İlan Detay

Adecco - Dönemsel Arşiv Görevlisi

İş Açıklaması

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz, Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri 2019 listesinde 11 numaraya oy veren 35.000 çalışanımızı güçlendiriyor.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and YOSS.


Danışmanlığını yapmış olduğumuz müşterimiz için; 'Dönemsel Arşiv Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Lisans veya Ön Lisans mezunu,
  • Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • İyi seviyede Excel kullanabilen,
  • İlişki yönetimi, yazılı ve sözlü iletişim, risk yönetimi yüksek,
  • Planlama ve takip becerileri kuvvetli, detaycı ve dikkatli olan,

Görev Tanımı: Şubelerden gelen evrakların fiziki olarak karşılanması, kalite kontrolünden geçirilmesi ve arşivlenmesinin sağlanması. Talep edilmesi durumunda ilgili evrakların arşivden çıkarılması ve ilgili kişiye yönlendirilmesinin sağlanması.

“Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

İlgili : Nurcan Yıldız

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde