İlan Detay

Adecco

Saha Destek Sorumlusu

Ankara, Bursa, Adana, Elazığ, Gaziantep, Samsun, Trabzon

Adecco - Saha Destek Sorumlusu

İş Açıklaması

Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Isıtma ve Soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Saha Destek Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

Türkiye genelinde bulunan Isıtma ve Soğutma ile ilgili ürünlerin satışlarını gerçekleştiren bayilerin ziyaret edilerek satış destek çalışmalarının yürütülmesi. Bunlara ek olarak bayi ile ilgili tüm süreçlerin takip edilerek raporlamalrın yapılması. Sahada edindiği bilgileri ilgili bölümlere aktarmak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

· En az lise, tercihen meslek lisesi veya iki yıllık yüksek okul mezunu
· Sürekli seyahat halinde mobil olabilecek
· İletişim becerisi güçlü
· İkna kabiliyeti güçlü
· MS Office kullanabilen
· Şık , bakımlı , dış görünüme özen gösteren
· Kendisini iyi ifade edebilen
· Tercihen HVAC ( ısıtma ve Soğutma ) sektöründe tecrübeli
· Satış deneyimi olan ve Aktif satış konusunda kendine güvenen
· Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
· Girişken ve dinamik
· Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı
· Diksiyonu düzgün

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde