İlan Detay

Adecco

Parttime Karşılama Ve İkram Görevlisi

İstanbul Avrupa

Adecco - Parttime Karşılama Ve İkram Görevlisi

İş Açıklaması

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark, General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and Vettery.


Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomativ" sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için "İkram Görevlisi" aramaktayız.

Görev yaptığı showroom içinde bulunan kafeteryadan sorumlu olup müşterilere içecek ikramı yapılması
Bölgeye gelen misafirler ve müşteriler için ikram hazırlıklarının yapılması
Toplantı ve eğitim ikram hazırlıklarının yapılması ve servis edilmesi, toplantılar için temin edilen özel Ekipmanların hazır ve kullanılır durumda olmasının sağlanması
Kafeteryalardaki dahili telefonlara cevap verilmesi, gelen çağrılara geri dönüş yapılarak siparişlerin alınması
Kafeterya mutfak alanlarının ve kullandıkları malzemelerin temizliğinin yapılması, kafeteryalardaki müşteri Masalarının ve koltuklarını temiz, düzenli olmasının sağlanması
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde tavır ve yaklaşım sergilenmesi

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar


Tercihen çay servisinde tecrübeli
Tercihen en az lise mezunu
Diksiyonu düzgün
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sabırlı, iletişimi iyi düzeyde, insan ilişkileri kuvvetli, çalışkan

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde