ALMİLA GRUP

Turizm  

www.almilagrup.com.tr

ALMİLA GRUP hakkında:

BİZ KİMİZ?

ALMİLA GRUP iktisadi yaşamına 2006 yılında Çorum’da Fatih Özcan tarafından kurulan ve grup şirketlerinin ilki olan Reisler Temizlik Ltd. Şti.ile başlamıştır. İş dünyasında hızla ilerleyen ve gelişen şirket, sonrasında 2011 yılına erişildiğindeAlmila Organizasyon Ltd.Şti.ile gelişmesine devam etmiş, aradan iki yıl geçtikten sonra 2013 yılında Almila Filo Kiralama A.Şile genişlemeye ve nihayetinde 2015 yılına ulaşıldığında Almila Travel Turizm Taşımacılık A.Ş,Almila Lojistik A.Ş.veSng İnşaatile oluşumunu şimdilik tamamlamıştır.

2016 yılı büyüme ve ilerleme raporu sonucunda şirket merkezi Çorum’dan Ankara’ya taşınmış ve tüm şirketlerin senkronize bir şekilde, verimlilik esaslı olmak kaydıyla grup çatısı altında toplanmasına karar verilmiştir. Bu bağlamda tüm şirketler ALMİLA GRUP adı altında merkezi yönetim ve konumunu Ankara, şubesini ise Çorum ve Antalya yaparak aynı zamanda büyümesine yeni bir ivme ve dinamizm kazandırmıştır.

Kaldı ki, ALMİLA GRUP çatısı altında hizmet vermekte iken kalite ve güvenlik esasından asla ve kat’a taviz vermeden, insan odaklı bir anlayışla hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. ALMİLA GRUP ekonomik yaşam ve ülke ekonomisine katkılarının kalıcı ve verimli olabilmesi amacıyla kurumsallaşma çabalarını hızlandırmaya ve bu konuda gerekli desteği de alanında uzman danışmanlık şirketlerinden hizmet almak yoluyla yerine getirmektedir.

ALMİLA GRUP, temel ekonomik görüş ve hizmet anlayışının bir tezahürü olarak işletmelerin en temel amaçları olan “kar maksimizasyonu” dışında genellikle ülkemizde göz ardı edilen “sosyal fayda”yı da ihmal etmeden hizmet üretmeye ve bu unsuru özellikle ön plana çıkarmaya özen göstermektedir.

ALMİLA GRUP Ankara’nın yükselen değeri olarak ülkemize ve geleceğimizin teminatı ve esası olan insanımıza inanıyor ve bu bağlamda istihdam yaratmaya devam ediyor...

ALMİLA GRUP İş İlanları

ALMİLA GRUP firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!