Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
MAVİYE KATIL

Coldwell Banker Türkiye - Ticari Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

Coldwell Banker Commercial’a Hoş Geldiniz !

Coldwell Banker Commercial, dünya genelinde 44 ülkede var olan şirketleriyle bugünün ticari gayrimenkul piyasasının en geniş coğrafi erişime sahip uluslararası gayrimenkul şirketler topluluğudur.

113 yıllık geçmişi ile dünyanın en eski ve tecrübeli gayrimenkul zinciri olanColdwell Banker Commercial, ticari gayrimenkul alanında dünya lider konumdadır. Yerel pazarlarda uzmanlaşmış profesyonelleri ve franchise şirketleri ile tüm müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için gerekli bilgi ve bağlantılara sahiptir.

Coldwell Banker Commercial Türkiye-Kıbrıs, Türkiye’de sahip olduğu Coldwell Banker, Era gayrimenkul ve Müzayede Com markaları ile Türkiye ve Kıbrıs’ta ticari gayrimenkul pazarında eksikliği görülen profesyonel danışmanlık hizmetini müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye ve Kıbrıs’ta 100’ün üzerinde franchise ofisi ve 1500 ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile en güncel piyasa verileri ve finansal analizleri ile birlikte özgün ve sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

Mecidiyeköy Şişli’de bulunan genel merkezimize ekip arkadaşları aramaktayız.

İş Tanımı

· Perakende markalarına düzenli ziyaretler yaparak gayrimenkul ihtiyaçlarının analizi yapmak

· Ticari gayrimenkul perakende mağazacılığı piyasasını takip ederek,

kiralık ve satılık portföyleri belirlemek,

· Portföylerin pazarlama yetkisini alarak pazarlama çalışmalarını yürütmek,

· Cadde mağazacılığı veri bankasının oluşturulmasını destek olmak

· Müşterilerin mevcut portföyleri ile ilgili danışmanlık ve raporlama hizmetleri vermek ve yeni lokasyon arayışlarını yönetmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

· En az lise mezunu

· En 2 yıl gayrimenkul sektörü tecrübesi

· Ticari Gayrimenkul hizmetleri sunun bir şirkette en az 2 yıl tecrübe veya Perakende sektöründe hizmet veren şirketlerin gayrimenkul departmanlarında çalışmış

· MS Ofis Programlarına hakim