Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Adecco

Rusça Bilen Yatılı Temizlik Personeli

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Adecco - Rusça Bilen Yatılı Temizlik Personeli

İş Açıklaması

İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sarıyer lokasyonlu müşterimiz için ‘’Rusça bilen Temizlik Personeli’ arayışımız bulunmaktadır.

Görev Tanımı;

  • Yatılı olacak şekilde hizmet verebilmek,
  • Çalışmakta olduğu ailenin Sarıyer lokasyonunda bulunan merkezlerinde görev almak ve temizlik işlerinden sorumlu olmak,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Tercihen aile yanı tecrübeli,
  • Çok iyi derece Rusça konuşabilen,
  • Minimum orta seviye Türkçe konuşabilen
  • Tercihen çalışma izni olan (Çalışma izni olmayan kişiler için izin alınacaktır).

"Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde