Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Beyaz Fırın

Pasta Kurabiye Kalfası - Nişantaşı Şubesi

İstanbul Avrupa

Beyaz Fırın - Pasta Kurabiye Kalfası - Nişantaşı Şubesi

İş Açıklaması

Beyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi.

1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 500 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler Ve Kanyon mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı.
Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ve Kanyon mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına Etiler, Kanyon, Göktürk Mağazalarımızın ardından Nişantaşı Mağazamızın açılışına hazırlanıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Yeni açılacak olan Beyaz Fırın Nişantaşı Mağazamızda ekibimize katılmak ve Pasta Kurabiye Kalfa pozisyonunda çalışmak ister misiniz?

,· Pasta Üretim bölümü alanında kariyer hedefi olan,

· Alanında tecrübeli,

· Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,

· Dinamik bir yapıya sahip,

· Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,

· Standartlarımıza ve reçetelerimize uygun ürün hazırlayabilecek,

· Hijyen standartlarına uygun üretim prensibini benimsemiş,

Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Nişantaşı lokasyonuna ulaşım sorunu yaşamayacak adayların başvurularını bekliyoruz.