İlan Detay

Adecco - CNC Taşlama Operatörü

İş Açıklaması

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yanma teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "CNC Bileme Operatörü" aramaktayız.

En az 1 yıllık CNC taşlama tezgahı kullanımı tecrübesi. 5 eksen veya universal taşlama tezgahı kullanımı, Numroto yazılım bilgisi, karbür veya HSS Kesici takım imalatı tecrübesi tercih sebebidir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar


Bileme ve imalat Teknik resim ve datasını okuma ve anlama.
Bileme taşını takım datasında verilen ölçülere göre hazırlama.
Bağlama ekipmanları ve araç gerecin hazırlanması.
İş parçasının mikroskopla ölçümü, takım datasıyla karşılaştırılması
Ölçüm değerlerinin isteğe göre kaydedilmesi, raporlanması.
Ölçümde tespit edilen ölçü sapmalarına göre programda değişiklik yapılması.
Takımlara CNC tezgah dışında uygulanan polisaj, lazer markalama, etiketleme gibi işlemleri yapma
Gelen sipariş paketlerinin açılması, takımların sınıflandırılması, bilgisayar sistemine veri girişi, paketleme vb. gibi işlerin yapılması
Kullanılan tezgah, aparat ve taşların günlük temizlik ve bakımlarının yapılması

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde