Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

BHTİSTANBUL Tema Hastanesi - Kurumsal İletişim Müdürü

İş Açıklaması

•Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Bahat Sağlık Grubu, 1994 yılında zincirimizin ilk halkası olan 300 m2lik küçük bir semt kliniği ile çıkılan yolda Bahat Sağlık Grubu; Sultangazi Bahat Hospital, İkitelli Batı Bahat Hospital ve G.O.P. Hastanesi (Bahat Sağlık Grubu İştirakidir. %50 oranında) olmak üzere 3 farklı lokasyonda sağlık deneyimi ile yatırımlarını ve geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor.

Bahat Sağlık Grubu’nun başarısını, Türkiye’deki yeni yatırımları BHTİSTANBUL Tema hastanesi ile güçlendirirken yakın coğrafyadaki diğer ülkelere de taşıma vizyonuyla hareket ediyor.

Bahat Sağlık Grubu bünyesinde 4. Hastanemiz olan Halkalı Atakent 3 bölgesin de 17.000 metrekarelik arazi üzerinde toplam 47.000 metrekarelik kapalı alanda 19 katlı 330 yatak kapasitesi ve 2’si Hibrit (MR ve Anjio Üniteli) olmak üzere toplam 14 ameliyathanesi ile Onkoloji, KVC ve Anjio başta olmak üzere nitelikli ve özellikli branşlarıyla 100 hekim ve toplam 1000 profesyonel çalışan ile 7 gün 24 saat hasta güvenliği ve hasta bakımı kalite standartlarında hizmet vermeye başlayacak.

Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen Bahat Sağlık Grubu için;

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

Bilgisayar (MS Office) programlarını etkin kullanabilen,

Sağlık sektöründe en az 10 yıl, yöneticilik deneyimi en az 5 yıl olan

Hastane süreçleri hakkında bilgisi olan, ilgili mevzuatlara hakim, Kurumsal İletişim,

Pazarlama, Reklam, Halkla İlişkiler, Marka Yönetimi, Medya ile İlişkiler, Kampanya, Proje & Etkinlik yönetimi konularında deneyimli,

İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü,

Pazarlama süreçlerini planlayıp, koordine ederek uygulayacak,

Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, çözüm üretebilen ve iletişimi kuvvetli,

Aktif araç kullanabilen,

İyi derecede İngilizce bilen