Acil Tıp World Wide Daily Care

Sağlık/Hastane  

www.aciltipgroup.com/

Acil Tıp World Wide Daily Care hakkında:

ACİL TIP DAILY CARE

Acil Tıp Daily Care ilk akla gelen ve alışılagelmiş evde bakım hizmetlerinden işleyişsel ve sistemsel açılardan oldukça farklıdır.

Klasik Evde Bakım adı altında verilen hizmetler hastaları aynı ölçütlerden geçirip, tipik tedavi uygulamak ve standart sağlık paketi satmaktan ibarettir. Acil Tıp Daily Care sistemi Kanada ve Alman sağlık sistemlerinin harmonizasyonu sonucunda oluşturulmuştur.

Bu sistem sağlık alanında Avrupa’da kullanılan limitasyonlarla sınırlı olmamakla birlikte hastaya ihtiyacı olan tüm olanakları sunabilmek amacıyla yürütülmektedir. Süreç hastalar için tüm gerekli durumlar ve hastaların sahip olduğu haklar düşünülüp sentezlendikten sonra maksimum kalitede hizmet verebilmek için hasta odaklı tasarlanmış bir düzen etrafında ilerlemektedir.

Bizlerin hedeflediği ve vermek istediği hizmet her anlamda profesyonel anlamda sürdürülebilir bir sağlık hizmetidir. Bu nedenle hastanın memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, ilk 70 günde her hastada gözle görülebilir derecede bir ilerleme kaydetmek, alanında uzman ve tecrübeli doktorlarımız ile hastaya özel tedavi planı oluşturmak ve kurum olarak benimsediğimiz ‘’hastayı her yönüyle sahiplenmek’’ ilkesi doğrultusunda ilerlemek hizmetimizin ana yapıtaşlarını oluşturmaktadır.

Hasta ile ilk temasımızdan itibaren hizmet sürecimiz başlar. Hasta ile birebir görüşmelerden sonra alanında uzman doktorlarımızın yardımı ile doğru tanı ve tedavi planı oluşturulur, hastaya/hasta yakınlarına detaylı bir şekilde gelecek tedaviye yönelik bilgi verilir, tedavi planına göre hastanın ihtiyaçları belirlenir, bu ihtiyaçlara göre gerekli görüldüğü taktirde hastaya yatılı hemşire/bakıcı, düzenli takipli fizyoterapi, evde doktorlu muayene vb. gibi çok seçenekli imkanlar sunulur, hasta için gerekli görülen tüm medikal malzemeler, ilaçlar, medikal cihazlar kurumumuz tarafından tedarik edilir. Bunların yanı sıra tüm hastalarımızın 7/24 ulaşabileceği bir tıbbi danışma hattımız, başlıca İzmir olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde gelişmiş bir ambulans ağımız ve kurumumuz bünyesinde yaklaşık 30 branşta hizmet veren uzman bir kadro mevcuttur.

Kurumumuz Daily Care alanında uluslararası sigortalar ve 8 ülke ile anlaşmalıdır ve iş birlikteliği içerisindedir. Uluslararası Hasta Departmanımız hastaların sigorta şirketleri ile yazılı/sözlü iletişime geçer, hastaların poliçelerine göre sigorta ile eşzamanlı çalışılarak bir tedavi planı oluşturulur ve sigorta geçerliliğine sahip olan kişiler yararlanacak oldukları tüm sağlık hizmetlerini ÜCRETSİZ bir şekilde temin edebilirler. Özel sağlık sigortası olan Türk vatandaşlarımız da talep ettikleri hizmetlerden sigortaları ile görüşme sağlayarak poliçe kapsamlarına göre kısmi ücretli/ücretli bir şekilde yararlanabilirler.

Acil Tıp World Wide Daily Care İş İlanları

Acil Tıp World Wide Daily Care firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!