ARAMA SONUÇLARI

 • Adil Işık Group

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi

  Adil Işık Group

  Ref: DISAPA2014 - 617790

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Perakende sektöründe deneyimli "Digital Pazarlama Yetkilisi" arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Web sitelerinin içerik ve iş akış süreçlerini takip edecek, Digital mecralarda satınalma, planlama, ve operasyon aşamalarını takip edecek, SEO, Re-targeting, Affililiates, Sosyal Medya, Google ve e-mail marketing kanallarının optimum kullanılmasına destek olacak, Moda ve tasarım trendlerini yakından takip eden, Alanındaki yeni teknolojileri takip eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Yurt Kumaş

  Pazarlama ve Satış Uzmanı Yurt Kumaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Satış Uzmanı

  Yurt Kumaş

  Ref: - 617704

  İşin Tanımı İstanbul Nişantaşı'nda kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu * Analitik düşünebilen * İkna kabiliyeti yüksek * Takım çalışmasına yatkın * Sigara kullanmayan * 30 yaşını aşmamış * Bay / Bayan

 • Sentim Bilişim Teknolojileri

  Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü Sentim Bilişim Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü

  Sentim Bilişim Teknolojileri

  Ref: PÜYD - 617479

  İşin Tanımı Şirketimizin Altunizade'de faaliyet göstermekte olan ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri haiz PAZARLAMA VE ÜRÜN YÖNETİMİ DİREKTÖRÜ istihdam edilecektir. Pazarlama faaliyetlerini yürüten ekipleri yönetmek ve geliştirmek, Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek, Yenilikçi ve inovatif pazarlama ve ürün yönetimi aktivitelerini oluşturmak, Marka bütçelerini verimli bir şekilde yönetilmesini sağlamak, Hedefler doğrultusunda pazarlama bütçesini oluşturmasını sağlamak, tüm pazarlama ve ürün yönetimi aktivitelerini bütçe çerçevesinde yönetmek gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Mühendislik, İşletme, İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun, Bilişim sektörü ürün ve hizmetlerinin pazarlama/ ürün yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Liderlik vasfına sahip, yönetsel becerileri gelişmiş, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve araç kullanabilien adaylar

 • Hatemoğlu

  Marka Müdürü Asistanı Hatemoğlu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Müdürü Asistanı

  Hatemoğlu

  Ref: - 617378

  İşin Tanımı Marka Müdürlerine bağlı tüm pazarlama aktivitelerinden sorumlu olacak Marka Müdürü Asistanı pozisyonundaki kişinin görev tanımı ; Günlük işlerin takip edilmesi Satış Pazarlama Müdürlüğü bütçeleme çalışmalarında görev almak, Ürün satış performans takibini yapmak, Yenilikleri takip etmek, Rekabet analizi yapmak, Marka planlama, ürün portföyü oluşturmada aktif olarak yer almak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Ekonomi , İktisat, işletme , Uluslararası ilişkileri ve benzeri bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilgisine sahip Araştırma ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Daha önce perakende sektöründe görev almış,mümkünse 1-2 yıl deneyim sahibi MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Dikkatli ve detaylı çalışmayı seven ve hatasız çalışmayı hedef alan Analitik bilgisi kuvvetli Hızlı geri dönüş yapabilen ve yoğun tempoda çalışmayı seven,yüksek enerjili Modayı yakından takip eden Marka Müdürü asistanı arıyoruz.

 • Assos İlaç

  Tıbbi Mümessil Assos İlaç

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Mümessil

  Assos İlaç

  Ref: ÜTE-AVR-1411-1 - 617368

  İşin Tanımı Sağlık sektörüne 18 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin İstanbul Avrupa Bögesi'nde çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa' da yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbı Mümessiller arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Ruko Delici Kesici Takım Ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.

  Bölge Satış Yetkilisi İst. Avr. Ruko Delici Kesici Takım Ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Yetkilisi İst. Avr.

  Ruko Delici Kesici Takım Ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 617247

  İşin Tanımı Delici ve Kesici Takımlar sektöründe dünyanın öncü firmalarından RUKO GmbH’ın Türkiye ve Ortadoğu Genel Merkezi olan "RUKO TÜRKİYE” nin satış ekibinde "Bölge Satış Yetkilisi" olarak çalışacak arkadaşlar aramaktayız İş tanımı: Sorumlusu olduğu bölgeye tanımlanmış satış hedeflerine ulaşmak için gerekli çalışmalarda bulunmak. (düzenli ziyaretlerde bulunmak, görsellikle ilgili belirlenmiş enstrümanları kullanmak, rakip analizi yapmak..vs..) Portföyündeki müşterilerin ihtiyaç duyabileceği ürünleri belirleyip ürün penetrasyonunu arttırmak. Piyasa araştırması ve ziyaretler yaparak müşteri portföyüne yeni müşteriler katmak. Tahsilat takibi yapmak ve tahsilatın gerçekleşmesini sağlamak. Gerekli raporlamaları yaparak ilk üst yöneticisine sunmak

  Aranan Nitelikler - (Tercihen) üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İlgili sektörlerde (tercihen en az 2 yıl) deneyimli, - Kesici Takım / Teknik hırdavat sektöründe bayi satış ve doğrudan satış konusunda tecrübesi olan, - Takım çalışmasına önem veren ve uyumlu olabilen - İnsani ve sosyal ilişkileri etkili, başarılı ve düzeyli olan, - Otomobil sürücü belgesi ve sürüş tecrübesi olan, - Seyahat engeli bulunmayan, - Ofis programlarını kullanabilen - Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Call Center Takım Leader CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Call Center Takım Leader

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: TAKIM LİDERİ - 616500

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. İşin Tanımı, Ekibinin satış hedefleri doğrultusunda yönetilmesi, Ekibinin performansından, müşteri memnuniyeti sağlanmasından sorumlu olunması, Ekibinin hedeflerine ulaşması için gerekli koçluk ve yönlendirmelerin yapılması, Kişisel gelişimlerinin izlenmesi, ekibinin gelişmesi için gerekli desteğin verilmesi, Sorumluluğundaki süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla çalışmaların başlatılması ve sonuçlarının değerlendirilmesi, Kendisine bağlı bulunan takım üyelerinin bireysel gelişimlerinden sorumlu olabilecek 'Takım Lideri' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezunu olan, Çağrı Merkezlerinde Bitkisel Ürün Satışında Takım Lideri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan, Liderlik vasıflarına sahip, insiyatif alabilen ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Okmeydanı'na ulaşım problemi olmayan, Bay/Bayan

 • SELAM TEKSTİL

  Pazarlama Elemanı SELAM TEKSTİL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Elemanı

  SELAM TEKSTİL

  Ref: - 615840

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Tekstil'de tecrübeli, Üniversite mezunu, Yabancı dil bilen, (Tercihen Arapça, İngilizce.) Ehliyetli, genç, dinamik, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan "Pazarlama Elemanı” alınacaktır. Not: İşyerimiz Çağlayan Meydanı’ndadır.

 • Arda Mühendislik

  Satış Uzmanı Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Uzmanı

  Arda Mühendislik

  Ref: SATUZ - 615509

  İşin Tanımı Arda Grup şirketlerinden Cengiz Compozit bünyesinde Kurumsal Satış departmanında görevlendirilmek üzere, müşterilerle profesyonel ilişkiler kurabilecek, mevcut müşterilerin devamını sağlayacak ve portföye yeni müşterileri dahil edebilecek "KURUMSAL SATIŞ UZMANI” arayışımız bulunmaktadır. Kurum tarafından belirlenen kurumsal satış stratejisi doğrultusunda, hedef müşteri grubunu doğru analiz ederek yeni müşteri potansiyeli oluşturulması ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi, Kurumsal satış hedeflerine ulaşılması için gerekli satış ve pazarlama aktivitelerinin ilgili bölümlerle birlikte planlanarak hayata geçirilmesi, Müşteri firmalara sunulacak hizmet ve/veya ürünler ile ilgili teklif ve sözleşmelerin hazırlanması ve süreç takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen satış pazarlama bölümlerinden mezun, Kurumsal satış alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS-Office uygulamalarına hâkim, Yabancı dil ( İngilizce) bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • BBCI Akademi Reklamcılık

  Satış Pazarlama Personeli BBCI Akademi Reklamcılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Personeli

  BBCI Akademi Reklamcılık

  Ref: - 615101

  İşin Tanımı Reklam, Organizasyon, Medya planlaması gibi alanlarda 20 yılı aşkın bir süredir başarılı bir performans sergileyerek, lider konuma yükselen B.B.C.İ AKADEMİ, aynı zamanda bünyesinde pek çok alt şirketi de barındırmaktadır. Çeşitli kanallar bünyesinde birçok televizyon programlarının da yapımcılığını yüklenen ve 40’ı geçkin kanalda reklam ve medya planlaması faaliyetlerini üstlenen B.B.C.İ AKADEMİ ve alt şirketlerinde çalışmak üzere tercihen satış odaklı 100 personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama odaklı, Tercihen "Telefonda Satış" tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Takipçi, ikna yeteneği yüksek, özgüven sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, Yüksek kazanç hedefleyen, İstanbul’da ikamet eden (Şirketimiz Mecidiyeköy’dedir.) Bay - Bayan. Not: Medya pazarlarma alanın da çalışacak deneyimli,deneyimsiz bay-bayan personel alımı gerçekleştirilecektir. 1.500 TL Maaş + Yol + Yemek + SSK.

 • As Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

  Genel Kimyasallar Satış Elemanı As Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Kimyasallar Satış Elemanı

  As Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

  Ref: GKSE201411 - 614519

  İşin Tanımı Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi, Yurt içi pazar araştırmalarının yapılması ve müşteri portföyünün oluşturulması, Müşteri ziyaretleri, Müşteriler ile sürekli temas içeresinde olunması, satışın sonuçlandırılması için gerekli takibin yapılması, Kıdemli satış personeline destek verebilecek, Satış öncesi ve sonrası raporlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Kimya Bölümlerinden yeni mezun Satışta kariyer hedefleyen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Disiplinli, düzenli, takipçi, Aktif olarak PC ve Internet kullanıcısı olan, Oto ehliyeti olan ve aktif araç kullanan

 • Saide Group

  Development Merchandiser Saide Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Development Merchandiser

  Saide Group

  Ref: DEVMERCH-1014 - 614123

  İşin Tanımı A unique opportunity to join our fast growing Sourcing Group United clothing Sourcing Office . We are seeking Development Merchandiser to operate in Business Development Department for Middle Eastern Retail Market. Candidates to be; Responsible for complete development process through internal and outsource supply route, Capable of research /sampling / presenting / costing skills Minimum 3-4 years of experience either in supplier of liason / sourcing Office is must, English language is must, Analytical , strong communications skills, self confident , having sense of market / brand and product knowledge are must. Capable of Researching of mills, Suppliers’ showroom, print and embroideries houses Patient easy going, good listener and open minded.

  Aranan Nitelikler

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Barter Brokerları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barter Brokerları

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00587 - 613296

  İşin Tanımı BARTER SEKTÖRÜNE ÖNCÜLÜK EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN BROKERLAR ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler - 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, PREZANTABL - ÜNİVERSİTE MEZUNU, - TERCİHEN BANKACILIK, SİGORTACILIK, BARTER, BORSA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ - AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, - SİGARA KULLANMAYAN, - TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN - BAY - BAYAN BROKER'LAR ARANMAKTADIR

 • Medicana Bahçelievler

  Pazarlama Uzmanı Medicana Bahçelievler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Uzmanı

  Medicana Bahçelievler

  Ref: - 613254

  İşin Tanımı MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Anadolu Yakasında ikamet eden, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

 • DD Değişim Dinamikleri

  Pazarlama Sorumlusu DD Değişim Dinamikleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Sorumlusu

  DD Değişim Dinamikleri

  Ref: 401C - 613079

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; İşin Tanımı: Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmelerle birlikte, sektördeki eksik ve kurum içi ihtiyaçların araştırmasını sağlayacak, Firmanın marka, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapacak, imajını yükseltecek çalışmalar yapılmasını sağlayacak, Üretilecek ya da güncellenecek yeni ürünler için tasarım çalışmalarını yapacak, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM) sisteminin kurulması ve geliştirilmesini sağlayacak, Firmanın faaliyet konusuna giren sektörel fuarların takibini yapacak ve fuar organizasyonlarının tüm operasyonlarını yönetecek, Firmanın web sitelerinin içerik anlamında geliştirilmesini, yönetilmesini ve güncellenmesini sağlayacak, Şirket faaliyetlerinin medyada duyurulmasına yönelik olarak basın ve medya bültenlerinin hazırlanmasını sağlayacak, Görsel, yazılı ve sosyal medyada şirketin halkla ilişkiler, tanıtım ve reklam faaliyetlerini yürütecek, Tanıtım materyallerinin kurumsal kültür ve kimliğine uygun bir şekilde tasarımını yapacak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin İİBF veya Metalurji, Endüstri, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen satış & pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Satış veya pazarlama alanında 5 yıllık iş tecrübesine sahip, tercihen döküm sektöründe, İngilizce bilen (tercihen Arapça 2. lisan) Güncel pazarlama ve halkla ilişkiler uygulamalarına hâkim, Ekip yönetimi ve takım çalışması konusunda yatkın, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri kuvvetli, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Farklı fikirlere ve yeniliklere açık, Bilgisayar ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden/edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan veya askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların başvurmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır

 • Kanz - Bemateks

  E-Ticaret Yöneticisi Kanz - Bemateks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Yöneticisi

  Kanz - Bemateks

  Ref: ETİC-102014 - 612238

  İşin Tanımı Group Bema ; 1949 yılından bu yana Türkiye genelinde tekstil sektöründe çocuk konfeksiyonu üretimi ve KANZ markası ile hizmet vermektedir. Güneşli / Bağcılar’da bulunan şirket merkezinde görevlendirilmek üzere E-Ticaret Yöneticisi aramaktadır. İşin Tanımı: E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Belirlenen pazarlama stratejilerine göre e-ticaret operasyonun sürekliliğinin sağlanması, Ürünlerin, e-ticaret sitesinde görsel, fiyat ve bilgi olarak güncelliğinin ve tutarlılığının sağlanması, Ürünlerin veritabanı bilgilerini denetlemek ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve takip etmek, Kampanya yönetimi ve proje geliştirilmesinde destek olunması, E-Ticaret ve dijital pazarlama alanındaki gelişmelerin takip edilmesi, rakip analizlerinin yapılması ve yeni projelerin geliştirilmesi, İlgili birimler arasında koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler E-ticaret / Online satış - pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli , E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetmiş, mağazacılık deneyimi olan , MS.Ofis programlarını kullanabilen , Google Adwords, Analytics v.b. konularında tecrübeli , Müşteri ve satış odaklı , problem çözme ve organizasyon becerileri yüksek , Planlama, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş , Piyasa ve rakip analizleri yapabilecek , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , İngilizce bilen , Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adaylar aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Pazarlama Uzmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Uzmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001469 - 611665

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK ( BEBEK-ANNE ÜRÜNLERİ, OYUNCAK ) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mağaza ürünlerinin toptan satışından sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *25 ve 40 yaş arası, *Kendine güvenen, özen gösteren, *Güleryüzlü, dinamik ve heyecanlı, *İkna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek, *Liderlik vasıflarına sahip, analitik düşünebilen *En az üç yıl mağazacılık deneyimi olan, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Haramidere lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, *Bay-Bayan, " SATIŞ PAZARLAMA UZMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Pazarlama Mühendisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Mühendisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001418 - 611618

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ÖZEL BAKIR ALAŞIMLARI İMALATI VE TİCARETİ YAPAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Bakır alaşımı ürünlerin pazarlamasını yapmak, * Müşteri ile ilişkileri yürütmek ve güçlendirmek, * Potansiyel müşteriler araştırmak, * Siparişler alındıktan sonra üretimden teslimata takip etmek, * Müşteri ve fuar ziyaretleri planlamak ve gerçekleştirmek, * Satış ve müşteri ziyaretlerini düzenli olarak raporlamak,

  Aranan Nitelikler * Lisans mezunu (Tercihen Malzeme veya Makine Mühendisliği bölümü), * Satış - pazarlama alanında en az 4 yıl tecrübeli, * İyi derecede İngilizce bilen, * 20 - 35 yaşları arasında, * Seyahat engeli bulunmayan, * MS Office programlarına hakim, * Güçlü iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti olan, * Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • CVPlus Search & Selection

  Pazarlama Müdürü CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü

  CVPlus Search & Selection

  Ref: PM-1310 - 611140

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız için 'PAZARLAMA MÜDÜRÜ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İşletme veya Pazarlama bölümlerinden mezun · Pazarlama alanında min. 5 yıl deneyimli · İyi derecede İngilizce bilen ( okuma, yazma, konuşma ) · Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek · Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli · Yeni pazarlama trendlerini takip eden · İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü · Takım çalışmasına yatkın · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün · Seyahat engeli olmayan · Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • May Sağlık Grubu

  Bölge Pazarlama Müdürü May Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Pazarlama Müdürü

  May Sağlık Grubu

  Ref: - 610540

  İşin Tanımı Sağlık Perakendeciliğinde Faaliyet Gösteren Firmamızın Trakya ve Doğu Marmara Bölgesinde İşitme Cihazları Satış ve Pazarlama Süreçlerinin Organizasyon, Kontrol ve Geliştirme Süreçlerinde Görev Alacak " Bölge Pazarlama Müdürü" Pozisyonunda Alım Yapılacaktır

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyet sahibi olmak Trakya ve Doğu Marmara Bölgesinde İkamet Eden Yada edebilecek olmak Seyahate engel durumu olmamak İyi derecede MS Office kullanıcı bilgisine sahip olmak Tercihen benzeri görevlerde deneyim sahibi olmak Kuruluşumuza artı değer katacağına inanmak Yoğun iş ortamında, grup için çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek Üretici ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak İletişim konusunda yetkinliği ve gelişimi amaç edinmek. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka