İlan Detay

Ege Ulaşım Taşımacılık A.Ş. - Cari Hesap Takip Personeli

İş Açıklaması

İş ortaklarımızın ulaştırma hizmetlerinin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; yurtiçi parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu ulaşım firması olan Ege Ulaşım Taşımacılık Tic. A.Ş. firmamızın Finans Departmanına değer katabilecek CARİ HESAP TAKİP PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.


İŞ TANIMI

Şirketin cari hesaplarını ve alacaklarını takip ederek müşteriler ile mutabakat yapmak, tahsilatların zamanında yapılabilmesi için çalışmalar yürütmektir.

Sorumluluklar

* Bağlı olduğu yönetici tarafından verilen iş planına ve birim hedeflere uygun olarak günlük çalışmasını programlamak ve buna göre hareket etmek.

* Şirketin her türlü cari hesap, ödeme ve tahsilâtlarını, takip etmek, ödeme ve tahsilatların zamanında yapılabilmesi için gerekli işlemlerin kontrol ve takibini yapmak.

* Cari hesap bakiyelerini takip etmek, tahsilâtların hızlandırılması için gerekli çalışmaları ve kontrolleri satış departmanı ile koordineli olarak yapmak.

* Haftalık C/H ödeme planı için ilgili departmanlardan haftanın belirlenen gününde bilgi toplamak.

* Cari hesabı bulunan ve Ege Ulaşım’ın alacaklı olduğu müşteri telefonla arayarak mutabakat yapmak, ödeme planları hakkında bilgi vermek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GENEL NİTELİKLER

İzmir’de ikamet eden,

Ön Lisans veya Lisans mezunu

MS Ofis programlarını etkin kullanabilen

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

İletişimi güçlü

Takip ve planlama yetilerine sahip

Öğrenmeye açık

Hızlı öğrenebilen