ARAMA SONUÇLARI

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Aydın Stratej İK

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Aydın

  Stratej İK

  Ref: PGY-AYDIN-1114 - 617831

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Aydın şubelerinde (Nazilli, Efeler, Kuşadası) görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) /Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Ağrı Stratej İK

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Ağrı

  Stratej İK

  Ref: PGY-AĞRI-1114 - 617823

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Ağrı şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Yönetici Asistanı (Ofis Yönetimi) Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı (Ofis Yönetimi)

  Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Ref: - 617510

  İşin Tanımı FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; PERSONEL GÖREV TAKİBİ , GÜNLÜK İŞLEYİŞİN KONTORLÜNÜ ,TAKİB VE YÖNLENDİRMESİNİ YAPARAK , OFİS YÖNETİMİNE DESTEK OLABİLECEK . OFİS İÇİNDE DİSİPLİN, DÜZEN SAĞLAYABİLECEK. OTORİTER VE DİSİPLİNLİ İŞİNİ BENİMSEYEREK YAPMAYI İLKE EDİNMİŞ. TELEFON VE İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ , MÜŞTERİ MEMNUNİYET ANALİZLERİ YAPBİLECEK, VE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP '' YÖNETİCİ ASİSTANI (OFİS YÖNETİMİ) '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler DİKSİYON, GİYİM, KİŞİSEL BAKIM’A ÖZEN GÖSTEREN, MİCROSOFT OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, RESMİ YAZIŞMALAR, EVRAK TAKİBİ, TEDARİKÇİ VEYA MÜŞTERİ FİRMALARLA TİCARİ İLİŞKİLER KURMA KONUSUNDA BİLGİLİ VE TECRÜBELİ, TERCİHEN BİLİŞİM ÜRÜNLERİNE MERAKLI VEYA SEKTÖR İLE İLGİLİ TECRÜBE SAHİBİ, TERCİHEN EHLİYETLİ VE ARAÇ KULLANABİLEN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE VE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYABİLECEK, TERCİHEN BEKAR ( ÇALIŞMA SAATLERİ, VE İŞ YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI SORUN YAŞAMAMAK ADINA), DAİMİ ÇALIŞABİLECEK, MAAŞ + PRİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAK, BAYAN.

 • Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Satış-Pazarlama-Saha Müşteri İlişkileri Personeli Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış-Pazarlama-Saha Müşteri İlişkileri Personeli

  Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Ref: - 617509

  İşin Tanımı FİRMAMIZDA GÖREV ALABİLECEK VE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP '' SATIŞ-PAZARLAMA VE SAHA MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ PERSONELİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler DİKSİYONU, KİŞİSEL BAKIM, GİYİM GİBİ VİTRİN ÖZELLİKLERE ÖNEM VEREN, İKİLİ İLİŞKİLERİ İYİ İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ESNEK VE PRATİK ZEKALI ÇÖZÜM ODAKLI FİKİR ÜRETEBİLEN, YOĞUN ÇALIŞAMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, AS ÜS İLİŞKİLERİNE ÖZEN GÖSTEREN VE STRES ALTINDA ÇALIŞMA KABİLİYETİ OLAN, SABIRLI , DİKKATLİ, DÜRÜST, SATIŞ ODAKLI, TEKNOLOJİ KONUSUNDA MERAKLI, TEKNOLOJİYİ SEVEN VE TEKNİK BİLGİSİ İLE GÜLER YÜZLÜ VE HOŞGÖRÜLÜ DURUŞUYLA SATIŞ GÖREVİNİ DESTEKLEYECEK, EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK SORUNU OLMAYAN 20-30 YAŞ ARASI, DAİMİ ÇALIŞABİLECEK, MAAŞ + PRİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAK.

 • Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Teknik Servis Personeli Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Personeli

  Nehir Grup Teknoloji ve Büro Sistemleri

  Ref: - 617506

  İşin Tanımı FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; TEKNİK BECERİLERİNİN YANISIRA TEKNİK HİZMETİNİ SATIŞ İLE DESTEKLEYECEK, İKİLİ İLİŞKİLERDE YETENEKLİ, DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK ALMAYI BİLEN, YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, VE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP '' TEKNİK SERVİS PERSONELİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler GÜVENLİK SİSTEMLERİ ( KAMERA, ALARM, YANGIN ALARMI, BEKÇİ TUR SİSTEMLERİ), BİLGİSAYAR ( YAZILIM VE DONANIM), ALT YAPI , KABLOLAMA VE TERCİHEN YAZICI , FOTOKOPİ BASKI SİSTEMLERİNDE TECRÜBELİ, EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK SORUNU OLMAYAN 20-30 YAŞ ARASI, DAİMİ ÇALIŞABİLECEK, MAAŞ + PRİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAK.

 • Pro Tanıtım

  Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı Pro Tanıtım

  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Gaziantep, Isparta, İstanbul Anadolu, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Samsun, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı

  Pro Tanıtım

  Ref: protnt01 - 616982

  İşin Tanımı PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Pro Tanıtım

  Merchandıser - Tanzim Teşhir Elemanları Pro Tanıtım

  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul Anadolu, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Osmaniye, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandıser - Tanzim Teşhir Elemanları

  Pro Tanıtım

  Ref: prtntmrs01 - 616960

  İşin Tanımı PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren,araştırma,pazarlama,danışmanlık ve bir çok alanda saha hizmetleri sunan,Sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin yerel ve ulusal mağazalarda görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ; Rut planı dahilinde mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün satış faaliyetlerinin desteklenmesi, Raf, reyon ve görsel düzenlemelerin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi, Depo ve stok kontrolünün yapılması, Rakip ürün-marka takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek "TANZİM TEŞHİR ELEMANLARI – MERCHANDISER” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım çalışmalarında deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın, NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Advantis Consulting

  Kalite Sorumlusu Advantis Consulting

  Aydın, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Sorumlusu

  Advantis Consulting

  Ref: - 616647

  İşin Tanımı Advantis Consulting, Fransız firmalarına Türkiye’de sanayi ve ticari yatırım operasyonları, şirket birleşmeleri ve satın almaları (M&A), imalatçı/üretici arama (sourcing) ve pazarlama konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlığını yaptığımız bir Türk-Fransız ortaklığı şirketinin, endüstriyel meyve-sebze işleme fabrikasına bu sektörde uzman Kalite Sorumlusu aramaktayız. Görev tanımları aşağıda belirtilmiştir. Kalite Müdürü ile birlikte kalite sistemini kurmak, yönetmek ve aşağıdaki görevler doğrultusunda gelişimini sağlamak: Belirlenecek referanslar doğrultusunda yeni bir kalite sertifikasyonu oluşturmak (tesis BRC kalite sertifikasına sahiptir) Tedarikçilerin referans kayıtlarına ve değerlendirilmesine katkıda bulunmak (denetleme, not sistemi…) Ürünlerin kalite ve uygunluğunu kontrol ettikten sonra prosedürler geliştirmek (ürün teknik spesifikasyonları, üretim şemaları, uygunsuzluk fişleri takibi…) Yerel mevzuata ve firma kalite politikasına uygun şekilde tesisin hijyen ve sağlık kurallarının uygulandığını kontrol etmek ve takibini sağlamak Ürün ve hammadde kontrol planlarını hazırlamak ve takibini gerçekleştirmek Personel kalite eğitimini gerçekleştirmek (Hijyen, HACCP…). İç veya dış denetimleri programlamak ve uygulamak Müşteri istekleri ve şartnameleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak Kriz yönetimi ve mal geri kabul yönetimi Üretilen ürünlerin Türk ve Fransız standartlarına uygunluk kontrolünü sağlamak ve ihraç edilen ülkelerin gıda standartlarına ve yasalarına uygunluğunu kontrol etmek ve uygulamak Kalite ekibini organize etmek ve yönetmek Firmanın stratejik projeleri doğrultusunda başka görevler gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Baylar için askerliğini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, artı Fransızca tercih sebebidir, Üniversite / Yüksek okul Gıda ve Ziraat Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda, meyve sebze sektöründe en az 5 yıl deneyim.

 • Eureko Sigorta A.Ş.

  Sigorta Uzmanı - Aydın Eureko Sigorta A.Ş.

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Uzmanı - Aydın

  Eureko Sigorta A.Ş.

  Ref: ES-SUAYDN - 616507

  İşin Tanımı Güney Ege Bölge Müdürlüğü'müze bağlı olarak sigortacılık hizmeti verdiğimiz Garanti Bankası müşterilerine Eureko Sigorta ürün ve hizmetlerinin aktif satışının yapılması, müşteri ilişkilerinin memnuniyetini / kalıcılığını sağlayacak şekilde yürütülmesinden sorumlu olacak Aydın'da ikamet eden Sigorta Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elementer sigorta satışı konusunda minumum 2 yıl tecrübesi olan, 4 yıllık üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan, Rekabetçi satış ortamında başarma arzusu olan, Müşteri ve ilişki yönetiminde kendine güvenen, MS Office uygulamalarını iyi kullanan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Der Pos Ödeme Sistemleri ve Pazarlama

  Saha Satış Temsilcisi Der Pos Ödeme Sistemleri ve Pazarlama

  Ankara, Aydın, Bursa, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Konya, Manisa, Muğla, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Der Pos Ödeme Sistemleri ve Pazarlama

  Ref: STS - 616117

  İşin Tanımı Bankacılık sektöründe öncü olan müşterimizin yeni üye iş yeri kazanımları için; segment fark etmeksizin işyeri ziyaretlerinin yapılması, müşteri adaylarının ihtiyaçlarının analiz edilerek bankacılık ürünlerinden POS tanıtımının yapılması, müşteri taleplerinin alınması ve merkeze iletilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu En az 2 yıllık Saha Satış ya da Plasiyerlik deneyimi olan ( Tercihen Bankacılık, Sigortacılık, İlaç, FMCG vb.) Satış alanında kariyer hedefi olan Müşteri ve ilişki yönetiminde kendine güvenen İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl Dinamik, motivasyonu yüksek Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Seyahat engeli bulunmayan 22-38 yaş aralığında Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış saha satış temsilcisi aramaktayız.

 • CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Kalite Kontrol Teknisyeni CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Teknisyeni

  CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Ref: CSUN112 - 615384

  İşin Tanımı Sektöründe Türkiye lideri olan ve Tuzla’daki fabrikasında solar enerji panelleri üreten şirketimiz CSUN Eurasia Enerji Sistemleri'nde üretim hattında çalışmak üzere; En az lise mezunu Orta seviyede İngilizce bilen, Kalite kontrol alaınında deneyimli, Denetim standartlarına ve süreçlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları ve diğer departmanlar ile uyum içinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Elektronik Bölümü Satış Danışmanları Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Bölümü Satış Danışmanları

  Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Ref: - 615255

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ELEKTRONİK BÖLÜMÜ SATIŞ DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mağazacılıkta perakende satış deneyimi olan, Mağazanın ve ürünlerin genel düzenini sağlamak, Aktif satış yönetimi ve iyi müşteri ilişkileri kurmak, Ekip çalışmasına yatkın, pozitif, dinamik, güleryüzlü, Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Gelişim ve yetiştirilmeye açık olmak, Elektronik sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, 25 yaş ve üstü Çelik Kardeşler Aydın Şubemizde çalışmak üzere, Tecrübeli veya tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Forum Aydın AVM-Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forum Aydın AVM-Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Aydın-M.Müdür - 615015

  İşin Tanımı MADAME COCO, Forum Aydın AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Halka Tanıtım

  Kozmetik Satış Danışmanı Halka Tanıtım

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetik Satış Danışmanı

  Halka Tanıtım

  Ref: flr Aydın - 614999

  İşin Tanımı Aydın Forum AVM içerisindeki kozmetik mağazamızda görev alacak satış deneyimi olan Kozmetik Satış Danışmanı aranmaktadır. Sosyal Haklar: 900 Net Maaş + Prim + SSK + 200 Yol + 286 Yemek Ücreti şeklindedir. Çalışma Saatleri: 10:00-18:30 / 13:30 - 22:00 şeklinde 2 vardiyalıdır. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır. NOT: İSTANBUL'DA 5 GÜNLÜK EĞİTİM VERİLECEKTİR.KONAKLAMA VE ULAŞIM ÜCRETİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR.EĞİTİME KATILIM ZORUNLUDUR.EĞİTİME KATILMAK İÇİN ENGELİ OLANLAR KRİTERLERİMİZE UYGUN İSE DAHİ İŞE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Kozmetik Sektöründe Lider Firmamız için; BODRUM İÇERİSİNDE İKAMET EDEN.... Tercihen Renkli Kozmetik sektöründe deneyimli Kozmetik sektöründe kariyer hedefleyen 20-30 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü (min. 1.65 cm) Makyaj yapmayı seven ve günlük hayatında tercih eden Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi Yazar kasa ve pos cihazı kullanımında deneyimli İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Bayan Kozmetik Satış Temsilcileri aramaktayız.

 • Gratis

  Aydın Mağaza Müdür Yardımcısı Gratis

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aydın Mağaza Müdür Yardımcısı

  Gratis

  Ref: MSY-Aydın SÖKE - 614972

  İşin Tanımı Aydın Söke'de yeni açılacak mağazamızda Mağaza Müdürü’ne destek veren bu pozisyon için işin gerekleri ve adaylarda aranan özellikler şöyledir: İşin Gerekleri: Mağaza yönetimi ile ilgili tüm sorumlulukları almak, Günlük yapılması gereken işlemleri yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, depo, ürün ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, · Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaç ürünleri konusunda bilgili, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl olmak üzere, mağaza sorumlusu yardımcısı pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, En az lise mezunu, (üniversite mezunu olmak tercih sebebidir) Mağazaların çalışma saatlerine göre vardiyalı çalışacak, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Forum Aydın AVM - Mağaza Depo Görevlisi Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forum Aydın AVM - Mağaza Depo Görevlisi

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Forum-Depo - 614764

  İşin Tanımı 2011 yılında ev tekstili ve dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Madame Coco, hızla artan mağazalarıyla daha çok evde daha çok hayata ortak oluyor. İstanbul’da başlayan hikâyesini, 140’a ulaşan mağazasıyla farklı şehirlerdeki müşterilerine de taşıyor. MADAME COCO, Forum Aydın AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan MAĞAZA DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, •Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, •Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, •Asgari Lise mezunu, •Bay, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Herry

  Aydın Forum Uzman Satış Danışmanı Herry

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aydın Forum Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-52 - 614367

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. Aydın Forum AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası BAYAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • HRT Organizasyon

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / Aydın HRT Organizasyon

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / Aydın

  HRT Organizasyon

  Ref: - 614125

  İşin Tanımı DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA AYDIN MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TELEFON KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler TELEFON satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Teknolojiyi takip eden, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay ya da Bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın Forum AVM -Mağaza Sorumlusu Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aydın Forum AVM -Mağaza Sorumlusu

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Aydın Sorumlu - 613637

  İşin Tanımı MADAME COCO, AYDIN FORUM AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Sorumlusu pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Perakende Mağazacılık ve Mağaza yönetimi alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Söke Novada -Mağaza Sorumlusu Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Söke Novada -Mağaza Sorumlusu

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Novada - 613634

  İşin Tanımı MADAME COCO, SÖKE NOVADA AVM mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Sorumlusu pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Perakende Mağazacılık ve Mağaza yönetimi alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka