ARAMA SONUÇLARI

 • Setrms Mağazaları

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü Setrms Mağazaları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü

  Setrms Mağazaları

  Ref: KLP-OPRT - 610832

  İşin Tanımı Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, Ankara'da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere; *Bayan giyim üzerine kalıp bilgisi olan *Tercihen Novocut programını kullanabilen *En az Yüksekokul mezunu '' BAY/BAYAN BİLGİSAYARLI KALIP ÇİZİM OPERATÖRÜ" İstihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler * Alanında 2 yıl tecrübeli * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek * Disiplinli, dikkatli ve özenli * Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Arşiv Elemanı KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Arşiv Elemanı

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-AE - 608515

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde görevlendirilmek üzere"Arşiv Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dijital Arşivleme (Servis Büro) çalışmalarında Tasnifleme-Tarama-İndeksleme iş istasyonlarında daha önce çalışmış Tercihen Profesyonel Tarayıcı cihazlarını kullanmış MS Office programlarına hakim Titiz, dikkatli, sistematik çalışabilecek Sakin yapıda, konsantrasyonu yüksek çalışabilecek Tercihen iyi seviyede klavye kullanabilen Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Simge Group

  Genel Başvuru Simge Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Simge Group

  Ref: GEN.BAŞV. - 600322

  İşin Tanımı 1994 tarihinde farklı alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Simge Group, 2003 yılından itibaren gelişen dünyadaki teknolojilerin gereksinimi neticesinde Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında da faaliyete geçmiştir. Ankara’nın en büyük ve en modern Alarm Haber Alma Merkezini kurmakla birlikte, birçok dünyaca kalitesi kabul edilmiş ürünün Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. Farklı bakış açımızla kalıcı üstünlükler sağlayarak sektörde daima lider ve önder olabilme çabasındayız. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Bu kapsamda; Yazılı ve Sözlü İletişimi Güçlü, Takipçi, Hızlı ve Dinamik, İnsan İlişkileri Kuvvetli ve Takım Çalışmasına Yatkın, Sonuç Odaklı, İnovatif, Sorumluluk Bilinci Yüksek, Proaktif, Teknolojik Yenilikleri Takip Eden, Sürekli Gelişime ve Değişime Açık, Bilgi ve Tecrübesini Paylaşan, İnisiyatif Alabilme, Etkin Karar Verebilme Yeteneğine Sahip,Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış veya Minimum 2 Yıl Tecilli, Kalıcı Nitelikte işbirliklerine imza atacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İş bu ilan, GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılan başvurular aday veri tabanına kaydedilerek şirketimiz bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun görüldüğü takdirle tarafınızla irtibata geçilecektir. Özgeçmişinizi oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz. İlgilendiğiniz departman/pozisyonları ön yazınızda belirtmeniz önemle rica olunur. Simge Group olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder; Başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz. http://www.simgeelektronik.com.tr/web/

 • Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: ASSA-R-LIFE09 - 563320

  İşin Tanımı Ankara bölge ofisimizin Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak, deneyimli ve deneyimsiz (yetiştirilmek üzere) takım arkadaşları arıyoruz. MAAŞ+ SİGORTA +YEMEK+ PRİM +SERVİS imkânları ile çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, MÜŞTERİYLE HIZLI VE ETKİLİ İLETİŞİM KURABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ÖĞRENMEYE AÇIK, İLKELİ, ÇALIŞKAN, VERİLEN HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MOTİVASYONU YÜKSEK, , KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFİ OLAN, TERCİHEN ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YA DA TELEFONDA SATIŞ ALANLARINDA DENEYİMLİ BAY / BAYAN

 • Dota Logistics International Transport

  Forklift Operatörü Dota Logistics International Transport

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Dota Logistics International Transport

  Ref: - 597556

  İşin Tanımı *Sincan, Kazan, Batıkent, Eryaman, Ostim, Etimesgut ilçelerinde ikamet eden, * Vardiye Sistemine uyabilecek, Depomuzdaki ürünlerin depolama ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Sincan, Kazan, Batıkent, Eryaman, Ostim, Etimesgut ilçelerinde ikamet eden, * Vardiye Sistemine uyabilecek FORKLİFT KULLANMA BECERİSİ ÇOK YÜKSEK OLAN , Forklift belgesi veya ehliyeti olan, En az lise mezunu, Konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış Bay takım arkadaşları arıyoruz. Forklif kullanmayı yeni öğrenen adaylar lütfen başvuruda bulunmasınlar. Bu pozisyonumuz için Hakim-Aktif ve Çok iyi derece Hızlı Forklift Kullanımı Aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Denizyolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Denizyolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: DYPAZOP01 - 598937

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Denizyolu Pazarlama-Operasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli -İyi derecede İngilizce bilen -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Denizyolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Denizyolu Pazarlama-Operasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli -İyi derecede İngilizce bilen -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Denizyolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Havayolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Havayolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: HYOP01 - 598935

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; -Havayolu Pazarlama-Operasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli -İyi derecede İngilizce bilen -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Havayolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; -Havayolu Pazarlama-Operasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli -İyi derecede İngilizce bilen -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Havayolu Pazarlama Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Dolum Operatörü Linde Gaz A.Ş.

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dolum Operatörü

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: AsTes3 - 598581

  İşin Tanımı 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tesisin planlamasına göre gerekli üretim, dolum, tüp depolama ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek, Tesisteki her türlü bakım faaliyetlerine katılmak, Hammadde ve yardımcı kimyasal stoklarının takibini yapmak, Tesisin verimlilik artışına yönelik iyileştirme projelerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek lisesi veya yüksek okullarının tercihen Makine, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tercihen asetilen tesisi ya da endüstriyel gaz tesisi dolum deneyimine sahip, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı temel düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dolum operatörü aranmaktadır.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Genel Başvuru Linde Gaz A.Ş.

  Türkiye Geneli 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: GenelBasvuru - 254676

  İşin Tanımı Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Nemesis İnternet Hizmetleri

  Onay ve Kontrol Ekip Üyesi Nemesis İnternet Hizmetleri

  Ankara 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Onay ve Kontrol Ekip Üyesi

  Nemesis İnternet Hizmetleri

  Ref: W001 - 591719

  İşin Tanımı Bilişim firmamızın bünyesindeki onay ve kontrol ekibinde yer alacak ''Onay ve Kontrol Ekip Üyesi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-27 Yaş Aralığında Bay - Bayan Tercihen Lise - Meslek Yüksek Okulu Mezunu Bilgisayar Kullanabilen Dikkatli ve Sorumluluk Sahibi Kaliteye ve Ayrıntıya Önem Veren Disiplinli ve Hızlı Çalışan Not: Ankara Dışı Başvurular ve Belirtilen Kriterlere Uygun Olmayan Başvurular Değerlendirilmeyecektir !

 • Firma Adı Gizli

  Web Site Kontrol Operatörü Firma Adı Gizli

  Ankara 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Site Kontrol Operatörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: Web - 589075

  İşin Tanımı İnternet sektöründe hizmet veren firmamıza Site Kontrol Operatörü alınacaktır. Aranan niteliklere uygun CV'ler değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bayan veya Bay Lise ya da Meslek Yüksel Okulu Mezunu 20-26 Yaş Arası Dikkatli ve Özenli Takım Çalışmasına Uyum Sağlayabilecek Çözüm Odaklı Pratik Tercihen Ankara Çankaya Bölgesinde İkamet eden

 • Tezmaksan Makina San. Ve Tic. A.Ş.

  Teknik Servis Sorumluları ( Tüm Bölgeler ) Tezmaksan Makina San. Ve Tic. A.Ş.

  Ankara, Bursa, İzmir, Kayseri, Konya 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Sorumluları ( Tüm Bölgeler )

  Tezmaksan Makina San. Ve Tic. A.Ş.

  Ref: - 605147

  İşin Tanımı Mekanik, Eğitim/Kurulum, Elektrik/Elektronik,EDM birimlerimiz için bölge sorumluları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış, - Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Makine bölümlerinden mezun veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. - Tercihen İngilizce bilen, - CNC Makinelar ve çalışma prensipleri konusunda tecrübeli, - Arıza takip veya servis konusunda tecrübeli, - Sürücü belgeli

 • Şahinler Metal

  Genel Muhasebe Sorumlusu Şahinler Metal

  Ankara 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Sorumlusu

  Şahinler Metal

  Ref: SH14-05 - 604949

  İşin Tanımı İşlemlerin Muhasebe usul ve esaslarına, yönetmeliklere, uygun olarak muhasebeleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler SİNCAN ORGANİZE SANAYİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE ELEMANI Lise Mezunu tercihen Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Muhasebe, Personel Özlük, İşkur, SGK Takip konularında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İş kanunu, İşKur ve SGK mevzuatına hakim, Tercihen SAP/HR R3 modülünü ve Zirve programı bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sincan, Eryaman, Etimesut çevresinde ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, Yoğun ve stresli iş ortamında çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), 25-35 yaş arası personel alınacaktır.

 • Bensan İnşaat Teknolojileri

  Çağrı Merkezi Personeli Bensan İnşaat Teknolojileri

  Ankara 13-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personeli

  Bensan İnşaat Teknolojileri

  Ref: - 606940

  İşin Tanımı Firmamıza ait Web Portalında; Müşteri destek konusunda gelen çağrılara cevap vermek, Telefonla üyelik satışları gerçekleştirmek, Satış sonrası hizmetlerimiz ile ilgili müşterilere destek vermek, Tüm operasyon ve kampanyalarda yer almak, Öncelikli görevleri olacak Telefon Operatörü ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl çağrı merkezi ve tele satış deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, İnternet ve sosyal medya kullanımı güçlü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, Çalışma saatleri: Pazartesi-Cumartesi sabah 8:30 - 18:00 Ofisimiz Ümitköy'dedir.

 • Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara 26-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: ÇMMT-R-L10 - 503453

  İşin Tanımı BİR RAINBOW KURULUŞU OLAN RAIN-LIFE ALKALİ Su Arıtma Sistemleri’ nin Ankara bölge ofisinde Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak, deneyimli ve deneyimsiz (yetiştirilmek üzere) takım arkadaşları arıyoruz. MAAŞ+ SİGORTA +YEMEK+ PRİM +SERVİS imkânları ile çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, MÜŞTERİYLE HIZLI VE ETKİLİ İLETİŞİM KURABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ÖĞRENMEYE AÇIK, İLKELİ, ÇALIŞKAN, VERİLEN HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MOTİVASYONU YÜKSEK, , KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFİ OLAN, TERCİHEN ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YA DA TELEFONDA SATIŞ ALANLARINDA DENEYİMLİ BAY / BAYAN

 • Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Kontak Uzmanı Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara 26-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kontak Uzmanı

  Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: ÇM-(R-LİFE)01 - 499122

  İşin Tanımı Saha satış ekiplerine ofisten destek verecek şekilde, randevularını alacak , günlük programlarını organize ederek "satış asistanlığı" (kontak uzmanlığı) yapacak; MAAŞ+ PRİM+ SGK+ YEMEK+ SERVİS imkanlarıyla çalışacak aşağıdaki niteliklerde BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler · Sözlü iletişimi kuvvetli · Ses tonu ve diksiyonu düzgün · Yoğun telefon görüşmesine uygun / enerjik · İş takibi ve planlama konusunda disiplinli · Kişi ve kurumlarla telefonla görüşebilme bilgi / görgü / tecrübesine sahip · İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın · Sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık · Verilen hedefler doğrultusunda çalışabilecek

 • Reis Termal

  Halkla İlişkiler - Turizm Reis Termal

  Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul Anadolu, Manisa, Sakarya 11-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler - Turizm

  Reis Termal

  Ref: - 598962

  İşin Tanımı Afyonkarahisar'da Reis Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Thermalife Resört 5 yıldızlı otelimizin çalışma ortamında bulunacak, yetiştirilmek üzere; - Halkla ilişkiler departmanlarında görevlendirilmek üzere bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün - Giyimine özen gösteren - İnsan ilişkilerinde başarılı - Kendine güveni ve motivasyonu yüksek - İş kalitesini ön planda tutarak hedef-sonuç odaklı çalışabilen - İnsan ilişkilerinde başarılı - MS ofis programlarını kullanabilen - 18-30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar alınacaktır. NOT: İş yerimizde çalışacak personelimize sabah-öğlen-akşam yemekleri ve Afyonkarahisar dışından gelecekler için konaklama şirket bünyesi tarafından karşılanmaktadır.

 • ERN KURUMSAL TELEKOMÜNİKASYON

  Satış Destek ERN KURUMSAL TELEKOMÜNİKASYON

  Ankara 19-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek

  ERN KURUMSAL TELEKOMÜNİKASYON

  Ref: - 589043

  İşin Tanımı Türk Telekom kurumsal kültürü çerçevesinde şirketimizi temsil edecek Aktivasyon işlemlerini gerçekleştirecek, iş süreçlerini takip edecek, evrak düzenini sağlayarak merkeze gönderimini yapacak

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen Üniversite mezunu Askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) Türk Telekom ve diğer operatör ürünleri konusunda bilgili ve araştırmaya meraklı Aktivasyon alanında en az 1 yıl aktif iş tecrübesine sahip Müşteriyle iletişim kurabilen, pozitif, güleryüzlü ve çözüm odaklı Ekip çalışmasına yatkın Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ve ön planda tutan, MS Word ve Excel uygulamalarına hâkim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • NWG Services

  Ofis Elemanı - Raportör (Ankara) NWG Services

  Ankara 13-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Elemanı - Raportör (Ankara)

  NWG Services

  Ref: NWG - KB01 - 569108

  İşin Tanımı Raporlama işlemlerini yapar. Müşteri datalarının logo programına doğru aktarıldığını denetlemekten, resmi evraklarla ilgili banka ile ilişkilerini yürütmekten ve müşteri mutabakatlarından sorumludur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, MS Office programlarına hakim, İleri derecede Excel kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Ankara 'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, BAY,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka