Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Açelya Trend

Genel Başvuru

İstanbul Avrupa, Tekirdağ

Açelya Trend - Genel Başvuru

İş Açıklaması

Yalnızca İstanbul (Avrupa), Çerkezköy ve Çorlu'da İkamet edenler için bir genel başvuru ilanıdır ve belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yaptığınız başvurunuz oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Önceliğimiz Satış Danışmanları olmak üzere , İnsan Kaynakları, Raporlama, Depo Sorumlusu, Depo Görevlisi, İdari İşler, Bilgi İşlem,E-Ticaret departmanlarımızda oluşacak ihtiyaçlar için Açelya Trend Firmamızın İstanbul Avcılar Merkez depomuz olmak üzere (Sefaköy/ Eyüp/ Firuzköy/ Avcılar/ Esenyurt/ Beylikdüzü), Tekirdağ (Çerkezköy, Çorlu) mağazalarımıza vasıflı, vasıfsız iş arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm, pozisyonu ve il İstanbul Avrupa veya Tekirdağ (çerkezköy,Çorlu) tercihlerinizi belirten ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.

    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçeceğimizi bildirir, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz