Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Buse Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. - Portföy Yönetici Yardımcısı

İş Açıklaması

Sigorta sektöründe 2000 yılından beri hizmet veren acentemiz tüm sigorta branşlarında rekabetçi fiyatları, müşterilerine fayda sağlayan teminat odaklı çalışmaları ve üstün kalite anlayışıyla örnek ve öncü acentelerden biridir. Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğiyle ihtiyacınızı doğru belirlerken, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hızlı ve güvenli hizmet veren uzman kadromuzla ihtiyacınıza göre en avantajlı teklifi en kısa sürede vermekteyiz.

Bunun yanında teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bu gelişmelerin sektördeki uygulamalarını doğru analiz ederek yaptığımız yatırımlarla her platformada müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Güvenilir ve çözümcü sigortacılık anlayışımız ile hasar anında tüm süreçleri müşterilerimizin adına yöneterek müşterilerimizin mağduriyetini önlerken hızlı sonuç elde edilmesini sağlamaktayız.

Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak sürekli eğitim çalışmaları ile sektörün yenilikçi, yaratıcı, çağdaş ve kaliteli vitrini olma hedefimizde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Tercihen üniversite yada sigortacılık ve bankacılık myo mezunu
  • İş takibi konusunda disiplin sahibi
  • Stress yönetiminde başarılı,planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş olan
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
  • Şirketimizin özel müşteri grubuna ait portföylerinin yönetimi konusunda ,portföy yöneticisine bağlı olarak çalışacak yeni mezunlar alınacaktır.