Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

BSB Kurumsal Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

BSB Kurumsal Gayrimenkul - Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

"Türkiye'nin ilk kurumsal yerli firması "BSB KURUMSAL Gayrimenkul" e Katılın…" Kazananlar arasında yerinizi alın !
"BSB Kurumsal Gayrimenkul" çatısı altında emlak pazarlama sektöründe gayrimenkul danışmanı olmak isteyen, girişimci ruha sahip, iletişim becerisi yüksek, hedef odaklı, BSB Kurumsal eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek gayrimenkul danışmanları / gayrimenkul danışmanı olmak isteyen adayları, ekibimize katarak büyüyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK, HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK, KENDİ İŞİNİZİ KURMAK ÜZERE BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE İLANIMIZIN TAMAMINI OKUYUP ANLAYARAK, BAŞVURU ESNASINDAKİ SORULARI EKSİKSİZ YANITLAYARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ. İLAN METNİNİN TAMAMINI OKUMADAN YAPILAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR.

• Girişimcilik, kendi işinin sahibi olma vizyonuna sahip veya ilgisi olan,

• İşine yapacağı minimum yatırımla, maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyen,

• Sabit maaş beklentisi olmayan, yüksek oranlı gelir paylaşımı üzerinden kazanç elde etmek için performansına ve kendine güvenen,

• Gayrimenkul danışmanı olarak kendi işini yaparken, ilk gelirlerini kazanmaya başlayana kadar, işine minimum düzeyde de olsa yatırım yaparken, bir yandan maddi sıkıntı çekmeyecek, geçim sorunu yaşamayacak gelir veya maddi düzeye sahip olan,

• Zaman yönetimi ve çalışma planlamasını kendi yapabilen iradeye, yapıya sahip olan,

• Hayalleri ve hedefleri yüksek olan, bu hedeflere ulaşacak çalışma disiplini ve hırsına sahip olan,

• Gayrimenkul portföyünü oluşturmak için tanıdığı ve tanımadığı insanlarla kolay iletişim kurabilen,

• Müşterilerine hizmet verirken eğitimlerde anlatılacak şekilde gerekli gayrimenkul analizlerini yapabilecek, sunumlarını hazırlayabilecek seviyede temel bilgisayar ve MS Office programları bilgisine sahip olan,

• İş hayatında, müşterileriyle ilişkilerinde ilk öncelik olarak ‘Etik ve Ahlak’ kavramlarını ilke edinen,

• Kurumsal markayı temsil edebilecek anlayışa, prensiplere, eğitim düzeyine sahip olmak,

• Kurumsal kimliğe uygun prezentabl görünüme sahip, dış görünümüne önem veren,

• Kendini geliştirmeye, eğitimlere açık ve istekli,

Gayrimenkul danışmanı adaylarını ekibimize katmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR?

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan "BSB Kurumsal Gayrimenkul" çatısı altında düşük maliyetle müşterilerinize ofis ortamında profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden BSB Kurumsal Gayrimenkul paylaşım oranları üzerinden yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

Gayrimenkul danışmanlarımız çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri "BSB Kurumsal Gayrimenkul" eğitim programına katılarak kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin ardından, aktif şekilde çalışarak, satılık - kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından eğitimlerde anlatılan yöntemlerle pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK NE KADAR KAZANIRIM ?

“BSB Kurumsal Gayrimenkul” satış işlemlerinde, satış bedeli üzerinden toplam %4+KDV hizmet bedeli, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli + KDV hizmet bedeli alır. Danışmanlarımız tamamladıkları işlemlerinden kazanılan hizmet bedelinin %75’ini kendileri alırlar ve bu miktar danışmanlarımızın kazançları olur.

“BSB Kurumsal Gayrimenkul” danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır.

"BSB Kurumsal Gayrimenkul" çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, disiplinli,hedefe yönelik çalışan gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta ve çok yüksek kazançlar elde etmektedirler.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?

"BSB Kurumsal Gayrimenkul" danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler "BSB Kurumsal Gayrimenkul" tarafından verilir.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA İŞİME YAPMAM GEREKEN YATIRIMLAR VE MALİYETLER NELERDİR ?

Gayrimenkul danışmanı olarak "BSB Kurumsal Gayrimenkul" de kendi işinizde çalışırken her ticari işletmede olduğu gibi eğitim, işinizi tanıtım faaliyetleriniz, portföylerinizi çalışırken pazarlama faaliyetleriniz, "BSB Kurumsal Gayrimenkul" marka ve ofis kullanımı gibi maliyetler vardır ve işinize yatırımlar yapmanız gerekir. Başarılı olduğunuzda ki kazanç potansiyeliyle veya kendi bireysel bağımsız işletmenizi açmakla karşılaştırıldığında bunlar çok küçük yatırımlardır.

BSB KURUMSAL GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK VERGİ MÜKELLEFİ OLMAM GEREKİR Mİ?

"BSB Kurumsal Gayrimenkul" danışmanları ile karşılıklı imzalanan, gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi ile resmi olarak çalışır. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarından, şahış şirketi açarak vergi mükellefi olmaları ve yasal mevzuat gereği taşınmaz ticareti yetki belgesini almak için gerekli yasal prosedürleri tamamlamaları istenir.

BSB KURUMSAL GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN NASIL BAŞVURURUM, SÜREÇ NASIL İŞLER?

İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak BSB çatısı altında gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdiğinizde ilanımıza başvurunuzu yapınız.

Başvurunuz kısa sürede incelenecek, uygun bulunan adaylar ile kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Kendi işinizi kurmak hayaliniz ise, girişimci ruha sahipseniz, iletişim beceriniz yüksekse,patron baskısı altında çalışmaktan ve düşük gelirden sıkıldıysanız, kendi çalışma programınızı özgürce oluşturmak istiyorsanız, hayallerinizi "BSB Kurumsal Gayrimenkul" çatısı altında gerçekleştirmek için en doğru adrestesiniz…

ŞİMDİ BAŞVURUN, EKİBİMİZE KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM….