Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Adecco Bakırköy - Kart Basım Operatörü

İş Açıklaması

İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.
60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Danışmanlığı yapmakta olduğumuz İstanbul/İkitelli bölgesinde bulunan; Akıllı Kart Sistemleri üzerine basım gerçekleştiren iş ortağımız için ''Kart Basım Operatörleri'' arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

-Liselerin Elektrik, Mekatronik Elektronik, Mekanik vb bölümlerinden mezun veya Yüksek Okul Ön Lisans Programlarından mezun,
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
-İkitelli Lokasyonuna uyum sağlayabilecek ve vardiyalı çalışma modeline uyum sağlayabilecek (2 vardiya),
-Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
-Analitik düşünce yapısına sahip,
-Fabrika üretim tecrübesi bulunan,
-Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde