Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık - Yazılım Test Ve Destek Uzmanı

İş Açıklaması

1995 yılında kurulmuş olan Class Bilgisayar; uluslararası üreticilerin üretim üssü olan ve bu alanda hızla ilerleyen ülkemizde, otomotiv bayiliği alanında tam entegre eksiksiz çözümler sunmaktadır. Otomotiv sektöründe bayi otomasyon yazılımı ve desteği ile müşterilerimizin çok yönlü ihtiyaçlarını çözümlemektedir.

Class Bilgisayar’ın misyonu müşterilerin iş ortağı olarak, onlara rekabet avantajı sağlayan Bilişim Teknolojileri çözüm ve hizmeti sağlamak, bu çözümleri kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinen şirketimiz, müşterilerine en kaliteli ve uygun çözümler sunup, gelişen teknolojileri yakından takip etmekte , dünya çapındaki donanım ve yazılım üreticileri ile yaptığı stratejik ortaklıklar ile rekabet edilebilir ve genişletilebilir çözümler üretmektedir Otomotiv bayiliğinde gerekli olan tüm ürün ve hizmetleri tek elden sunmakta, distribütör firmalar için de Türkiye çapında tüm bayilerde standart ürünü azami süratle yayılımı, üst kalite eğitim/destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Danışmanlığını Yaptığımız Sektörel Bilgisayar Yazılımları için

Personel için aranan nitelikler;

  • En az MYO bilgisayar programcılığı veya eşdeğeri bölüm mezunu,
  • Ticari yazılım, test /eğitim/destek konularında tecrübeli
  • İngilizce orta seviye okuma, yazma ve anlama
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış veya muaf
  • Seyahat engeli olmayan