Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Antalya CarrefourSA - Taze Gıda Reyon Görevlisi

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi - Antalya CarrefourSA - Taze Gıda Reyon Görevlisi

İş Açıklaması

CarrefourSA olarak 10.000’den fazla çalışanımızla 700'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme, Mini ve Dükkan formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Antalya’da yeni açılacak depomuzun Horeca satış kanalı için tam zamanlı “Taze Gıda Kasap/Taze Gıda Sebze Meyve Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek. SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek, Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az 2 yıl kasap/sebze meyve reyonu deneyimi olan, Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan, Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, Dinamik bir ortamda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
İlan Tarihi:
24-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
20
Pozisyon:
Kasap, Manav, Reyon Elemanı, Reyon Sorumlusu, Sipariş Elemanı, Sipariş Takip Destek Elemanı, Market Görevlisi, Reyon Görevlisi, Sipariş Toplama Görevlisi, Ürün Hazırlama Elemanı
Eğitim Seviyesi:
İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim