Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Adecco - Sigorta Ve Hasar Uzmanı

İş Açıklaması

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz, Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri 2019 listesinde 11 numaraya oy veren 35.000 çalışanımızı güçlendiriyor.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and YOSS.


Danışmanlığını yapmış olduğumuz Hukuk Bürosunu temsilen bir Sigorta Acenteliğinde İstoç Oto Ticaret Merkezi Bağcılar/İstanbul lokasyonun çalışmak üzere ; 'Sigorta ve Hasar Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

- Trafik kazasına karışan araçların hasar, değer kaybı tazminatlarının sigorta şirketleri nezdindeki işlem süreçlerini takip etmek
- Kazaya karışan araçların malikleri ile görüşme yapmak
- Oto ekspertiz şirketler bünyesindeki dosyaların takibini yapmak
- Sigorta Tahkim komisyonu bünyesinde müracaatta bulunmak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

· Sigortacılık bilgisine sahip,
· Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı,
· Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş,
· İnsan ilişkileri güçlü,
· Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen,
· Prezantabl,
· Diksiyonu düzgün,
· Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden

“Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.” Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 10.12.2019. Adecco, İşkur'un denetiminde