Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Sevkiyat Şoförü - Etiler Mağaza

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Beyaz Fırın - Sevkiyat Şoförü - Etiler Mağaza

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Beyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi. 1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 550 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler, Kanyon, Göktürk ve Moda mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı. Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ,Kanyon, Göktürk ve Moda mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasında Nişantaşı Mağazasının açılışını gerçekleştirdik.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Beyaz Fırın Etiler Mağazamızda ekibimize katılmak ve Sevkiyat Şoförü pozisyonunda çalışmak ister misiniz? · Tercihen ilgili iş alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, · Aktif olarak araç kullanan ve B sınıfı ehliyet sahibi (Tercihen E sınıfı) · Mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi konularına hakim, · Gıda sektöründe Mağaza Depo işleyişi hakkında bilgi sahibi, · Gıda Ürünlerin standartlarına uygun taşınmasının sağlanması, · Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Etiler (Nispetiye Cad ) lokasyonuna ulaşım sorunu yaşamayacak adayların başvurularını bekliyoruz.
İlan Tarihi:
19-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Dağıtım Şoförü, Kargo Şoförü, Şoför, Servis Şoförü, Sevkiyat Elemanı, Sevkiyat Operatörü, Sevkiyat Personeli, Sevkiyat Sorumlusu, Sevkiyat Uzmanı, Şoför/Sürücü
Referans No:
Sevkiyat Etiler
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Beyaz Fırın İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim