Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

ÇAPOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ ve İNŞAAT SANAYİ - Mobilya Ustası

İş Açıklaması

Çapoğlu Orman Ürünleri İnşaat Ltd. Şti. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyetine Toptan malzeme satışı ile başlamıştır.

Tecrübesi ve sektöründe verdiği güven duygusu ile kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek bugünkü kurumsal kimliğine ulaşmıştır. Ticaret alanında prensipleriyle müşteri nezdinde güven kapısı haline gelen firmamız, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mobilya aksesuar satışına başlamıştır. Çapoğlu Orman Ürünleri 2011 yılından itibaren sektöründe yaptığı beğenilen çalışmalarıyla proje ve bireysel olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda mobilya dekorasyon alanında modern, profesyonel makina parkuru ve uzman kadrosuyla üretime başlamıştır. Yaptığı işlerde her zaman profesyonelliği ve sürekli gelişimi hedefleyen Çapoğlu Orman Ürünleri müşterilerine en iyi hizmeti ve üretimi verebilmek için 2013 yılında kendi bünyesinde; capproje capmob, capdoor, capkitchen, capofis markalarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ve MALTEPE, KARTAL, PENDİK ve TUZLA BÖLGESİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • FİRMAMIZA AHŞAP VE MOBİLYA İMALATINDA DOLGUN MAAŞ-(SOSYAL HAKLAR) TECRÜBELİ PRENSİPLİ İŞİNE SADIK VE SAYGILI USTALAR VE MOBİLYA MONTAJ ELEMANLARI ALINACAKTIR.

İlgili : UMUT YAZICI

Telefon Numarası : 2164913410

Cep Telefonu : 5432276762