İlan Detay

Ates Group

Endüstriyel Kuru Buz Temizlik Hizmet Görevlisi

Kocaeli

Ates Group - Endüstriyel Kuru Buz Temizlik Hizmet Görevlisi

İş Açıklaması

Türkiye
ve Avrupa’daÖncü

Ates Group, modern bir yönetimanlayışı ile, yüksek ürünkalitesi, teslimatgüvencesi ve yüksek esnekliğibirleştirerek Türkiye ve Avrupa'dakusursuz hizmet performansısergileyen bir firmadır.

FirmalardaProfesyonel Temizlik hizmeti, TeknikBakım, Yönetim, Kontrol ve Destek Hizmetlerini Kuru Buz Temizlik Yöntemleri ile Yapmaktayız.
Ates Group olarakbiziözelkılanpek çok şey var. Küreseldeneyim, yenilikçiteknolojiler, endüstriyeyönverensüreçlergibi…
Ancakbaşarımızıngerçeksırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesinesahip, sıcakkanlıekibimizdeyatar.

Çalışanlarımızyetki ve inisiyatiflerinikullanmak, kendikendileriniyönetmek, kendihedeflerinikendikoydukları zaman aralığıiçindegerçekleştirmek için teşvikedilirler, bununiçindekendilerinefirma bünyesinde öncelikleoryantasyon ve sonrasında da bizimleolmayıtercihettiklerisüreboyunca gerekli eğitimlerkonusunda her türlüdestekverilmektedir.

Manevibağlarıkuvvetli, işeyüreğinikoyan, sahiplenebilençalışanlarımız ile müşterilerimizesunduğumuz hizmet anlayışımıza her geçen gün yeni aşamalarkaydetmek,

BEN değil, BİZ bilinci ile şirketimize ve toplumumuzamaddi ve maneviyararsağlamak en önemli hedefimizdir.

Bu bağlamdaprojelerimizdebizlerlebirlikteyürüyebilecek, fikirortaklığıyapabilecek, yaratıcıhayalgücünesahip, ne istediğinibilen, istikrarlı takım arkadaşlarınıbünyemizebekliyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Sanayi Sektöründe Hizmet VermekteOlduğumuzİşletmelerde Sistem alt yapısıvb. genelbakım ve onarımişlemleriniyapabilecekgerektiğindedekoratifişlemlerindeçalışacakadaylararıyoruz.
Tercih Kocaeli bölgesinde İzmit- Kartepedeikameteden 25-35 yaşlarıarasında, Personel servislerimizmevcuttur.

İlgili : Suna Özesen

Telefon Numarası : 2623712001