ARAMA SONUÇLARI

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir / Alsancak Mağaza Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir / Alsancak Mağaza Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: İZAMM301014 - 614213

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun İzmir / Alsancak Mağazamızda görev yapacak "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Tercihen üniversite mezunu · Ms office uygulamalarına hakim · 25-35 yaş aralığında · Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) · Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir.) · Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir / Alsancak Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir / Alsancak Mağaza Vardiya Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: İAVM301014 - 614202

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun İzmir /Alsancak Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Surtaş

  Teknik Eleman Surtaş

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eleman

  Surtaş

  Ref: - 614192

  İşin Tanımı Tam rekabet piyasasına uygun olarak müşteriyle telefonda irtibata geçebilecek diksiyonu düzgün,ikna yöntemi güçlü,çözüm odaklı , iş yaşamında düzenli, yüksek ahlak ve güvenliği esas alan uzlaşıcı sabırlı etkin aynı zamanda ekranları pratik kullanabilen poliçe üretiminde çoklu acentelikte çalışma konusunda uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu En az 5 yıl sigorta deneyimi olan İletişim yeteneği kuvvetli İş sorumluluğu yüksek Takım çalışmasına yatkın Bilgisayarı iyi kullanabilen, office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan Ofis elamanı alınacaktır.

 • Surtaş

  Satış Danışmanı Surtaş

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Surtaş

  Ref: - 614191

  İşin Tanımı Büyüyen satış ekibimize İzmir ve Aydın şubelerimizde Bireysel emeklilik,,Sağlık Sigortası ve Elementer sigorta branşlarında çalışacak aşağıdaki özelliklere uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu En az 5 yıl sigorta deneyimi olan İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güvenen, Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile firmamızı temsil edebilecek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Yaratıcı, girişimci, sonuç odaklı, Yüksek Gelir hedefleyen, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş Kariyerini satış üzerine kurmayı hedefleyen

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Lazer Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lazer Operatörü

  Renkler Makina ve Yedek Parça

  Ref: LAZOP01 - 614154

  İşin Tanımı Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Kemalpaşa fabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

 • HRT Organizasyon

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmir Gaziemir HRT Organizasyon

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmir Gaziemir

  HRT Organizasyon

  Ref: - 614144

  İşin Tanımı DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİR GAZİEMİR MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TELEFON KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler TELEFON satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Teknolojiyi takip eden, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay ya da Bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • HRT Organizasyon

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmir Balçova HRT Organizasyon

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cep Telefonu Satış Temsilcisi / İzmir Balçova

  HRT Organizasyon

  Ref: - 614143

  İşin Tanımı DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİR BALÇOVA MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TELEFON KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler TELEFON satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Teknolojiyi takip eden, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay ya da Bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Ermiş A.Ş.

  Depo Sorumlusu Ermiş A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Sorumlusu

  Ermiş A.Ş.

  Ref: - 614135

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek, Stok takibini ve raporlamasını yapabilecek, Mevcut programda depo giriş çıkışlarını etkin takip edebilecek, Depo düzenini sağlayacak, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Netsis, ERP tecrübesi olan, Üretim tesislerinde çalışmış, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın Yenilikçi, şirket prensiplerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Erkek. ### TORBALI, YAZIBAŞI, AYRANCILAR TARAFINDA OTURANLAR TERCİH SEBEBİDİR. ###

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Üretim Planlama Şefi ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Şefi

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2620 - 614129

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Üretim Planlama Şefi" arıyoruz. İş emirlerinin açılması, Ürün ağaçları ve ürün rotalarının revizyonunun yapılması, Üretim planlama ve malzeme planlamasının yürütülmesi, Günlük, haftalık ve aylık üretim planlarının hazırlanması, Stok takibi, malzeme ve kapasite planlamasının yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe, benzer pozisyonda deneyimli, Sac kalıp / talaşlı imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İyi ekip yönetebilen, Çalışkan, işini sonuna kadar takip eden, Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Fransızca Öğretmeni İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fransızca Öğretmeni

  İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Ref: IKDMAN-FRA - 614126

  İşin Tanımı İngiliz Kültür Dil Kursları Manisa temsilciliğinde görev almak üzere FRANSIZCA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Ofis Yönetimi Personeli Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Yönetimi Personeli

  Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Ref: - 614101

  İşin Tanımı Laboratuvar Cihazları Satışı Yapan firmamızın ofis yönetimi departmanında görevlendirilmek üzere, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Ofis evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Gelen telefonların yanıtlanması ve aktarılmasından sorumlu olacak, Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesinden sorumlu olacak, Telefon, faks ve mail trafiğinin yürütülmesi görevini üstlenecek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön ve Genel muhasebe bilgisi olan deneyimli, 20-35 yaş arasında, NETSİS ENTEGRE W3 Muhasebe programını iyi kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu olan, Diksiyonu düzgün, İnsan İlişkilerinde başarılı, Bayan.

 • Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Satış Temsilcisi Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Ref: - 614096

  İşin Tanımı Laboratuvar Cihazları alanında faaliyet gösteren firmamıza '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya,Bio Kimya,Gıda,Biyoloji,Veterinerlik bölümlerinden mezun, Tercihen laboratuvar cihazları satış bilgisine sahip, Laboratuvar cihazları satış ve pazarlamasını yapabilecek, Takım çalışma ruhunu benimseyebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi,aktif araç kullanabilen, İkili ilişkilerde başarılı, İletişim becerisi gelişmiş, Yabancı dil bilgisine sahip,Tercihen Ingilizce bilen, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay / Bayan.

 • Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Teknik Servis Personeli Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Personeli

  Global Endüstriyel Laboratuar Test Cihazları

  Ref: - 614094

  İşin Tanımı Laboratuvar Cihazları Satışı Yapan Firmamıza Teknik Servis Departmanında Çalışacak '' TEKNİK SERVİS PERSONELİ '' Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Makinelerin elektrik/elektronik , mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Elektronik kart tamirlerini yapabilecek,, Elektronik Cihaz ve yardımcı ekipmanların periyodik bakımlarını yapacak, Yedek parça stok seviyelerini takip edecek, arıza kayıtlarını yapacak, Teknik servis programı kullanabilecek Benzer pozisyonda daha önce en az 2 yıl çalışmış, Yüksek okul ve endüstri meslek liselerinin elektrik/elektronik ve mekanik bölümlerinden mezun, Mesleği ile ilgili bölümlerde çalışmış tecrübe sahibi olmuş, Beşeri ilişkileri kuvvetli olan diksiyonu iyi, Takım çalışmasına önem veren Çalışma arkadaşlarına uyum sağlayacak Askerlik ile ilişiği bulunmayan, B Sınıfı Araç ehliyeti olan ( aktif olarak kullanabilen ), Tercihen İngilizce Almanca bilen,

 • Bilkay Grup

  Dönemsel Paketleme Elemanı Bilkay Grup

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Paketleme Elemanı

  Bilkay Grup

  Ref: DPE001 - 614088

  İşin Tanımı Marketing sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 01.12.2014 - 05.01.2015 tarihleri arasında 10:00 - 19:00 / 13:00 - 22:00 vardiyalarında görevlendirilmek üzere Dönemsel Paketleme Elemanları aramaktayız. * Alımlar İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara Kavaklıdere - Cepa - Gimat - Panora, Bursa Korupark, İzmir Bornova lokasyonları için gerçekleşecektir.

  Aranan Nitelikler - Minimum lise mezunu, - Belirtilen illerde ve lokasyonlarda ikamet eden, - Her iki vardiyada da görev alabilecek, - Yoğun çalışma temposunu uyum sağlayabilecek, - İletişim becerisi yüksek, - 30 yaşını aşmamış

 • Firma Adı Gizli

  Barista Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614084

  İşin Tanımı İzmir Bostanlı'da yeni açılacak kahve şubemiz için Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Reymak Makine ve Otomotiv

  Talaşlı İmalat Şefi Reymak Makine ve Otomotiv

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Talaşlı İmalat Şefi

  Reymak Makine ve Otomotiv

  Ref: - 614069

  İşin Tanımı Şirket uygulamaları doğrultusunda talaşlı imalat çalışanlarını yönlendirmek; kaliteli, zamanında ve ilk seferde doğru üretimin yapılmasını sağlamak. Talaşlı üretiminin hedefleri doğrultusunda talaşlı imalat süreçlerinin planlanması, yürütülmesi ve sürekli iyileştirmelerini sağlamak. Personelin eğitimlerini planlamak, izinlerinin, devamsızlıklarının çalışma performanslarının takibini sağlamak. Tezgâhların verimliliğini arttırmak için periyodik kontrol ve temizliklerinin yapılmasını sağlamak. Yeni ürün çalışmalarına katılmak. Üretim müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak olup, Günlük üretim takibini yapacak, Kendisine bağlı operatörleri yönetecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv, imalat sektöründe ve Talaşlı İmalat konusunda yönetici pozisyonunda en az 5 yıl tecrübeli, CNC tezgah programlama konusunda uzman olan, ( Tercihen Fanuc kontrollü CNC Tezgahları ) Takım seçimi ve kesme konusunda tecrübeli, Kalite Sistemleri ve İş Güvenliği (ISO9001,ISO14001,ISO18001) uygulamalarına hakim, Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analiz etme, karar alma, hedef belirleme, yetkilendirme, takım kurma becerisi olan,

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Üretimde Çalışacak Elemanlar Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretimde Çalışacak Elemanlar

  Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Ref: TM02 - 614066

  İşin Tanımı ÜRETİMDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Halka Tanıtım

  Narlıdere İçin Züccaciye Satış Danışmanı Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Narlıdere İçin Züccaciye Satış Danışmanı

  Halka Tanıtım

  Ref: M3 - 614058

  İşin Tanımı Dayanıklı Tüketim Mallarında Lider Firmamız adına NARLIDERE MAĞAZAMIZ İÇİN ; Tercihen Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe deneyimli, Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi, 20-30 yaş aralığında, Prezentabl ve güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler NARLIDEREDE ki züccaciye mağazasında görev alacak Satış Danışmanı aranmaktadır. Hakediş: Asgari ücret + AGİ + Prim + SSK + 100TL Yol +250TL Yemek (Ticket) şeklindedir. Çalışma Saatleri:10:30-19:30 Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

 • Halka Tanıtım

  Torbalı İçin Züccaciye Satış Danışmanı Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Torbalı İçin Züccaciye Satış Danışmanı

  Halka Tanıtım

  Ref: M2 - 614054

  İşin Tanımı Dayanıklı Tüketim Mallarında Lider Firmamız adına TORBALI MAĞAZAMIZ İÇİN ; Tercihen Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe deneyimli, Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi, 20-30 yaş aralığında, Prezentabl ve güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TORBALIDA ki züccaciye mağazasında görev alacak Satış Danışmanı aranmaktadır. Hakediş: Asgari ücret + AGİ + Prim + SSK + 100TL Yol +250TL Yemek (Ticket) şeklindedir. Çalışma Saatleri:10:30-19:30 Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

 • Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  Satış-Pazarlama Temsilcisi Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış-Pazarlama Temsilcisi

  Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  Ref: - 614042

  İşin Tanımı Firmamızda Satış & Pazarlama Departmanında yer alacak ve ; Firmamızın ürün ve hizmetlerinin satış yapmak, Müşteri ihtiyacının/talebinin ve proje fırsatlarının belirlenmesi görevlerinde bulunmak, Müşterilerin talepleri doğrultusunda teklif vermek ve siparişlerin takibini yapmak, Müşteri beklenti ve şikâyetlerini takip etmek, Mevcut müşteri ilişkilerini geliştirmek, Yeni müşteri portföyü için ziyaretler gerçekleştirmek, Hedef müşteri bulma konusunda çalışmalar yapmak, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ-PAZARLAMA TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen En Az Lise Mezunu, Tercihen İlgili Bölümlerde En Az 1 Yıl Deneyimli, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, Satış konusunda deneyimli, İkna Kabiliyeti Yüksek, Ekip Çalışmasına Uyumlu, Prezantbl, İzmir' de İkamet Eden, BAYAN.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka