Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Adecco - Catering Hizmet Yöneticisi

İş Açıklaması

İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için '' Catering Hizmet Yöneticisi '' aranmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin tercihen Gıda Teknolojisi, Turizm Otelcilik, Mühendislik Fakülteleri, Gıda Mühendisliği, Muhasebe, İşletme vb. bölümlerden mezun

Ofis programlarını iyi derece kullanabilen

Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek.

Ekip yönetimini sağlayabilecek

İletişim yeteneği kuvvetli,

Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

" Catering Hizmet Yöneticisi” istihdam edilecektir.

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde