İlan Detay

Ders Kafası

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bursa

Ders Kafası - Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Biz; Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden birinin Ortaokul - Lise - Tyt / Ayt ve Kpss Kitap Basım Yayın Dağıtım Finansal ve Teknoloji girişimiyiz. İnovatif ürünler, katma değerli hizmetlerle "Türk Eğitim Sektörünü" değiştirmeye adayız. Ve acil olarak sana ihtiyacımız VAR!

Hedefin kitap satış noktası üye işyeri sayımızı mümkün olan en kısa sürede artırmak! Ama merak etme, bunu yaparken yalnız olmayacaksın. Genç ve dinamik, heyecandan yerinde duramayan bir ekibin parçası olacaksın. Hiyerarşiden uzak, herkesin birbirine yardım ettiği, sadece iş yapmayı değil aynı zamanda beraber eğlenmeyi başarabilen bir ekip sana her zaman destek olacak.

Bütün gün ofiste bilgisayar karşısında oturmak sıkıcı gelebilir ama sektöre yön verdiğini görünce hayatın nabzını tutacaksın; yeni insanlar tanıyacak ve de en önemlisi işlerini büyütmelerine yardım edip hayatlarını kolaylaştıracaksın.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Tamam da nasıl biri arıyorsunuz dersen;

· En az 1 yıl tele satış deneyimi olmazsa olmaz (bankacılık / finans sektörü / sigorta şirketlerinde deneyimin varsa sevinçten gözlerimiz bile dolabilir!)

· Eğitim şart; az lise mezuniyeti bekliyoruz

· İşimiz insanlarla, yoğun olarak esnaflarla. Hal böyle olunca iletişimi seviyor olman, insan ilişkilerinin kuvvetli olması sana +10 puan kazandırır. Kim bilir, kanaat notu bile kullanabiliriz.

· Diksiyon ve Türkçeyi doğru kullanmak bizim için önemli; dahi anlamındaki –de/-da’nın ayrı yazılmasına önem veriyoruz.

· Hayatımız çok hızlı değişiyor, girişim olmanın güzelliği burada; kuralları kendimiz koyuyoruz. Hem çalışanlarımız hem de üye işyerlerimiz için en iyi olan neyse hızlıca harekete geçeriz; değişime açık olmak bu noktada kritik bir önem taşıyor.

Peki tam olarak ne iş yapacaksın? Hemen anlatalım;

  • Ders Kafası Yayınları ürünlerinin telefon üzerinden satışını gerçekleştirecek ve Ders Kafası Yayınları bünyesine yeni üyeler kazandıracak ekip arkadaşı arıyoruz .
  • Bu maceraları da kendin bul istiyoruz; otur, araştır, etkile, portföyüne kat ve yeni maceralar için yola devam et. Bölüm sonu canavarımız yok ama ay sonu primlerimiz çok tatlı..... :):):)

Buraya kadar okuduysan, okurken heyecanlandıysan durma, “O” sensin galiba… E hadi, başvur tuşu yukarıda, bas artık…