ARAMA SONUÇLARI

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Executive Assistant Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Executive Assistant

  Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Ref: EA2014 - 609645

  İşin Tanımı We are seeking an ‘Executive Assistant’ for a well-known company. The successful candidate will be responsible for; Scheduling and maintaining complex calendar of appointments, conference calls, meetings and travel itineraries, coordinating related arrangements, gathering information and determining and negotiating complex scheduling issues Providing administrative & operational support Attending key meetings Producing of business reports Drafting and preparing documents such as reports and presentations Acting as liaison between executive and all department

  Aranan Nitelikler Min. 3 of experience supporting executive level individuals Min. associate's degree Experience in a demanding professional environment Excellent command of both written and spoken English Strong judgment and experience supporting senior executives Excellent planning and organizational skills Problem sensitivity and strong analytical skills Excellent communication skills – verbal and written Ability to manage confidential information Proficiency in MS Office applications

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ürün Yönetimi İthalat Personeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Yönetimi İthalat Personeli

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001417 - 608032

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; · İnsan Kaynakları süreçlerine destek olacak, ( konu ile ilgili aday yetiştirilecek ) . İthalat bölümüne destek verecek, . Yeni açılacak mağazalarda ki tüm eksiklerin belirlenmesi ve gerekli çalışmaların yapılması ve bölümler arası tüm koordinasyonun sağlanması, . Program üzerinden mağazalarda ki stok kontrollerinin ve ürün sayımlarının gerçekleştirilmesi, kontrol edilmesi ve raporlanması, . Lojistik süreçleri, ürün yönetimi, envanter sayımları ve deponun yönlendirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler . Örgün öğretim veren üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, . 23 - 31 yaşlar arasında, . İthalat ( dış ticaret ) alanında ve / veya İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl deneyimli, ( bu alanlarda deneyimli olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir. ) . İnsan kaynakları alanlarında da yetiştirilmek üzere, . Tercihen depo, lojistik, ürün yönetimi, sayım ve stok alanlarında deneyimli ve / veya yetiştirilmek üzere, . Tercihen mağazacılık ve perakende sektöründe deneyimli ve / veya yetiştirilmek üzere, . Çalışmaya istekli ve öğrenmeye açık, . Ürün yönetimi, ithalat ve lojistik alanlarında kariyer hedefi olan ve bu alanda yükselmek isteyen, * İngilizce bilgisi olan, ( yurt dışı yazışmaları gerçekleştirebilmek için ) . Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, . Excel bilgisi iyi olan, . Tercihen Nebim programını kullanabilen, · İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, · Çözüm odaklı, . Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, . Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, . Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, . Bay, Bayan " ÜRÜN YÖNETİMİ İTHALAT PERSONELİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Reproset A.Ş.

  Departman Sekreteri Reproset A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Departman Sekreteri

  Reproset A.Ş.

  Ref: DPSMUH-01 - 607495

  İşin Tanımı Dünya çapında isim yapmış firmaların Türkiye distribütörlüklerini yürüten ve pazarında kendini kanıtlamış firmamızın Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Departman Sekreteri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi Mezunu, tercihen Yüksekokul mezunu Ön Muhasebeden anlayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve düzenli dosyalama yapacak, Departmanın telefon trafiğini yönlendirmesini yapacak, Misafir karşılama ve ikramını yapacak, Kargo ve postaları hazırlayacak, Giyimine özen gösteren, prezantabl, güler yüzlü, aktif ve analitik düşünen, Diksiyonu düzgün, 20-26 yaşları arasında, En az 2 yıl deneyimli, Seyrantepe’de bulunan Merkez ofisimize yakın oturanlar tercih edilecektir.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Kargo Memuru Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kargo Memuru

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (KM-01) - 606027

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Kargo Başkanlığı bünyesinde görevlendirecek, kargo rezervasyon kabulü, dokümantasyon takip ve kontrolü, kargo operasyonlarının takibinde görev alacak KARGO MEMURU aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * En az 2 sene hava kargo sektöründe tecrübesi * Tercihen lojistik eğitimi almış, * İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, * Tercihen ikinci dil olarak Rusça veya Arapça bilen, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Hedef odaklı, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı. ** Yurtdışı projelerinde görevlendirilecektir, bu nedenle seyahat engeli olmayan ve yurt dışı lokasyonlu görevleri değerlendirebilecek adayların başvuru yapması rica olunur.

 • Go Group Danışmanlık

  İk Elemani Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İk Elemani

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-004 - 605772

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları personel işlerinin yürütülmesi Ofis Yönetimi’nin sağlanması

  Aranan Nitelikler CATERING Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu mezunu İnsan Kaynakları ve Personel alanında 2 yıl deneyimli İş Kanunu ve ilgili mevzuat hakkında bilgi ve deneyim sahibi Ofis Yönetimi konusunda tecrübeli Kağıthane-Gültepe ve çevresine yakın ikamet eden İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI Aramaktayız.

 • Hagia Sophia Hotels

  Santral Operatörü Hagia Sophia Hotels

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Santral Operatörü

  Hagia Sophia Hotels

  Ref: HSSO - 605593

  İşin Tanımı Sura Hotels & Design Suites ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki zincir otellerimizde istihdam etmek üzere; Turizm Otelcilik MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Önbüro Departmanı'nda santral operatörü olarak çalışmış, İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli ve güleryüzlü 'Santral Operatörü' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Sorumlusu Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Sorumlusu

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ERKEK - 604529

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Ön Muhasebede yetiştirilmek üzere, Tahsilata çıkacak, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Askerliğini yapmış, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü veya Küçükçekmece civarında ikamet eden Erkek

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Gece Vardiya Müdürü Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Vardiya Müdürü

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 604516

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla GECE VARDİYA MÜDÜRÜ aranmaktadır. Vardiya çalışanlarına liderlik ederek, ekibinin idaresini sağlamak. Haftalık üretim programına göre gerekli olan tüm üretim organizasyonlarını yapmak. Üretim hattının etkili ve verimli çalışmasını sağlamak Arızalara müdahele etmek, gerektiğinde bakım ekibinin müdahelesini sağlamak. Şirket yönetiminin hazır bulunmadığı saatlerde ‘Yönetim Temsilciliği’ görevini üstlenmek.

  Aranan Nitelikler Gece sevkiyatı ve üretimi yönlendirebilecek, Gıda üretiminde tecrübeli , İletişimi güçlü , Dinamik , Üretim ortamını seven Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt, Beylikdüzü veya Avcılar civarında ikamet eden Erkek (ASKER EMEKLİSİ VEYA BU GÖREVDE TECRÜBELİ EMEKLİ DE OLABİLİR)

 • Arda Mühendislik

  Muhasebe Sorumlusu Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Arda Mühendislik

  Ref: - 602393

  İşin Tanımı Mühendislik firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Faturaların sisteme giriş çıkış işlemlerini yapacak, Mc office programlarına hakim, Cari hesap takibi, hesap mutabakatlarını ve raporlama yapabilecek, Kdv, muhtasar, geçici vergi beyannamelerinin çalışmasında az da olsa bulunmuş, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin ilgili alanından mezun ya da ticaret lisesi mezunu, Bay bayan eleman aranmaktadır.

 • Gizia Moda

  Merkez Depo Personeli Gizia Moda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merkez Depo Personeli

  Gizia Moda

  Ref: Depo Personeli - 600484

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkezimizin Kağıthane lokasyonunda ki, Sevkiyat servisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip, Ürün giriş-çıkış ve teslim faaliyetlerini gerçekleştirecek, Ürünlerin depo ile ilgili süreçlerinin gerçekleştirecek, Sisteme girişi yapılacak ürünlerin, iade edilecek ürünlerin prosedürlere uygun olarak gerekli işlemlerini yapacak, İş tanımlamasına uygun " Bay Depo Personeli " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tekstil sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Disiplinli ve sistemli çalışabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen Nebim Programını kullanabilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İrsaliye, Fatura bilgisi ve depolama konusunda deneyimli, Ehliyetli aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 22 – 32 yaş arası BAY aday,

 • Arslan Group

  Ofis Asistanı / Sekreter Arslan Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Arslan Group

  Ref: - 599754

  İşin Tanımı Esentepe'deki ofisimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir görevde deneyime sahip, İngilizce bilen(Başlangıç seviyesinde), MS Office uygulamalarına hakim (Word excel'i etkin kullanabilen) Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, enerjik ve motivasyonu yüksek, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 21-35 yaş arası, Bayan.

 • HRT Organizasyon

  Raporlama Ve Ön Muhasebe Elemani HRT Organizasyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Raporlama Ve Ön Muhasebe Elemani

  HRT Organizasyon

  Ref: - 596239

  İşin Tanımı Müşterilerimizden sektöründe öncü beyaz eşya firması için; Bayi Geliştirme departmanına gelen tüm faturaların her kaleminin belirlenmiş fiyat listelerine uygunluğunu kontrol etmek Bayi Geliştirme departmanına maliyetlerle ilgili tüm raporlamalarda gerekli desteği vermek. Faturaları excel dosyasında takip etmek, raporlamak Firmaları fatura konusunda takip ve disipline etmek, firmaya ulaşan her faturayla ilgili en geç 3 gün içerisinde gerekli işlemin yapılmasını sağlamak Faturaların bütçede doğru kaleme işlenmesini takip etmek.

  Aranan Nitelikler İyi derecede excel ve ön muhasebe bilgisine sahip, Excel programında raporlama yapabilecek, Takım çalışmasına uygun Raporlama ve muhasebe dalında en az 2 yıl deneyimli Askerliğini tamamlamış Bay TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • Gizia Moda

  Aksesuar Depo Personeli Gizia Moda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksesuar Depo Personeli

  Gizia Moda

  Ref: Aksesuar-Depo - 589783

  İşin Tanımı Firmamızın Merkez Lokasyon, Aksesuar Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen işleri yapabilecek " Aksesuar Depo Personeli " arayışımız bulunmaktadır.. Aksesuar deposuna gelen malzemelerin sayımlarını iyi yaparak stoklara alınmasını sağlamak, Fason atolyelere gidecek ürünlere ilişkin malzemeleri hazırlamak, Sarfiyatları anlık olarak sisteme işlemek, Stok değerlerini devamlı ve anlık olarak kontrol etmek, Siparişlere göre gelen miktarı karşılaştırarak sipariş eksiği/fazlasını yöneticisine bildirmek.

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan mezun olmak Daha önce benzer görevlerde tecrübeli Aktif olarak bilgisayar kullanan MS Office uygulamalarına hakim Tercihen Nebim Winner programını kullanmayı bilen Bayan / Bay (Askerlik tamamlanmış) Bu görevde en az 3 yıl tecrübeli

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  E-Ticaret Depo Sevkiyat Elemanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Depo Sevkiyat Elemanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: E-TİCA DEPO - 588475

  İşin Tanımı Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde bulunan E-Ticaretin yürütüldüğü depomuzda görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Elemanı arıyoruz. Depoda, e-ticaret satışları için ayrılan ürünlerin ilgili lokasyonlara yerleştirilmesi ve düzenlenmesi Kendisine bildirilen müşteri siparişlerinin paketlenmesi, irsaliye işlemlerinin yapılması ve kargo şirketine teslim edilmesine kadar ki tüm organizasyonun gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen en az lise mezunu Mecidiyeköy'e ulaşım sorunu olmayan, Tercihen Nebim winner programına hakim Depo süreç yönetiminde en az 2 yıl deneyimli Esnek, dinamik ve yoğun çalışma koşullarında çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın Motivasyonu yüksek

 • NWG Services

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa) NWG Services

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa)

  NWG Services

  Ref: NWG - YKTP01 - 609902

  İşin Tanımı İç İletişim ile gönderilen belgeleri teslim alma ve ilgililerine dağıtma, Firma içi ve firma dışı yapılan yazışmaların imza süreçlerini tamamlama, Açık ve kapalı dosyalara Hukuk Programı üzerinden numara verme ve dosyaları yerine kaldırma, Arşive destek olmak,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, İstanbul / Levent civarında ikamet eden, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı /sözlü ifade yeteneği iyi, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, BAY,

 • Altınbaş Mücevherat

  Barkodlama Sorumlusu Altınbaş Mücevherat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Barkodlama Sorumlusu

  Altınbaş Mücevherat

  Ref: AMPRBRKD - 608802

  İşin Tanımı PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos, Onsa ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Göztepe Spor Kulübü ile spor endüstrisinde, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. PERA, çalışma yeri Sultanahmet binamızda olmak üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Barkodlama Sorumlusu' arıyor: Barkodlama Sorumlusu; Altın ürünlerin kalite kontrolü, raporlama, barkodlama , teslim alma/teslim etme, ön muhasebe işlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler 'Barkodlama Sorumlusu' pozisyonu için: En az Ön Lisans mezunu, Dikkatli, titiz, ayrıntılara önem veren, 25 yaşını aşmamış, Mücevherat sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  İdari İşler Memuru Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Memuru

  Firma Adı Gizli

  Ref: GZLIIM-001 - 607729

  İşin Tanımı Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • NAZİK BRODE

  Ön Muhasebeci NAZİK BRODE

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebeci

  NAZİK BRODE

  Ref: - 595486

  İşin Tanımı Sevkiyat fişlerinin kesilmesi,telefonlara bakılması,kargo ve evrak takibi,şirket içi mail akışı takibi.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, İş yeriyle uyumlu.,ofis ortamına alışkın arkadaşlar arıyoruz.

 • Speksa Business Services

  Sabit Kıymet Sayım Elemanı Speksa Business Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sabit Kıymet Sayım Elemanı

  Speksa Business Services

  Ref: HR.OP.1/3 - 606469

  İşin Tanımı Sabit kıymet hizmetleri sunan firmamızın, sayım departmanında,full time sayım elemanı.

  Aranan Nitelikler Erkek, tercihen askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. 20-25 yaş arası. En az lise mezunu (Tercihen meslek yüksek okulu veya teknik lise mezunu). Tercihen sürücü ehliyeti bulunan. Seyahat engeli olmayan. Vardiyalı çalışmaya müsait. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen. Kullanıcı düzeyinde Excel bilen. Tercihen giriş veya orta düzeyde İngilizce bilen. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, yükselme azmi olan. Tercihen lojistik depo, fiziksel stok takibi, veri girişi, kayıt tutma vb işlerde eleman düzeyinde deneyimli. Yukarıdaki özelliklere sahip uzman ya da yetiştirilmek üzere bay elamanlar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 604345

  İşin Tanımı İstanbul Fatih ve Kadıköy'deki eğitim kurumlarımızda istihdam edilmek üzere

  Aranan Nitelikler 20 - 40 Yaş aralığında Diksiyonu düzgün Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Takım çalışmasına uyumlu takım ruhunu sahiplenebilen Tercihen eğitim sektöründe tecrübeli Bay ve Bayan Kurumsal iletişim sorumlusu pozisyonunda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka