İlan Detay

Adecco

Muhasebe Sorumlusu

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

Adecco - Muhasebe Sorumlusu

İş Açıklaması

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz, Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri 2019 listesinde 11 numaraya oy veren 35.000 çalışanımızı güçlendiriyor.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “Muhasebe Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Minimum 5 yıl tecrübeli
  • Tüm resmi beyanname hazırlama ve bildirme süreçlerinde deneyimli (KDV-1, KDV-2, MUHSGK, Damga Vergisi, Turizm Payı, GEKAP, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi)
  • Tüm banka işlemlerinde deneyim sahibi (kayıtların hazırlanması, talimatların gönderilmesi, kredi kartı mutabakatlarının yapılması)
  • E-defter süreçleri hakkında bilgi sahibi olması
  • E-fatura, e-arşiv, e-irsaliye gibi E-Dönüşüm hizmetleri konusunda tecrübeli,
  • Çok iyi Excel bilgisi bulunan,

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde