İlan Detay

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Balık Reyon Görevlisi Yetiştirilmek Üzere Kadın CarrefourSA

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi - Balık Reyon Görevlisi Yetiştirilmek Üzere Kadın CarrefourSA

İş Açıklaması

CarrefourSA olarak 10.000'den fazla çalışanımızla 670'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz.

İstanbul'da bulunan mevcut ve açılacak olan CarrefourSA mağazalarımız için "yetiştirilmek üzere" tam zamanlı çalışabilecek "Kadın Balık Reyon Görevlisi" adaylarımızı arıyoruz.

  • CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
  • SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,
  • Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,
  • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, dinamik ve aktif bir ortamda çalışabilirim, tecrübem yok ama öğrenmeye açığım diyorsan,

Türkiye'nin ilk kez hayata geçirilecek, Enstitü İstanbul İsmek ve Bölgesel İstihdam Ofisleri iş birliği ile tasarlanmış olan programda seni de aramızda görmek isteriz.

Haydi durma! Sen de CarrefourSA ailesinin bir parçası olmak için ilana tıkla ve başvurunu yap.