İlan Detay

Basıntürk - Kim Muhabir Olmak İster

İş Açıklaması

Muhabir, Spiker ve Sunucu olmak isteyenler için müthiş fırsat!

BASINTÜRK TV, sokak röportajı muhabiri olmak isteyen genç gazetecilere ve medyaya ilgi duyanlara ücretsiz sahada röportaj desteği sağlıyor.

Türkiye'nin yeni nesil medya kuruluşlarından olan BASINTÜRK TV tarafından medyaya ilgi duyan gençlerin vizyonuna katkı sağlayabilmek adına hayata geçirilen ‘Sokak Röportajı’ deneyim programının başvuru süreci devam ediyor.

İletişim konusunda teorik eğitimi aldınız, pratik deneyimi BASINTÜRK TV YouTube kanalında yapabilirsiniz.

Ayrıca ‘Sokak Röportajı’ muhabirliğine gönül verenler, BASINTÜRK TV’de uygulamalı olarak öğreniyorlar.

KİMLER KATILABİLİYOR?

Deneyimlere, sokak röportajı muhabiri olmak isteyen genç gazeteciler, iletişim fakülteleri öğrenci ve mezunları ile medyaya ilgi duyanlar katılabiliyor.


Katılımcılar ücretsiz olarak, haftada bir gün olmak üzere toplamda sahada uygulamalı olarak 4 sokak röportajı yapıyor.


BASINTÜRK Dijital Medya, yeni nesil ekran muhabirlerine imkân sağlayıp, yerel ve genel medya kuruluşlarında işe girmelerine referans oluyor.

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Eğitim ücreti ödemeden siz de haftada bir gün bizatihi sahada çalışmalarımızla hayatınızın en heyecanlı deneyimini yaşayabilirsiniz.

BASINTÜRK TV kamera önü performans imkanını ayağınıza getiriyor. Bizzat kamera karşısında siz olun, profesyonel bir muhabir gibi sokak röportajı yapın.

Bu heyecanı, BASINTÜRK TV’de yapabilirsiniz. Ayrıca pratik deneyim kazanarak, yazılı ve görsel medyaya adım atıp kariyerinize yön verebilirsiniz. BASINTÜRK logolu çekimlerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak tanıtımınızı yapabilirsiniz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Biz kimiz?

Biz İstanbul merkezli Basıntürk Dijital Medya olarak, İstanbul Adalet Sarayı karşında olan yerimizde, haber sitelerimiz ile seviyeli bir habercilik yapıyoruz.

Yaklaşık 6 yıldan beri yayın hayatındayız. Ayrıca Basıntürk TV olarak; YouTube’de gündemle ilgili konularda, sokak röportajı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberlerine yer veriyoruz.

İletişim:

Kemal YILDIZ

WhatsApp Hattımız

0544 384 1461