Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Adecco - Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz. 60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz. Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, andVettery.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ev Dışı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul Avrupa Yakası' nda görev yapacak ''Kurumsal Saha Satış Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır.

GÖREV TANIMI

- Satış Operasyon departmanı tarafından planlanan ziyaretlerin gerçekleştirilmesi

- Verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi

- Yeni müşteri potansiyelinin yaratılması

- Teklif süreçlerinin yönetilmesi

- Müşteri memnuniyetinin sağlanarak satışın gerçekleştirilmesi

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

- Minimum önlisans mezunu

- Satış alanında minimum 1 yıl deneyimli

- Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş

- MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen

- B sınıf sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen

- Seyahate engeli bulunmayan

“Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.''

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde