ARAMA SONUÇLARI

 • pasaj tekstil

  Muhasebe Elemanı pasaj tekstil

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  pasaj tekstil

  Ref: - 610957

  İşin Tanımı Antalya'da bulunan mağazamızda çalışmak üzere kasa işlemlerinden sorumlu bayan muhasebe elemanı aramaktayız

  Aranan Nitelikler * Antalya merkezde ikamet eden, * Mağazacılık ve shopping tecrübesi olan adaylar tercih sebebimizdir. * En az lise mezunu * Excel,Word programlarına hakim * Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek * Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren * Genel muhasebe bilgisine sahip * Bayan

 • Bosfor Bilişim

  Ön Muhasebe Bosfor Bilişim

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Bosfor Bilişim

  Ref: 00004 - 604334

  İşin Tanımı Ön muhasebe ve sekreterya

  Aranan Nitelikler Telefon trafiğini yönetecek Ön muhasebe tutabilecek prezantable Tercihen Logo muhasebe programına hakim, diksiyonu düzgün En az önlisans mezunu Antalya'da ikamet eden bayan elaman alınacaktır Not : Fotoğraflı CV'ler dikkate alınacaktır.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Kasiyer Antalya Boyner Büyük Mağazacılık

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer Antalya

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYN ANTKSY03 - 600280

  İşin Tanımı Antalya, SHEMAL AVM faaliyet gösteren BOYNER mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kasiyerler arıyoruz. En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.

  Aranan Nitelikler

 • İkiler Gıda Dağıtım A.Ş

  Muhasebe Personeli İkiler Gıda Dağıtım A.Ş

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  İkiler Gıda Dağıtım A.Ş

  Ref: - 594248

  İşin Tanımı Şirketimizin Muhasebe departmanında görevlendirmek üzere ''Muhasebe Personeli'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli * Tek düzen hesap planına vakıf * Netsis programını bilen * Office programlarını iyi derecede kullanabilen * Antalya'da ikamet eden.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Muhasebe Sorumlusu Netlog Lojistik Grubu

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLANTMS14 - 590739

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermaye ye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Antalya" lokasyonunda değerlendirilmek üzere; Satış ve satın alma birimlerinden gelecek olan faturaların kontrolünü yapıp, sisteme girişini sağlayacak, Merkez muhasebe departmanı ile iletişim halinde olarak, aylık rutin görevlerin takibini ve uygulamasını yapacak, Yasal süreçleri takip edip, gerekli bildirimleri yapacak, Sistemsel verilerin güncelliğini kontrol edecek, Muhasebe, satış ve lojistik birimleri öncelikli olmak üzere, tüm birimlerle koordineli olarak çalışarak, oluşan verileri yönetime raporlayacak, "Muhasebe Sorumlusu" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, SAP ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik, dikkatli ve detay odaklı, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),

 • Fasdat

  Muhasebe Elemanı Fasdat

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Fasdat

  Ref: FS-42 - 527124

  İşin Tanımı Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından, Fasdat Gıda’ nın Antalya üretim tesisinde istihdam edilmek üzere; tek düzen hesap planı çerçevesinde satınalma faturalarını girebilecek, personel avans kapama evrak girişleri, KDV, Form BS-BA ve Damga vergisi beyannamelerinin düzenlenmesine yönelik girişleri, cari hesap mutabakatlarını yapabilecek, ekip çalışmasına yatkın, "Muhasebe Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, İktisat veya ilgili bölümlerinden mezun, - Konusunda en az 3-5 yıl deneyimli, - Genel muhasebeye, vergi kanunlarına ve tek düzen hesap planına vakıf, - ERP ve MS Office programları ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi, - 25-30 yaşları arasında, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını beklemekteyiz. Not: İşyerimiz Antalya Organize Sanayi bölgesinde olup servisimiz mevcuttur.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar Boyner Büyük Mağazacılık

  Türkiye Geneli 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Merkez Ofis ve Mağazalar

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: BYNGNL2013 - 512349

  İşin Tanımı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Merkez Ofis'inde ve Türkiye genelindeki mağazalarında açılacak pozisyonlar için başvurular bu ilan aracılığı ile alınacaktır. Başvurunuzun "önyazı" kısmına ilgilendiğiniz birim/departman veya mağaza adını belirttiğiniz takdirde, yapılacak olan değerlendirme verdiğiniz bilgiye istinaden yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Merkez Ofis ve mağazalarımızda görev almak için gereken asgari şartlar aşağıda belirtilmiştir : En az lise mezunu olmak, (Merkez Ofis açık kadroları için başvuru yapılan birim/departman ile ilgili en az 4 yıllık bir lisans programından mezun olmaları gerekmektedir) Perakende sektörüne ilgi duymak, tercihen sektör deneyimine sahip olmak, Mağaza kadrolarında görev yapmak isteyen adaylar için mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.

 • Aset Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş

  Stok Sayım Sorumlusu Aset Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş

  Antalya 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Sayım Sorumlusu

  Aset Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: - 612055

  İşin Tanımı İş Açıklaması El terminali kullanarak, Antalya genelindeki mağazalarımızın stok kontrol operasyonlarını yürütecek ve Merkezde stok ve sayım raporlamasını gerçekleştirecek Stok Sayım ve Kontrol Sorumlusu aramaktayız

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Şirketimiz bünyemizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu (Tercihen üniversite mezunu) Sayım konusunda tecrübeli, Ön muhasebe konusunda deneyimli, Tercihen Netsis Programını bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Onay Hamamı

  Kasiyer Onay Hamamı

  Antalya 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Onay Hamamı

  Ref: KSY-01 - 594984

  İşin Tanımı Hamam ve Sauna alanında 12 ay faaliyet gösteren işletmemiz de görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere uygun Bayan Kasiyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Gelişime açık, kendine güvenen, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, Müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, Uzun süreli çalışmak isteyen, Antalya'da ikamet eden, Kasa raporlarının günlük ve düzenli tutulmasını sağlayan, Yazar kasa, pos cihazı ve kasa programı deneyimine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Kasiyer pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • Duru Grup

  Müşteri Cari Görevlisi Duru Grup

  Antalya 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Cari Görevlisi

  Duru Grup

  Ref: MCG-2405-022 - 606817

  İşin Tanımı Müşterilerden gelen tahsilatları (nakit, çek, senet) teslim almak ve Netsis programına kayıt yapmak, Müşteri cari bilgilerini takip etmek ve Satış Temsilcilerini bilgilendirmek, Yükleme, stok takibi, sipariş ve fatura takibi yapmak, Yöneticilerine ve Satış Ekibine işi ile ilgili bilgi akışını sağlamak ve raporlama yapmak, Diğer finansman konularıyla ilgili ekibe destek vermek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe bilgi sahibi, Sıcak Satış programları kullanımı deneyimi olan. MS Office, Mobis, Pansis ve Netsis programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden.

 • Kervansaray Hotel Lara

  Gelirler / Krediler Şefi Kervansaray Hotel Lara

  Antalya 03-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gelirler / Krediler Şefi

  Kervansaray Hotel Lara

  Ref: - 607030

  İşin Tanımı En az lise veya MYO mezunu · Konusunda en az 5 yıl deneyimli · Yazılı, sözlü, raporlama ve organizasyon konularına hakim, · Departmanı ile ilgili prosedürlerin yürütülmesinde bizzat rol oynayacak, · Ofis uygulamalarına hakim · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen · Tercihen Sedna Kullanabilen · 35 yaşını aşmamış

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu · Konusunda en az 5 yıl deneyimli · Yazılı, sözlü, raporlama ve organizasyon konularına hakim, · Departmanı ile ilgili prosedürlerin yürütülmesinde bizzat rol oynayacak, · Ofis uygulamalarına hakim · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen · Tercihen Sedna Kullanabilen · 35 yaşını aşmamış

 • Tez Tour / Alkan GrupTurizm İşl A.ş

  Marketing Görevlisi Tez Tour / Alkan GrupTurizm İşl A.ş

  Antalya 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Marketing Görevlisi

  Tez Tour / Alkan GrupTurizm İşl A.ş

  Ref: MAR01 - 603109

  İşin Tanımı Grubumuzun gelişen organizasyon yapısı içerisinde Antalya Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Ekonomi veya Muhasebe bölümlerinden birinden mezun, *Analitik düşünce ve problem çözme yetisine sahip, *Cok İyi derecede Rusça dil bilgisine sahip,orta seviyede ingilizce bilmesi tercih sebebi *Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, *MS Office programlarına hakim, *Tercihen acente ya da otellerin fiyatlandırma,üretim,satış,muhasebe veya rezervasyon departmanlarında en az 1 yıl görev almış, * T.C. Vatandaşı, * Antalya'da ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Sgagroup

  Finans ve Mali İşler Müdürü Sgagroup

  Antalya 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans ve Mali İşler Müdürü

  Sgagroup

  Ref: - 607878

  İşin Tanımı SGA GROUP, 22 hizmet noktasında ulusal ve uluslararası partnerleri ile akaryakıt, fast food restoranları ve döviz bürosu alanlarında hizmet veren Antalya merkezli yaklaşık 600 kişinin çalıştığı bir şirketler topluluğudur. İçinde yer aldığı sektörlerde dinamik, öncü ve yenilikçi yapısı ile hızla gelişen grubumuza FİNANS VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Finans ve Mali işler ile Bütçe konusunda en az 10 yıl tecrübeli, *Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün lisans bölümlerinden mezun , *Planlama ve organizasyon ile iletişim becerisi yüksek,analitik düşünebilen, * *Ticari Şirket deneyimli, *Tercihen Mikro programı kullanabilen.

 • Aykanlar Gıda

  Genel Başvuru Aykanlar Gıda

  Antalya, Denizli, İzmir, Konya, İstanbul Avrupa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Aykanlar Gıda

  Ref: AG-4 - 583404

  İşin Tanımı Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Özkaymak Otelcilik

  Kasiyer Özkaymak Otelcilik

  Antalya 02-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Özkaymak Otelcilik

  Ref: Falez - 583608

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler - 5 Yıldızlı Otel ve kasiyerlik deneyimi olmak - Takım çalışmasına yatkın - Antalyada ikamet eden

 • D’enver Leather Wear

  Muhasebe Görevlisi D’enver Leather Wear

  Antalya 04-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Görevlisi

  D’enver Leather Wear

  Ref: - 490802

  İşin Tanımı Antalya'nın Alanya ve Kemer ilçelerinde bulunan mağazalarımızda da görevlendirilmek üzere muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl tecrübeli Ticaret Lisesi / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Resmi muhasebeye ve personel işlemlerine vakıf İnsan ilişkileri kuvvetli Kemer ve Alanya'da ikamet eden Bay / bayan eleman

 • D’enver Leather Wear

  Acenta Mütabakat D’enver Leather Wear

  Antalya 30-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acenta Mütabakat

  D’enver Leather Wear

  Ref: - 499511

  İşin Tanımı D'enver Leather'in Antalya'da bulunan 12 ay süresince açık olan mağazasında görevlendirmek üzere Acenta Mütabakat görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18-27 yaşları arası En az Ticaret Lisesi mezunu Sigara kullanmayan Tecrübeli, tecrübesiz Antalya'da ikamet eden

 • Özkaymak Otelcilik

  Gelirler Elemanı (İncekum) Özkaymak Otelcilik

  Antalya 05-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gelirler Elemanı (İncekum)

  Özkaymak Otelcilik

  Ref: - 565972

  İşin Tanımı *ALANYA/AVSALLAR bölgesinde faaliyet gösteren 5* otelimize gelirler elemanı aramaktayız. *Benzer pozisyonda (Gelirler/Krediler) daha önce 3 yıl görev yapmış, *En az lise mezunu *MS Office uygulamalarına hâkim *Otelcilik Sektörüne ait Standartlara ve Süreç planlamalarına hakim, *Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Prezentabl, *Önbüro tahakkuku,Faturalandırma ve bunlara ait Muhasebe işlemleri ile mutabakatları sorunsuz şekilde yürütebilecek,Yapılan kontratlara göre basılan fiyatları kontrol edebilecek,tercihen Netsis ve Sedna programı bilen, *Bay/Bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Saray Regency Resort & Spa

  Muhasebe ve Depo Elemanı Saray Regency Resort & Spa

  Antalya 03-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Depo Elemanı

  Saray Regency Resort & Spa

  Ref: - 365513

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek lisesi MYO mezunu olan, Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve takip becerileri yüksek Manavgat’ta ikamet eden veya lojman da konaklayabilecek. Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka