İlan Detay

Adecco - Depo Personeli

İş Açıklaması

Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tuzla Osb lokasyonunda ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Depo Personeli" aramaktayız.

Görev Tanımı

- Gelen paketli siparişlerin düzenlenmesi, barkod okuma sisteminin gerçekleştirilmesi,
- Ürün envanterlerini doğru şekilde tutarak depo düzeninin sağlanması,
- Depodan sevk edilecek ürünlerin araca yükleme işlemlerinin gerçekleşmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

- Üretim alanında çalışmak için istekli,
- 3 vardiya şeklinde çalışabilecek,
- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
- Ortaokul/Lise Mezunu.

*Gebze, Darıca, Çayırova, Tuzla, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Pendik, Ümraniye ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
*Yemek ve servis imkanı bulunmaktadır.


Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

İlgili : Merve Nişancı

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde