Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Beyaz Fırın - Veri Giriş Elemanı

İş Açıklaması

Beyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi.

Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan 1836’dan beri var olan markamız, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.
1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 500 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler Ve Kanyon mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı.
Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ve Kanyon mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına Etiler ve Kanyon Mağazalarımızın ardından Göktürk Mağazamızında açılışını gerçekleştirdik.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Firmamızın Satınalma-Depo Departmanına bağlı olarak Merkez Depo alanımızda görev acak Veri Giriş Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  • Tercihen Logo ve benzer stok yazılım programına hâkim,
  • Alış-Satış faturalarının tüm giriş ve işlemlerini gerçekleştirmek
  • Mail trafiğini yönetmek,
  • Satış faturalarını oluşturmak,
  • Cari Hesapların işlenmesini sağlamak,
  • Dosya ve arşivlemenin sağlanması,
  • Tercihen Ümraniye/Sancaktepe ulaşım sorunu yaşamayan,