Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

ERSA SAĞLIK TURİZMİ DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ - Tercüman & Karşılama Personeli

İş Açıklaması

rsa Sağlık Turizmi Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.; Natural Hair Turkey, NHTLab ve NHT Academy gibi her biri alanında lider markaları bünyesinde bulunduran bir grup şirketidir. Yenilikçi vizyonu ve ihracat odaklı yatırımları sayesinde Ersa Sağlık, başta Ortadoğu ve Avrupa olmak üzere her yıl dünyanın 60’dan fazla ülkesinden, on binlerce müşteriye sağlık, kozmetik ve eğitim alanlarında yüksek kalite standartlarda ürün ve hizmet tedariki sağlamaktadır.

Natural Hair Turkey markasıyla 2014 yılından bu yana başta saç ekimi olmak üzere plastik cerrahi ve diş estetiği alanlarında dünya standartlarında hizmet veren Ersa Sağlık, NHTLab markası altında ise saç ve cilt rahatsızlıkları üzerine uzun yıllardır ar-ge çalışmaları yaparak hayat verdiği benzersiz formüllerini geniş pazarlama ağı sayesinde yine dünyanın 60’dan fazla ülkesindeki müşterilerine ulaştırmaktadır. Eğitim alanında NHT Academy ile uluslararası geçerliliği olan sertifika programları düzenleyen Ersa Sağlık, kişiye özel eğitim programlarıyla dünyanın dört bir yanından sağlık çalışanlarını eğitim merkezinde teorik ve pratik eğitimler veriyor.

İnsan kaynağına verdiği değerle alanının öncü kuruluşlarından biri olan Ersa Sağlık; sayısı 300’ü aşan, 10’dan fazla dilde hizmet veren, genç, dinamik ve çok uluslu ekibi, yenilikçi vizyonu ve uzmanlaştığı her alanda kullandığı son teknoloji ile kısa sürede sektörünün lider markası haline gelmiştir.

Kurumumuzun yeni dönemde geliştireceği projelerde tam zamanlı görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • İyi derecede Türkçe ve Arapça, Tercihen İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma),
  • Esnek çalışma düzeninde çalışabilecek, gerektiği durumlarda Vardiyalı çalışabilecek,
  • Havaalanına gelen hastaların karşılamasını yapacak ve transfer araçlarımıza yönlendirecek,
  • İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,
  • Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,
  • Çalışma yeri Yeni İstanbul Havaalanı(İGA) olacaktır.