35 yaş aralığında, BAYAN, "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

 • Vitalis Sağlık Ürünleri

  Sekreter Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ankara 17-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ref: Sek01 - 607478

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yüksek Okulların Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünden Mezun, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede bilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, 22 – 27 Yaş arası Bayan sekreter alınacaktır.

 • REALTY WORLD

  Ofis Asistanı (Çankaya-Ankara) REALTY WORLD

  Ankara 17-09-2014

  DETAY

  Ofis Asistanı (Çankaya-Ankara)

  REALTY WORLD

  Ref: OA - ACİL GM - 607349

  İşin Tanımı REALTY WORLD 1973’te ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 1 Mayıs 2005 tarihinde faaliyetlerini Türkiye’de başlatan Realty World, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu hak eden Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile emlak danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başladı. Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası oldu. Türkiye Realty World, bu başarısının yanında aynı zamanda dünyadaki Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü 2006, 2007 ve 2008 yıllarında ABD’de yapılan kongrelerde aldı. Realty World Türkiye, 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Garanti Koza Grubunun bünyesinde daha güçlü bir oluşumla yükselişini devam ettirmektedir. Realty World Acil Gayrimenkul, Ankara-çankaya- yıldız ofisinde görev yapmak üzere ofis asistanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İşin Tanımı ; Telefon trafiğini yönlendirebilecek Gayrimenkul satış ve kiralama işlerinde ofis içerisindeki yönlendirmelerin yapılması. Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak. Gelen telefonları yanıtlayacak ve ilgililere yönlendirecek, Rutin (günlük-haftalık-aylık) raporlamalar yapacak

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; Benzer pozisyonlarda deneyimli, Tercihen gayrimenkul sektöründe deneyimli, MS ofis programlarına hakim ve ofis araçlarını kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim konularında başarılı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Raporlama konusunda becerisi ve tecrübesi olan Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, pratik düşünebilen, bayan, Güler yüzlü, pozitif, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, (Ankara –Çankaya-yıldızda yada yakın çevrede ikamet eden) Adayda aranan özellikler: En az lise mezunu (üniversite mezunu tercih), Giyimine dış görünümüne dikkat eden, Diksiyonu düzgün, Bayan/tam zamanlı Yaş ortalaması 20-45 aralığında Sigara kulanmamak tercih nedenidir. Başvuru mail:esskaya@hotmail.com

 • Form Elektrik

  Sekreter Form Elektrik

  Ankara 16-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Form Elektrik

  Ref: SF-08-14 - 601267

  İşin Tanımı Ankara’da faaliyet gösteren mühendislik firmamıza, · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen · * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

 • Rota Emlak Ankara

  Sekreter Rota Emlak Ankara

  Ankara 15-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Rota Emlak Ankara

  Ref: 1001 - 605734

  İşin Tanımı sözleşmelerin hazırlanması ofis ve personelin denetimi portfoyün tanıtılması için gerekli belgelerin temini ve çalışmaların yapılması portföyün yerinde gösterilmesi ofis personeli faaliyetlerinin takibi Emlak CRM programı ve internet sitesine portföyün eklenmesi, güncellenmesi ve kontrolü

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Çankaya Oran bölgesinde bulunan ofizimizde manuel/otomatik vites araba kullanabilen bilgisayar ve ofis programlarına hakim telefon ile iletişimde başarılı prezentable 30 yaşını aşmamış tercihen Çankaya bölgesinde oturan bay/bayan personel alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 12-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 606739

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Santral telefon trafiğini yönetebilecek, Faks, Fotokopi, Tarama cihazı kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Takipçilik ve zamanı iyi kullanma yeteneğine sahip Gerektiğinde ofis dışında verilen görevleri yerine getirecek, Ofis içi düzenini takip ve temin edecek, Ankara'da ikamet eden, Deneyimli - deneyimsiz, (Deneyimli olmak tercih sebebidir.) 25 - 35 yaş arası, Bayan.

 • BAYTAŞ İNŞAAT

  Sekreter BAYTAŞ İNŞAAT

  Ankara 11-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  BAYTAŞ İNŞAAT

  Ref: - 605594

  İşin Tanımı Dikmen-Öveçlerde bulunun inşaat firmamıza ön muhasebe bilen sekreter. Ofis ortamında çalışacak, yazışmalar ve telefon görüşmlerini cevaplayabilecek dikmen yada öveçlerde ikamet eden bayan eleman.

  Aranan Nitelikler

 • Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Sekreter Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ankara 02-09-2014

  DETAY

  Sekreter

  Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ref: - 604407

  İşin Tanımı Şirket ofisinin sekreterliği ile gelen müşteri, tedarikçi, iş ortağı vb. misafirleri karşılama sorumluluğu.

  Aranan Nitelikler · Lise Mezunu · Orta düzey İngilizce · En az 1 yıl tecrübe · MS Ofis bilgisine sahip · İlişki ve iletişim yetkinlikleri ile takip ve kontrol yetkinlikleri yüksek, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, prezentabl

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka